Wygrane siatkarzy i koszykarzy

22.11.2009 10:12

(akt. 16.12.2018 21:21)

Sobota była szczęśliwym dniem dla sekcji siatkarskiej i koszykarskiej. Siatkarze wygrali wyjazdowe spotkanie z AZS II UWM Olsztyn 3:1. Pierwszego seta "Wojskowi" przegrali co prawda 23:25, ale w następnych trzech szalę zwycięstwa przechylili na swoją stronę uzyskując następujące rezultaty 25:23, 26:24, 25:14. Legioniści po dziesięciu kolejkach zajmują 8. miejsce w tabeli II ligi grupy trzeciej z 13 punktami na koncie. Prowadzi Pekpol Ostrołęka z 23 oczkami.
Koszykarze Unibet Legii wygrali w Warszawie z Asseco Prokom 3 Gdynia 66:62. Pierwsze dwie kwarty to bardzo dobra gra "Wojskowych" i zwycięstwa 18:13 i 20:13. W trzeciej padł jednak wynik 9:18 i legioniści mieli tylko 3 punkty przewagi przed decydującym starciem. W czwartej kwarcie koszykarze Legii zagrali jednak z zębem i zwyciężyli 19:18 wygrywając cały mecz 66:62. Unibet Legia zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli II ligi.