Po rykoszecie piłka wychodzi na rzut rożny, do piłki podchodzi Kiełbowicz
    Zmiana w zespole Żalgirisu, Rapalisa w bramce zastępuje Aivaras Brazinskas
  • 86'
    Rapalis po dryblingu wybija piłkę daleko od bramki
  • 85'
    Bramkę opuszcza Skaba, między słupkami staje Kuba Szumski. Schodzi także Ariel Borysiuk, za niego Srdja Kneżević
  • 84'
    Podwójna zmiana w zespole Żalgirisu - w miejsce Grgurovicia wchodzi Mastianica, natomiast Vaskelę zmienia Zubov
  • 82'
    Żyro do Hubnika, jednak Czech jest na spalonym
  • 82'
    Wolski strzela z 18 metrów, ale wprost w bramkarza
  • 81'
    Wolski nie przyjął podania, aut dla Żalgirisu
  • 79'
    Nagumanov trafił w głowę Ohajona, korner dla Żalgirisu, jednak legionistom udało się zażegnać niebezpieczeństwo
  • 78'
    Boisko opuszczają Janusz Gol, Kuba Wawrzyniak, Miro Radović i Marcin Komorowski
  • 77'
    Wejdą Inaki Astiz, Michał Żyro, Tomasz Kiełbowicz i Rafał Wolski
  • 76'
    Dobre podanie Rado w kierunku Jędzy, ale szybszy obrońca Żalgirisu
  • 76'
    Szykują się cztery zmiany w zespole Legii
  • 74'
    Jersovas faulowany na raty - najpierw przez Ohajona, a potem przez Borysiuka
  • 74'
    Po podaniu Hubnika strzelał Ohajon, będzie rzut rożny
  • 72'
    Będzie rzut rożny dla Legii, choć warszawianie domagają się rzutu karnego za zagranie piłki ręką
  • 72'
    Borysiuk twardo potraktował rywala i odebrał mu piłkę
  • 70'
    Ohajon zmienia Kucharczyka
  • 69'
    Janusz Gol dośrodkował wprost w ręce Mariusa Rapalisa
  • 69'
    Do wejścia przygotowuje się już Moshe Ohajon
  • 68'
    Po rzucie rożnym dla Żalgirisu we własnym polu karnym faulowany jest Hubnik
  • 67'
    Radović wypuścił Hubnika, ten zagrał piłkę wzdłuż linii bramkowej, ale ostatecznie w bramce Litwinów znalazł się jedynie Michał Kucharczyk
  • 67'
    Na spalonym Hubnik, bardzo energicznie protestuje Rado
  • 65'
    Deivydasa Matulaviciusa zmienia Arturas Jersovas
  • 64'
    Strzelał Manu, ale bez problemu piłkę złapał Rapalis
  • 63'
    Z boiska wieje nudą, tempo meczu wyraźnie spadło
  • 62'
    Podwójna zmiana w Legii. Za Danijela Ljuboję wchodzi Manu, natomiast miejsce Kuby Rzeźniczaka zajmie Artur Jędrzejczyk
  • 60'
    Miro Radović fauluje w ofensywie
  • 59'
    Grgurović w pole karne, piłkę na rzut rożny wybija Rzeźniczak
  • 58'
    W polu karnym pada napastnik Żalgirisu, ale sędzia ani myśli użyć gwizdka
  • 58'
    Borysiuk fauluje Prekraticia, rzut wolny dla Żalgirisu
  • 55'
    Skaba piąstkuje piłkę poza pole karne, tam czekał na nią Nagumanov, ale strzał piłkarza Żalgirisu minął bramkę
  • 55'
    Jankauskas fauluje Ljuboję w środku pola
  • 52'
    Radović faulowany przez obrońcę z Wilna, rzut wolny dla Legii
  • 52'
    Znów strzelał Ljuboja, ale piłka pofrunęła daleko od bramki
  • 51'
    Rzeźniczak niedokładnie zagrywał do Ljuboji, aut dla Żalgirisu
  • 50'
    Radović zagrał do Rzeźniczaka, ale nikt nie zamykał dośrodkowania obrońcy Legii
  • 49'
    Silenas ograł Rzeźniczaka, wrzucił piłkę w pole karne, ale tam panują obrońcy Legii
  • 49'
    Na bramkę Legii strzelał Nagumanov, ale niecelnie
  • 48'
    Gra toczy się głównie w środku pola
  • 47'
    Hubnik dośrodkował w pole karne, ale nic z tego nie wyniknęło
  • 46'
    Rozpoczęła się druga połowa
  • 46'
    W zespole Żalgirisu nastąpiły trzy zmiany
  • 46'
    Jokicia zastąpił Peric, Vaitkunasa - Astrauskas, a Kurnaeva Prekratic
  • 45+16'
    W przerwie Michal Hubnik zmienił Macieja Rybusa
  • 45+1'
    Probował strzelać Kurnaev, ale uderzenie kompletnie mu nie wyszło
  • 45+1'
    Na spalonym Maciej Rybus, przerwa
  • 45'
    Na raty piłkę wybijają defensorzy Legii
  • 44'
    Będzie rzut rożny dla Żalgirisu
  • 43'
    Faulowany jeden z zawodników Żalgirisu, mamy przerwę w grze
  • 42'
    Dośrodkowanie z lewej strony zamykał Vaskela, ale nie zdołał opanować piłki
  • 40'
    Komorowski fauluje Matuleviciusa w środku pola
  • 39'
    Piłkę stracił Janusz Gol, przejął ją Nagumanov, wbiegł w pole karne, ale huknął nad poprzeczką
  • 38'
    W pole karne piłkę wrzucał Vaskela, ale obrońcy Legii spokojnie ją wybijają
  • 36'
    Ljuboja strzela prosto w mur
  • 35'
    Ljuboja bardzo dobrze zagrał krótko do Rybusa, a ten tuż przed polem karnym został powalony przez obrońcę Żalgirisu
  • 35'
    Rzut wolny dla Legii
  • 34'
    Po akcji Rybusa z Wawrzyniakiem piłka trafiła pod nogi Rzeźniczaka, jednak strzał zawodnika Legii minął bramkę rywala
  • 32'
    Kibice bawią się na trybunach śpiewając "Wyginam śmiało ciało, dwa zero - mało!"
  • 30'
    Tym razem Janusz Gol zagrał świetną piłkę do wybiegającego Radovicia. Serb podał idealnie do wbiegającego Ljuboji, a temu nie pozostało nic innego, jak wpakować futbolówkę do pustej bramki
  • 29'
    2:0!
  • 28'
    Na strzał z dystansu zdecydował się Borys, ale piłka przeleciała kilka metrów od bramki Litwinów
  • 27'
    Przed polem karnym przez bramkarza gości powalony został Ljuboja, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia
  • 26'
    Zamieszanie w polu karnym Legii po akcji Vaskeli, ale poradzili sobie defensorzy Legii
  • 25'
    Strzału na bramkę spróbował Radović, ale tym razem lepszy bramkarz Żalgirisu
  • 24'
    Bramka dla Legii!
  • 24'
    Kapitalnym podaniem popisał się Ariel Borysiuk, który zagraniem z głębi pola uruchomił Michała Kucharczyka. Ten dostrzegł nadbiegającego Radovicia, dograł do niego piłkę, a Miro w sytuacji sam na sam pokonał Rapalisa
  • 23'
    Płaskie wrzucenie piłki w pole karne Vaskeli wybija tym razem Komorowski
  • 22'
    Na lewej stronie boiska dał się ograć Rzeźniczak, ale dośrodkowanie pomocnika gości wybił Janusz Gol
  • 21'
    Nieporozumienie bramkarza Żalgirisu z obrońcą, bliski przejęcia piłki Michał Kucharczyk, ale ostatecznie piłkarze gości oddalili zagrożenie
  • 20'
    Litwini próbują ataków lewą stroną boiska, ale są one nieskuteczne
  • 19'
    Rybus nie opanował piłki, aut dla Żalgirisu
  • 19'
    Rzeźniczak wślizgiem zażegnuje niebezpieczeństwo
  • 18'
    Komorowski atakuje Matuleviciusa, ale sędzia stosuje przywilej korzyści i po chwili piłka wraca do legionistów
  • 18'
    Wawrzyniak wybija piłkę na aut
  • 18'
    Ljuboja faulowany przez Freidgeimasa
  • 16'
    Po dośrodkowaniu Wawrzyniaka nieczysto w piłkę trafił Radović i futbolówka w rękach Rapalisa
  • 15'
    Przy linii bocznej leży jeden z zawodników Żalgirisu
  • 14'
    Dobra akcja Żalgirisu, jednak jeden z zawodników z Litwy dośrodkował zbyt mocno i od bramki zacznie Skaba
  • 14'
    Na spalonym Ljuboja, choć nie jest z tego powodu zbyt zadowolony :)
  • 13'
    Borysiuk bardzo dobrym wślizgiem odbiera piłkę rywalowi
  • 12'
    Na razie przewagę mają legioniści, którzy co i rusz zmuszają do obrony piłkarzy z Litwy
  • 11'
    Z rzutu wolnego dośrodkował Ariel Borysiuk, ale lepsi okazali się obrońcy
  • 11'
    Bardzo dobrze przy linii bocznej walczył Radović, aut dla Legii
  • 10'
    Miroslav Radović z lewej strony zagrał piłkę wzdłuż linii bramkowej, a Michał Kucharczyk wślizgiem nie zdołał wpakować jej do pustej bramki
  • 9'
    Przepraszamy Państwa za problemy techniczne
  • 9'