News: CLJ: Legia deklasuje

CLJ: Legia pokonała Cracovię

12.10.2014 15:31

(akt. 21.12.2018 16:10)

Piłkarze Legii Warszawa występujący w Centralnej Lidze Juniorów pokonali 3:0 Cracovię. Bramki zdobyli Michał Suchanek, Arkadiusz Górka z rzutu karnego oraz Kamil Anczewski. Legioniści liderują rozgrywkom z dorobkiem 24 punktów.

Spotkanie znakomicie rozpoczęli legioniści, którzy już w trzeciej minucie cieszyli się z prowadzenia. Gola strzelił Michał Suchanek. Warszawiacy lepiej prezentowali się na placy gry i tak jak na ogół bywa, prowadzili grę nie pozwalając rywalom na zbyt wiele. Co ciekawe, konfrontację oglądał szkoleniowiec pierwszego zespołu z Krakowa, Robert Podoliński. Na trybunach pojawił się również prezes Bogusław Leśnodorski oraz członek sztabu szkoleniowego Legii, Paco.

Drugie trafienie dla stołecznej ekipy zanotował Arkadiusz Górka, który pewnym strzałem z rzutu karnego pokonał w 33. minucie bramkarza "Pasów". Do przerwy więcej goli nie padło, ale gospodarze i tak mogli się cieszyć z komfortowego prowadzenia. W drugiej odsłonie obraz spotkania nie zmienił się, a w 75. minucie Kamil Anczewski ustalił rezultat spotkania.

Legioniści wygrali ósme spotkanie w sezonie i z dorobkiem 24 punktów prowadzą w tabeli. Warszawiacy mają trzy "oczka" przewagi nas Wisłą Kraków, która w tej kolejce przegrała 0:2 z Polonią.