Koniec. Legia wygrała 3:0 z Zagłębiem w Lubinie!
    Kapuadi uprzedził Chodynę
  • 90+3'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 90+2'
    Dias zbiegł z prawej strony do środka, ale jego strzał został zablokowany, podobnie jak uderzenie Kramera
  • 90+2'
    Augustyniak przeciął podanie w pole karne
  • 90+1'
    Trzy minuty doliczone
  • 90'
    Rejczyk i Rosołek za Muciego oraz Elitima
  • 89'
    Jędrzejczyk dobrze wypychał Munoza
  • 89'
    Muci niedokładnie podał w pole karne do Elitima
  • 88'
    Strzałek chciał prostopadle podać do Kramera, ale zagranie zostało przecięte
  • 88'
    Jędrzejczyk dobrze zagrał na wyprzedzenie w środku pola
  • 87'
    Zagłębie w posiadaniu na własnej połowie
  • 86'
    Chodyna zatrzymany w polu karnym przez Kuna
  • 85'
    Mróz przypressował Tobiasza, który wybił piłkę na aut
  • 84'
    Mróz i Bohar za Wdowiaka oraz Bułecy
  • 83'
    Kun i Muci dobrze popracowali w odbiorze i przejęli piłkę blisko własnej bramki
  • 82'
    Rzut wolny dla Zagłębia, bliżej lewej strony, ale bez większego zagrożenia
  • 82'
    Żółta kartka dla Elitima, za faul na rozpędzonym Wdowiaku
  • 81'
    Żółta kartka dla Tomasza Fornalika ze sztabu Zagłębia
  • 81'
    Wielka szansa Zagłębia. Munoz uporał się z obrońcami Legii, ale uderzył z 12. metra nieco obok bramki
  • 80'
    Korner dla Zagłębia, Dąbrowski dośrodkował na bliższy słupek, po chwili Kłudka został zablokowany po strzale z dystansu, a Munoz troszkę niecelnie główkował po centrze Bułecy
  • 79'
    Dośrodkowanie Kłudki z prawej flanki dobrze przeciął Augustyniak
  • 78'
    Strzałek za Josue, Dias za Wszołka
  • 77'
    Kun dobrze zagrał na wyprzedzenie, Legia odebrała piłkę w środku boiska
  • 75'
    Muci przypressował Kopacza w środku pola, ale Ławniczak uprzedził Albańczyka
  • 75'
    Miejscowi w posiadaniu
  • 74'
    Josue dośrodkował z rzutu wolnego na 12. metr, piłka wybita głową przez Kopacza. Po chwili Wszołek dograł z prawej flanki, ale gospodarze wyszli z opresji
  • 73'
    Pieńko i Kurminowski schodzą, Munoz i Chodyna wchodzą
  • 72'
    Josue dośrodkował z rzutu rożnego, piłka wybita, po chwili Josue zagrał do Kuna, ale ten nie utrzymał futbolówki w boisku
  • 72'
    Kolejny rzut rożny dla Legii
  • 71'
    Josue krótko zagrał z rzutu rożnego, po chwili dośrodkował w pole karne, ostatecznie strzał Kramera z woleja został zablokowany
  • 70'
    Korner dla Legii
  • 70'
    Josue miękko zagrał do Kramera, ten wbiegł w pole karne z prawej strony, ale jego podanie do Muciego zostało przecięte
  • 69'
    Muci zbiegł z lewej strony do środka boiska, po chwili Josue świetnie zagrał prostopadle w pole karne do Wszołka, ale jego strzał wybronił Weirauch
  • 68'
  • 67'
    Niedokładne wycofanie Kuna do Josue
  • 65'
    Jędrzejczyk za Pankova
  • 65'
    Weirauch wyczuł intencje Josue, ale piłka przeszła po jego ręce i wpadła do siatki
  • 64'
    3:0 dla Legii! Josue wykorzystał rzut karny!
  • 64'
    Jest karny
  • 64'
    Czekamy na ostateczną decyzję w sprawie rzutu karnego
  • 63'
    Przy piłce Josue
  • 62'
    Josue zagrał na lewą stronę pola karnego, do Kuna, a jego dośrodkowanie zostało nieprzepisowo zablokowane przez Kłudkę. Jest rzut karny dla Legii!
  • 61'
    Bułeca dośrodkował z prawej strony boiska na 6. metr, Kapuadi wybił piłkę głową
  • 60'
    Poletanović za Makowskiego
  • 60'
    Pieńko wbiegł w pole karne z lewej strony, ale uderzył bardzo niecelnie
  • 59'
    Augustyniak dobrze uporał się z Kurminowskim w walce o piłkę na boku boiska
  • 58'
    Pankov świetnie zatrzymał kontrę Zagłębia na ok. 40 metrów od bramki
  • 58'
    Slisz zagrał ze Wszołkiem, który został uprzedzony na boku przez Matę
  • 57'
    Kramer próbował się zastawiać i został sfaulowany w środku pola przez Ławniczaka
  • 57'
    Przyjezdni posiadają piłkę na własnej połowie
  • 57'
    Slisz próbował prostopadle zagrać w pole karne do Kramera, podanie przecięte
  • 57'
    Slisz popędził prawym skrzydłem, ale jego podanie wzdłuż boiska, do Josue, zostało przecięte
  • 56'
    Goście budują grę od tyłu
  • 56'
    Makowski dośrodkował z prawej flanki na 5. metr, piłkę pewnie złapał Tobiasz
  • 55'
    Muci powalczył w pressingu, zabrał się do kontry z Kramerem, którą zatrzymał na 18. metrze Ławniczak
  • 54'
    "Miedziowi" w posiadaniu w środku pola
  • 53'
    Dąbrowski krótko zagrał z rożnego do Bulecy, ten dośrodkował na bliższy słupek, piłka wybita
  • 53'
    Miejscowi ponownie mają korner
  • 53'
    Korner dla Zagłębia, krótko rozegrany. Dąbrowski dośrodkował z 18. metra na dalszy słupek, ale Wszołek przeciął dogranie
  • 52'
    Weirauch wyszedł z bramki, przeciął podanie, przez chwilę bramka Zagłębia była pusta, ale nie doszło do strzału, było tłoczno
  • 51'
    Zagłębie znowu krótko rozegrało korner, Bułeca dośrodkował z prawej flanki w pole karne, Ławniczak niedokładnie uderzył
  • 50'
    Dąbrowski krótko rozegrał rzut rożny, podając do Makowskiego, którego centrę zablokował Josue
  • 50'
    Bułeca bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego, trafił w mur. Korner dla gospodarzy
  • 49'
    Kramer sfaulował Wdowiaka na 22. metrze od bramki Legii. Rzut wolny dla Zagłębia
  • 49'
    Kun wygrał pojedynek 1 na 1 z Kłudką w polu karnym Legii, przecinając dalsze podanie z głębi pola
  • 48'
  • 47'
    Obrońcy Legii wymieniają się podaniami
  • 47'
    Legia w posiadaniu
  • 46'
    Bułeca podał na prawą stronę, do Kłudki, który nie opanował piłki. Aut dla gości
  • 46'
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi na wyjeździe 2:0 z Zagłębiem Lubin po golach Rafała Augustyniaka i Radovana Pankova
  • 45'
    Muci podał do Josue, ten chciał zagrać w pole karne, ale zrobił to niedokładnie
  • 44'
    Legioniści budują atak pozycyjny
  • 43'
    Strzał Elitima zablokowany, a potem złapany przez Weiraucha
  • 41'
    Legioniści w ataku pozycyjnym
  • 40'
    Legia w posiadaniu, ale Zagłębie szybko przejęło piłkę
  • 40'
    Ależ zamieszanie w polu karnym Legii. Najpierw Pankov kapitalnie zablokował strzał Pieńki, po chwili się zakotłowało, ale ostatecznie goście wybili piłkę
  • 38'
    Świetna szansa Zagłębia na złapanie kontaktu. Dąbrowski kapitalnie podał miękko na prawą stronę pola karnego, do Kłudki, który był sam na sam z Tobiaszem, ale jego strzał na dalszy słupek okazał się trochę niecelny
  • 37'
    Kurminowski próbował dopaść do prostopadłego podania, ale został uprzedzony przez Augustyniaka, którego po chwili sfaulował napastnik gospodarzy
  • 36'
    Nieudane dośrodkowanie Kłudki, do nikogo, piłkę pewnie złapał Tobiasz
  • 35'
    Dąbrowski podprowadził piłkę, ale jego strzał z 17. metra zablokował Pankov
  • 35'
    Dąbrowski dośrodkował z rzutu rożnego, Kramer wybił piłkę głową
  • 35'
    Pankov przeciął dośrodkowanie, a potem zablokował strzał Pieńki z pola karnego
  • 34'
    Dąbrowski dośrodkował z prawej flanki na dalszy słupek, Wszołek dobrze przeciął centrę
  • 33'
    Bułeca pojawił się w środku boiska, mógł napędzić kontrę poprzez prostopadłe podanie za obronę, do Wdowiaka, ale nie zdecydował się na takie zagranie, w dodatku stracił piłkę
  • 33'
  • 31'
    Elitim ucierpiał w kontakcie z Kurminowskim w bocznym sektorze boiska, ale może grać dalej
  • 31'
    Dwa dośrodkowania Kuna, gospodarze przecięli górne dogrania
  • 30'
    Slisz zagrał z Josue, po chwili strzał Muciego z 18. metra został zablokowany i Weirach złapał piłkę
  • 30'
    Legia buduje atak pozycyjny
  • 29'
    Kun ładnie przełożył rywala na boku, dośrodkował na 5. metr, do Kramera, który nie sięgnął piłki
  • 28'
    Strata Slisza w środku pola, potem Josue przejął piłkę, zabrał się do kontry, ale jego prostopadłe podanie do Kramera zostało przecięte
  • 27'
  • 27'
  • 26'
  • 25'
    Miejscowi w ataku pozycyjnym
  • 25'
    Dąbrowski krótko rozegrał rzut rożny z Bułecą, doszło do dośrodkowania ze skrzydła, Legia wybiła piłkę
  • 24'
    Kun zablokował dośrodkowanie Wdowiaka na skrzydle, będzie korner dla Zagłębia
  • 24'
    Odbiór Sisza w środku pola, potem Muci niedokładnie zagrywał w boczny sektor "szesnastki" do Kuna
  • 23'
    Kramer wygrał przebitkę, Muci pojawił się po lewej stronie pola karnego, chciał podać do Słoweńca, ale zagrał trochę niecelnie. Do piłki dopadł Wszołek, który wycofał do Kramera, który uderzył, ale Weirauch udanie interweniował. Gra została jednak przerwana, gdyż Muci był na spalonym
  • 21'
    Makowski przeciął podanie Slisza na połowie Legii, aut dla gości
  • 20'
    Makowski zagrywał na skrzydło do Pieńki, ale Pankov przeciął podanie
  • 19'
    Dąbrowski ucierpiał po kontakcie ze Sliszem na 30. metrze od bramki Zagłębia, ale może grać dalej
  • 18'
    Wdowiak przypressował Kapuadiego, odebrał piłkę w "szesnastce" Legii, wyłożył ją Pieńce, ten strzelił gola do pustej bramki, ale był na spalonym
  • 16'
  • 16'
    Wszołek dograł na 5. metr, Kramer nieczysto trafił w piłkę, ta spadła jeszcze pod nogi Muciego, który spudłował z bliska, ale gol nie zostałby jednak uznany, gdyż był spalony
  • 14'
    Ajjj! Wszołek dośrodkował z prawej flanki na środek pola karnego, do Kramera, który nie zdołał sięgnąć piłki
  • 13'
    Wdowiak niecelnie główkował po centrze z prawej flanki na bliższy słupek
  • 11'
    Strata Elitima. Makowski zablokowany po strzale z dystansu
  • 10'
    Dąbrowski dośrodkował z rzutu rożnego, Slisz wybił piłkę. Zagłębie miało szansę z tzw. ponowienia, ale Tobiasz świetnie interweniował po strzale na dalszy słupek!
  • 8'
    Przecięte podanie Josue w ofensywie
  • 6'
    Augustyniak dobrze przeciął dośrodkowanie w polu karnym
  • 5'
    Ależ początek Legii! Stołeczna drużyna miała rzut wolny, Josue krótko zagrał do Muciego, ten dośrodkował z lewej strony pola karnego na dalszy słupek, doszło do odbitki, Pankov dopadł do futbolówki i ładnie uderzył z 8. metra!
  • 4'
    2:0 dla Legii. Pankov!
  • 4'
    Augustyniak podprowadził piłkę środkiem boiska, po czym mocno uderzył z ok. 30. metra. Weirach chciał złapać piłkę, ale ta odbiła się od jego rąk i wpadła do siatki
  • 2'
    1:0 dla Legii! Błąd bramkarza Zagłębia, gol Augustyniaka!
  • 2'
    Dobry pressing Elitima, Slisz przejął piłkę, Legia w ataku pozycyjnym
  • 1'
    Legia w posiadaniu na własnej połowie
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • Ławka: Hładun, Ribeiro, Pekhart, Dias, Rejczyk, Gual, Rosołek, Jędrzejczyk, Strzałek
  • Skład Legii na mecz z Zagłębiem: Tobiasz – Pankov, Augustyniak, Kapuadi – Wszołek, Slisz, Elitim, Kun – Josue, Kramer, Muci
  • Witamy! O godz. 15:00 rozpocznie się mecz 17. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Zagłębiem Lubin a Legią Warszawa!
Zagłębie LubinLegia Warszawa

60' Marko Poletanović za Tomasz Makowski

60'
64'

64' Josue (k.)

72' Kacper Chodyna za Tomasz Pieńko

72' Juan Munoz za Dawid Kurminowski

72'

83' Marek Mróz za Serhij Bułeca

83'

84' Damjan Bohar za Mateusz Wdowiak