MESA: Odra - Legia 2:2 (1:1)

Źródło: odra.wodzislaw.pl

07.03.2010 08:31

(akt. 16.12.2018 11:06)

Zespół Młodej Legii zremisował 2:2 na boisku w Świerklańcach z ekipą młodej Odry Wodzisław. W 38. minucie po faulu w polu karnym Magdonia, Banasiak wykorzystał rzut karny i Legia objęła prowadzenie. Pod koniec pierwszej połowy Odra doprowadziła do wyrównania. Prawą stroną boiska przedarł się Polak i po ładnym dośrodkowaniu Matulevicius głową pokonał Gostomskiego. Po przerwie, w 53. minucie meczu, Odra objęła prowadzenie. Sobik został sfaulowany w polu karnym i sędzia wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł Bańczyk i pewnie pokonał bramkarza Legii. W samej końcówce spotkania legioniści doprowadzili do wyrównania. Po zamieszaniu w polu karnym Efir pokonał Łobaczewskiego.

Odra Wodzisław – Legia Warszawa 2:2 (1:1)

38' (0:1) Banasiak
45' (1:1) Matulevicius
53' (2:1) Bańczyk 53
93' (2:2) Efir

Żółta kartka: Magdoń

Odra: Łobaczewski, Seretiuk, Magdoń, Bańczyk, Mójta (46’ Chwalibogowski), Polak, Jary, Sikorski (86’ Młynek), Sobik, Hanzel (65’ Nikel), Matulevicius (46’ Chmiest)

Legia: Gostomski, Widejko, Lisiecki, Michalak, Lisowski (63’ Efir), Augustyniak, Łukasik (46’ Furman), Koziara (46’ Kopczyński), Wasikowski (68’ Kamiński), Banasiak, Górski