Bueno strzela obok bramki,
  • 90'
    Koniec meczu
  • 89'
    niebezpiecznie Hiszpanie, nieporozumienie w szeregach defensywy i Fran oddał bardzo groźny strzał ale obok bramki
  • 89'
    mogło i powinno być 3:1 dla Hiszpanów
  • 89'
    faul i jeszcze wolny z okolicy 30 metra dla Hiszpanów
  • 87'
    Kucharczyk do Sząłchowsiego ale niedokładnie, zdołał odegrać do Mezengi ten powalony na murawę, ale sędzia nie zareagował
  • 87'
    zareagował za to Mezenga i za to został ukarany żółta kartką
  • 86'
    Mezenga do Kucharczyka, ale ten uprzedzony przez bramkarza z Kadyksu
  • 84'
    długi kros do Reyesa ale ten nie opanował futbolówki
  • 83'
    żółta kartka dla Michała Żyro za wślizg po lewej stronie boiska
  • 81'
    piłkarze Legii faulują, dyskutują z sędziami. Widać trochę bezsilności w ich poczynaniach
  • 80'
    Alex dorzucał w pole karne, ale dobrze tym razem obrońcy Legii
  • 79'
    kolejna zblokowana akcja Legii, atak pozycyjny znów nie wychodzi
  • 78'
    Efir przedarł się w pole karne, podawał do Szałachowskiego ale ładnie wyłapał to bramkarz z Kadyksu
  • 77'
    rywale atakują prawym skrzydłem, dośrodkowanie ale od bramki zacznie Kuba Szumski
  • 75'
    Jędrzejczyk faulował Bueno, mając żółta kartkę otrzymał ostrzeżenie do sędziego
  • 75'
    dośrodkowanie wyłapał Szumski
  • 75'
    Mezenga podaje wzdłuż pola karnego, ale tam nie było żadnego z legionistó
  • 74'
    legioniści nie mają pomysłu jak poradzić sobie z dobrze ustawioną drużyną rywali
  • 73'
    Kelhar do Jędrzejczyka, ten skiksował ale bez konsekwencji
  • 70'
    Komorowski zagrał do Kucharczyka, ten stracił piłkę na rzecz Velasco, który oddał płaski strzał ale świetnie wybronił Szumski
  • 69'
    faul Jędrzejczyka i kolejny rzut wolny dla piłkarzy z Kadyksu
  • 68'
    Velasco uderzył na bramkę, ale pewnie obronił Szumski
  • 67'
    Efir faulował rywala i kolejny stały fragment gry dla rywali
  • 67'
    Silva dośrodkowuje ale bez problemu łapie Kuba Szumski
  • 67'
    Żyro zagrał do Szałachowskiego ten dorzucił w pole karne,a le tam nie było żadnego z kolegów
  • 65'
    strzelał Reyes, ale trafił w dobrze ustawiony mur
  • 65'
    za Wolskiego na murawie pojawił się Michał Kucharczyk
  • 64'
    Mezenga pięto do Cabrala w polu karnym, ale futbolówka nie miała szans dojść do Argentyńczyka
  • 64'
    falował Cabral na 23 metrze od bramki. Wolny dla Cadiz
  • 62'
    Cabral okiwał rywala, odegrał do Mezengi, ten do Żyro, ale zbyt koronkowo i połapali się w tym wszystkim rywale
  • 62'
    żółta kartka dla Jędrzejczyka za faul taktyczny na wychodzącym z kontrą Silvie
  • 61'
    dośrodkowanie Rafała Wolskiego i...
  • 61'
    Kelhar był blisko oddania strzału, ale ostatecznie nie sięgnął futbolówki
  • 60'
    Cabral do Łukasika, ale sędzia dopatrzył się faulu młodego legionisty i od bramki zacznie Cadiz
  • 60'
    Żyro biegnie lewą stroną, zagrywa do Cabrala, ten do Efira, ale Michała ubiegł jeden z defensorów
  • 60'
    rzut rożny dla Legii
  • 59'
    Mezenga uprzedzony przez golkipera drużyny hiszpańskiej
  • 58'
    Mezenga do Cabrala, ten do Wolskiego ale piłka poza linią boczną i aut dla Cadiz
  • 57'
    Bueno oszukał Łukasika i Jędrzejczyka, ale za daleko sobie wypuścił pikę i od bramki zaczną Hiszpanie
  • 56'
    chmury oddaliły się od Costa Ballena i jest to jak na razie jedyny pozytyw w tej chwili
  • 56'
    Łukasik faulował rywala, młody pomocnik gra dziś bardzo ambitnie
  • 53'
    Szałachowski przed polem karnym, decyduje się na strzał ale w ostatniej chwili zostaje zablokowany przez obrońców
  • 52'
    atak pozycyjny Legii na razie bez efektów
  • 51'
    Komorowski prostopadle z własnej połowy daleko do przodu, ale połapali się w tym zagraniu rywale
  • 50'
    Lopes Silva uderzył w poprzeczkę, ale wcześniej sędzia odgwizdał pozycję spaloną
  • 49'
    Jakub Szumski zastąpił w bramce Marijana Antolovicia
  • 47'
    Wawrzyniaka zastąpił Michał Efir
  • 47'
    Kelhar daleki kros do Żyro, sędzia dopatrzył się jednak jakiegoś przewinienia Michała
  • 46'
    jedna zmiana w Legii za Kneźevicia pojawił się Dejan Kelhar
  • 45+8'
    Sędzia rozpoczął drugą połowę meczu
  • 45+7'
    Za chwilę początek drugiej połowy
  • 45+7'
    Obie drużyny już na murawie
  • 45+3'
    Legioniści do przerwy przegrywają z Cadizem 1:2
  • 45+1'
    trwają dyskusje co do strzelca drugiej bramki dla Cadiz. Wygląda na to, ze autorem samobójczego trafienia został Artur Jędrzejczyk
  • 45'
    koniec pierwszej połowy meczu
  • 44'
    Juanse strzelcem gola, Antolović minął się z piłką i ta wturlała się do bramki
  • 43'
    przegrywamy 1:2
  • 42'
    nie udane rozegranie autu przez Hiszpanów i piłka w posiadaniu "Wojskowych"
  • 41'
    Wawrzyniak wyłuskał piłkę w środku pola, zagrał do Cabrala, ten wyraźnie podcięty ale sędzia znów nakazuje grać dalej
  • 39'
    Argentyńczyk zagrał zbyt nisko i piłka wylądowała na brzuchu Josemi
  • 39'
    Strzelał Szałachowski ale pomylił się nieznacznie
  • 38'
    szybki rozegranie, dośrodkowanie i strzał na bramkę ale obok braki Antolovicia
  • 38'
    Wawrzyniak do Mezengi w kierunku pola karnego, ale Brazylijczyk faulowany
  • 38'
    Cabral szykuje się do wykonania rzutu wolnego
  • 37'
    Enrique Ortiz faulowany i rzut wolny z 19-19 metra
  • 36'
    akcja rywali, ale Jędrzejczyk zdołał wybić piłkę na rzut rożny
  • 36'
    krótkie rozegranie, ale czujny Jędrzejczyk był na posterunku
  • 35'
    Mezenga ładnie do Wawrzyniaka, ten oszukał dwóch rywali i dośrodkował w pole karne, ale Szałachowski nie sięgnął piłki
  • 34'
    Pachon otrzymał piłkę w polu karnym i silnym uderzeniem pokonał Marijana Antolovicia
  • 33'
    Valentin Pachon
  • 32'
    zamieszanie na boisku, sędzia najpierw nie zauważył faulu na Łukasiku, a po chwili zagwizdał przewinienie Wawrzyniaka
  • 32'
    Żyro przejął piłkę, zagrał do Mezengi, ale niedokładnie i aut dla Hiszpanów
  • 32'
    Łukasik ambitnie w środku pola, ofiarnym wślizgiem odebrał futbolówkę przeciwnikowi
  • 29'
    Wolski zagrał do Szałachowskiego, ten odegrał w pole karne do Mezengi. Brazylijczyk nie sięgnął piłki, ale dopadł do niej ponownie Wolski i silnym strzałem zdobył prowadzenie dla Legii
  • 28'
    Mezenga do Żyro ten odegrał w ciemno na prawo ale nie było tam żadnego z kolegów
  • 28'
    Rafał Wolski
  • 27'
    przestało padań, zaczyna wychodzić słoneczka
  • 26'
    dobra akcja rywali, ale Pachon na pozycji spalonej
  • 25'
    Kneżević do Szałachowskiego, który dziś jest bardzo aktywny, ale jeden z obrońców rywali skutecznie w defensywie
  • 24'
    Cabral faulowany po lewej stronie boiska, ale sędzia nakazuje grać dalej
  • 22'
    Jędza zagrał do Szałacha, ten dośrodkował ale trafił w jednego z rywali
  • 21'
    Próba akcji w wykonaniu Cabrala, ale zakończona nieudanym dośrodkowaniem
  • 19'
    Legioniści nie stworzyli sobie jeszcze klarownej sytuacji, kolejny raz słabiej weszli w mecz
  • 18'
    Wolski do Cabrala, ale Lopes skutecznie asekuruje piłkę
  • 17'
    Rozpadało się na dobre, prezes Leszek Miklas szuka schronienia przed ulewą
  • 16'
    Caballera sam na sam z Antoloviciem ale strzelił obok bramki
  • 16'
    Wawrzyniak do Mezengi ale Brazylijczyk nie sięgnął i od bramki zaczną gospodarze
  • 15'
    koniec słonecznej pogody, zaczął padać deszcz
  • 13'
    wolny z lewej strony boiska dla rywali, dośrodkowanie jednak za głębokie, za linię końcową
  • 11'
    zagranie na lewą stronę, ale legioniści połapali się w tym wszystkim i zażegnali niebezpieczeństwo
  • 10'
    faul na 30 metrze - wolny dla Cadiz
  • 9'
    z atakiem wychodzą piłkarze z Hiszpanii
  • 9'
    próba zagrania za plecy obrońców, ale Komorowski dobrze odczytał intencje rywala
  • 8'
    Cabral dośrodkowywał, ale za głęboko i aut dla Cadizu
  • 7'
    rajd Szałachowskiego, ale w ostatniej chwili legionista blokowany i rzut rożny
  • 6'
    zamieszanie i piłka ostatecznie ląduje w rękach Antolovicia
  • 5'
    wolny dla Cadizu z 30 metra, trzy osobowy mur
  • 4'
    Cabral prostoadle w pole karne, ale nieporozumienie z kolegami i od bramki zacznie Cadiz
  • 2'
    Alejandro Cabral będzie wykonywać rzut rożny
  • 2'
    strzelał Komorowski, piłka jeszcze otarła się o plecy rywala i wylądowała w rękach bramkarza
  • 1'