Pogrom legionistów w barwach GKP

24.10.2010 22:12

(akt. 15.12.2018 09:28)

Dotkliwej porażki 0:5 doznała drużyna GKP Górzów w barwach której gra trzech młodych zawodników Legii. W wyjściowej jedenastce zagrali <strong>Radoslaw Mikołajczak</strong> oraz <strong>Maciej Górski</strong>. Jak już informowaliśmy, dwie bramki dla ŁKS-u strzelił przeciw <strong>Odrze Wodzisław</strong> w wygranym 2:0 meczu <strong>Kuba Kosecki</strong>. Przeciwko sobie zmierzyli się w Bydgoszczy <strong>Piotr Wasikowski</strong> i <strong>Wojciech Trochim</strong>. Górą była Zawisza "Wasika" która wygrała z Bałtykiem 2:1.

Adam Banasiak (GKP Gorzów) - Cały mecz przeciwko Piastowi przesiedział na ławce.

Radosław Mokołajczak (GKP Gorzów) - Zagrał tylko w pierwszej połowie. Po przerwie zastąpił go Sebastian Janusiński.

Maciej Górski (GKP Gorzów) - Wyszedł na boisko w pierwszym składzie.

Jakub Kosecki (ŁKS Łódź) - Dwie bramki przeciw Odrze. Zmieniony w doliczonym czasie gry przez Golańskiego.

Piotr Wasikowski (Zawisza) - Rozegrał pełne 90. minut.

Wojciech Trochim (Bałtyk Gdynia ) - Zagrał przez cały mecz przeciwko Zawiszy Bydgoszcz.