83'
85'
89'
  • 90+10'
    Koniec! Legia wygrała 5:0 z Caernarfon i awansowała do 3. rundy el. Ligi Konferencji!
  • 90+1'
    Dwie minuty doliczone
  • 86'
    Chodyna uderzył z rzutu wolnego nad poprzeczką
  • 86'
    Nsame przyjmował piłkę, ta odbiła się od Searsa, który został ukarany czerwoną kartką. Rzut wolny dla Legii z 17. metra
  • 83'
    5:0 dla Legii! Morishita dośrodkował z rzutu rożnego na bliższy słupek do Barcii, który skutecznie główkował!
  • 82'
    Lloyd dośrodkował z prawej flanki na dalszy słupek, do Hilla, który nieczysto uderzył z powietrza
  • 81'
    Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale brakowało konkretów. Morishita został zablokowany po strzale przez Owena
  • 79'
    Żewłakow trafił do siatki w sytuacji sam na sam, ale był na spalonym
  • 76'
    Korner dla Walijczyków. Doszło do zamieszania, strzał Lloyda został zablokowany
  • 75'
    Evans za Jonesa
  • 74'
    Debiutujący Żewłakow za Majchrzaka
  • 73'
    Jędrzejczyk zapoczątkował akcję, podał do Urbańskiego, ten miękko zagrał na środek pola karnego do Nsame, który ładnie przelobował bramkarza! Jest 4:0 dla Legii!
  • 72'
    Ładny lob Nsame! Legia prowadzi 4:0!
  • 71'
    Rzut wolny dla Walijczyków, z prawej strony boiska. Owen dośrodkował na 11. metr, ale Kobylak wyszedł na przedpole i pewnie złapał piłkę
  • 69'
    Urbański chciał miękko zagrać do Nsame, ale podanie zostało przecięte
  • 69'
    Ziółkowski asekurował Kobylaka przy akcji gospodarzy
  • 68'
    Nsame na spalonym
  • 66'
    Spokojniejszy fragment meczu
  • 61'
    Dwie zmiany w zespole gospodarzy. Wchodzą Hill i Downey, schodzą Faux i Mendes
  • 59'
    Adkonis prostopadle podał do Nsame, ten trafił do siatki w sytuacji sam na sam, ale był na spalonym
  • 58'
    Cztery zmiany w Legii. Ziółkowski za Pankova, Urbański za Celhakę, Adkonis za Kapustkę, Nsame za Pekharta
  • 56'
    Dwie zmian w zespole gospodarzy. Zeszli Thomas i Clarke, weszli Williams i Davies
  • 55'
    Kapustka dośrodkował z rożnego na bliższy słupek, w kierunku Pekharta, ale gospodarze wyszli z opresji. Po chwili Kapustka podał do Morishity, ten płasko podał na dalszy słupek, do Pekharta, który trafił do siatki z bliska. Jest 3:0 dla Legii!
  • 53'
    Kapustka dośrodkował z rożnego na dalszy słupek, Barcia próbował oddać strzał, ale ostatecznie piłkę złapał bramkarz
  • 52'
    Powinno być 3:0! Barcia miękko zagrał w pole karne, Pekhart był sam na sam, ale jego strzał został zatrzymany przez bramkarza
  • 50'
    2:0 dla Legii! Kapustka dośrodkował z rzutu wolnego na 6. metr, do Jędrzejczyka, który skutecznie główkował po koźle
  • 48'
    Legia rozpoczęła drugą połowę od środka. Pekhart wycofał do Barcii, ten posłał dalekie podanie za obronę, do Kapustki, który dopadł do piłki i skutecznie uderzył z 8. metra na dalszy słupek. Jest 1:0 dla Legii!
  • 46'
    Co za początek drugiej połowy. Gol Kapustki!
  • 46'
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia remisuje 0:0 w Walii
  • 45+2'
    Ajjj! Chodyna dośrodkował z prawej flanki na dalszy słupek, do Pekharta, który nie dość, że nieczysto trafił, to był na spalonym
  • 45+1'
    Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy
  • 45'
    Majchrzak popełnił faul w ataku, na Searsie
  • 45'
    Pankov sfaulowany blisko własnego pola karnego przez Clarke'a
  • 44'
    Jędrzejczyk faulował Thomasa na wysokości koła środkowego i obejrzał żółtą kartkę
  • 43'
    Walijczycy krótko rozegrali wrzut z autu, Owen dośrodkował w pole karne, Kobylak nie złapał piłki i wybijał ją z problemami, Faux oddał strzał, ale Pankov wybijał piłkę głową sprzed linii bramkowej
  • 40'
    Celhaka chciał przeprowadzić dynamiczny atak środkiem pola, ale został zatrzymany na ok. 40. metrze
  • 40'
    Żółta kartka dla trenera przygotowania fizycznego Legii, Dawida Golińskiego
  • 39'
    Kapustka próbował dośrodkować, ale został zablokowany na prawej flance
  • 38'
    Majchrzak sfaulowany przez Mendesa na połowie Legii
  • 38'
    Clarke przełożył Chodynę, ale został zatrzymany na boku boiska przez Pankova
  • 37'
    Lloyd trafił z rzutu wolnego w mur
  • 36'
    Jędrzejczyk faulował Clarke'a na 20. metrze od bramki Legii. Rzut wolny dla Walijczyków, bliżej prawej strony
  • 35'
    Kun szukał gry na lewej flance z Morishitą, ale Japończyk był na spalonym
  • 34'
    Chodyna sfaulowany na boku boiska przez Lloyda. Rzut wolny dla Legii na wysokości koła środkowego
  • 33'
    Morishita za mocno zagrywał do Majchrzaka, bramkarz miejscowych złapał piłkę
  • 32'
    Kun sfaulowany na własnej połowie
  • 32'
    Ajjjjj! Kapitalna akcja Legii. Pankov prostopadle do Chodyny, ten zagrał wzdłuż boiska do Majchrzaka, który zmylił rywala przyjęciem i prostopadle zagrał w "szesnastkę", do Pekharta, który trafił do siatki na wślizgu, ale był na spalonym
  • 28'
    Przerzut Pankova do Majchrzaka, który faulował w ataku
  • 27'
    Lloyd przeciągnął dośrodkowanie z lewej flanki na dalszy słupek. Po chwili Chodyna wybił piłkę po centrze Owena z prawej strony na dalszy słupek
  • 26'
    Rozpędzony Celhaka został sfaulowany w środku pola przez Mendesa, który został ukarany żółtą kartką
  • 25'
    Prostopadłe podanie do Morishity, ten płasko zagrywał na środek pola karnego do Majchrzaka, który został uprzedzony. Gospodarze wyszli z akcją i byli blisko gola. Lloyd dopadł do górnego podania za obronę i próbował przelobować Kobylaka, ale niecelnie uderzył
  • 23'
    Majchrzak prostopadle podawał w pole karne do Pekharta, ale Owen przeciął zagranie
  • 22'
    Morishita pojawił się po lewej stronie pola karnego, ale jego zagranie wzdłuż boiska zostało przecięte. Goście mieli korner, który rozegrali na krótko. Jędrzejczyk główkował z trudnej pozycji, uderzenie zostało zablokowane
  • 21'
    Barcia prostopadle do Majchrzaka, ten zgrywał do Pekharta, który został sfaulowany w środku pola
  • 20'
    Legia spokojnie rozgrywa na własnej połowie
  • 20'
    Kun dośrodkował z rzutu wolnego na bliższy słupek, ale niedokładnie, pod nogi Walijczyków
  • 19'
    Pekhart sfaulowany przez Jonesa po prawej stronie boiska, Rzut wolny dla Legii, na wysokości pola karnego
  • 17'
    Walijczycy wychodzili z groźną kontrą po stracie Kapustki, ale gra została przerwana, gdyż pomocnik Legii był faulowany przez Gosseta
  • 16'
    Ładny odbiór Morishity, który po chwili został sfaulowany w środku pola. John obejrzał żółtą kartkę
  • 14'
    Faux naciskał Kuna, ale ten poradził sobie z dalekim podaniem na dalszy słupek
  • 14'
    Kun dośrodkował w kierunku Majchrzaka, który został uprzedzony na 16. metrze
  • 13'
    Kapustka szukał gry z Chodyną, ale za mocno podał prostopadle do wahadłowego
  • 12'
    Barcia prostopadle podał do Pekharta, który został sfaulowany w środku pola
  • 11'
    Miejscowi krótko rozegrali rzut rożny, ale Legia wyszła z opresji. Kapustka próbował wyjść z kontrą, lecz został zatrzymany w środku pola
  • 11'
    Jones dośrodkował z rzutu wolnego, z wysokości koła środkowego, na dalszy słupek, do Searsa, który zgrał głową do Mendesa, ten złożył się do strzału, ale na 5. metrze zablokował go Jędrzejczyk
  • 9'
    Majchrzak zatrzymany na wślizgu na 40. metrze od bramki Caernarfon
  • 9'
    Thomas dośrodkował z rożnego na bliższy słupek, piłka została wybita na ok. 14. metr, pod nogi Gosseta, który potężnie uderzył z powietrza, ale zabrakło precyzji
  • 8'
    Gospodarze mieli aut, po którym wywalczyli rzut rożny
  • 6'
    Kapustka dośrodkował z rzutu rożnego na 6. metr, Owen wybił piłkę, po chwili sfaulował go Jędrzejczyk
  • 5'
    Przerzut Pankova do Kuna, którego zatrzymał Owen. Legia ma korner
  • 5'
    Jędrzejczyk chciał zagrać do Kuna, ale górne podanie zostało przecięte
  • 4'
    Morishita sfaulowany w środku pola przez Fauxa
  • 3'
    Kapustka nie wygrał pojedynku 1 na 1 w ofensywie, Caernarfon chciało zaskoczyć gości dalekim podaniem za obronę, ale Kobylak uprzedził Clarke'a
  • 2'
    Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Legia w ataku pozycyjnym
  • 1'
    Pankov przeciął dalsze podanie. Chwilę później Walijczycy odzyskali piłkę w środku pola
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • ŁAWKA: Tobiasz, Banasik, Żewłakow, Ziółkowski, Urbański, Leszczyński, Szczepaniak, Nasame, Adkonis, Strzałek
  • Skład Legii na mecz z Caernarfon: Kobylak – Pankov, Jędrzejczyk, Barcia – Chodyna, Celhaka, Kapustka, Morishita, Kun – Pekhart, Majchrzak
  • Legia ma o co grać. Jeśli wyeliminuje wszystkich trzech przeciwników w kwalifikacjach do LK i jesienią wystąpi w pucharach, to ogółem – mając na uwadze wyniki sportowe – zarobi 3 695 000 euro (3,17 mln euro za awans do fazy ligowej, plus 525 tys. euro za rozegrane trzy rundy eliminacyjne). Inny przykład? Jeżeli zespół z Warszawy odpadnie w 4. rundzie el. Ligi Konferencji, to łącznie dostanie 1 275 000 euro. – Jedziemy do Walii, by wygrać. Oczywiście, przy tym natężeniu meczów mogą nastąpić rotacje w składzie, ale nie będzie rewolucji. Gospodarze będą zmotywowani, będą chcieli się pokazać przed własną publicznością – mówił Feio na środowej konferencji prasowej
  • Witamy! Legia zaczęła sezon 2024/25 od trzech zwycięstw i postara się o to, by kontynuować passę. Przed nią wyjazdowy rewanż 2. rundy eliminacji Ligi Konferencji z walijskim Caernarfon Town, które rozbiła 6:0 w pierwszym spotkaniu. To oznacza, że pozostaje jej dopełnienie formalności – bez wielu ważnych zawodników – w kwestii awansu do kolejnego etapu kwalifikacji. Mecz już w czwartek, 1 sierpnia (godz. 19:00), w Bangor. Transmisja w Szóstce (TV6), Polsacie Sport 1, Polsacie Sport Premium 1 i na Polsat Box Go, my zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej na żywo
Caernarfon Town FCLegia Warszawa

15' Gruffydd John

15'

26' Paulo Mendes

26'

48' Ryan Sears

48'

55' Adam Davies za Zack Clarke

55' Marc Williams za Darren Thomas

55'

61' Sam Downey za Paulo Mendes

61' Matthew Hill za Josef Faux

61'

74' Osian Evans za Mathew Jones