STS - recenzja

STS opinie – czy warto stawiać mecze Legii na STS?

STS jest jednym z najbardziej znanych bukmacherów w Polsce. Nic w tym jednak dziwnego, ponieważ na rodzimym rynku zaczął funkcjonować jako jeden z pierwszych. Poza tym firma bardzo często angażuje się w różnego rodzaju akcje promocyjne. Na jej rozpoznawalność wpływa w dużym stopniu również fakt, że sponsoruje sporą grupę drużyn sportowych, w tym tę najważniejszą dla nas-Polaków, czyli reprezentację.

Korzystając z usług STS bez problemu można obstawiać mecze mniej lub bardziej znanych drużyn. Do grona tych drugich bez wątpienia zalicza się ta, która do tej pory najczęściej wygrywała mistrzostwo kraju, czyli warszawska Legia. Wyniki stołecznej ekipy bywają różne, lecz nie da się ukryć, że jej potyczki na krajowym boisku, jak i w europejskich pucharach śledzą nie tylko kibice „eLki”.

W celu zwiększenia emocji wiele osób postanawia dodatkowo spróbować swoich sił w wyników warszawian. Posiadając aktywne konto w STS-ie, może to zrobić każda (pełnoletnia) osoba. Czy jednak warto w tym celu skorzystać z usług opisywanego dziś przez nas „buka”? Poniższe informacje na jego temat mogą okazać się pomocne w przypadku każdego, kto przynajmniej raz w życiu wpisywał w internetową wyszukiwarkę hasła typu: „Legia obstaw” lub „gdzie obstawiać mecze Legii”.

>>Załóż konto i obstawiaj Legie!<<

Krótki opis bukmachera – wstęp

Jeżeli ktoś w naszym kraju interesuje się sportem i choć trochę obstawianiem wydarzeń sportowych, na pewno niejednokrotnie słyszał o firmie, jaką jest STS. Bukmacher ten od lat plasuje się w czołówce swojej branży, prowadząc w pełni legalną działalność. Śmiało można powiedzieć, że obecnie jego jedynym, godnym rywalem w wyścigu o miano najlepszego „buka” w Polsce pozostaje Fortuna. Dlaczego? Podobnie do niej, STS gwarantuje swoim klientom praktycznie wszystko to, czego mogą obecnie oczekiwać od firmy oferującej zawieranie zakładów wzajemnych.

Warto pamiętać, że STS każdego dnia pozwala swoim graczom zawierać tysiące różnego rodzaju zakładów. Mogą one dotyczyć zarówno doskonale znanych w Polsce sportów, jak i tych zdecydowanie bardziej niszowych. Poza tym firma gwarantuje możliwość zawierania kuponów nie tylko na długo przed startem poszczególnych rozgrywek, ale też już w momencie ich trwania.

Opisywany bukmacher zadbał również o to, by korzystające z jego usług osoby mogły obstawiać coraz popularniejszy nad Wisłą e-sport, sporty wirtualne oraz gry karciane. Dodatkowo pozwala robić to w punktach stacjonarnych, na stronie internetowej i w aplikacji na urządzenia mobilne. Tak naprawdę jednak główną przewagą STS-u nad większością pozostałych firm z branży bukmacherskiej jest bardzo duża liczba transmitowanych przez niego wydarzeń sportowych. Dlaczego ma to tak istotne znaczenie? Ponieważ pozwala graczom śledzić interesujące ich rozgrywki bez konieczności patrzenia w telewizor lub korzystania z nielegalnych streamów.

Bonusy powitalne

Bonus powitalny to coś, co często ma duży wpływ na decyzję potencjalnego gracza o tym, czy zechce zacząć obstawianie u danego bukmachera, czy poszuka innego. STS zdaje się o tym bardzo dobrze wiedzieć, ponieważ przygotował dla nowych klientów ciekawy pakiet. Co konkretnie się na niego składa?

Wartość promocji powitalnej STS wynosi dokładnie 1660 zł. Skorzystać mogą z niej wyłącznie nowi użytkownicy firmy, wyrażając taką chęć podczas rejestracji konta. Po zrobieniu tego wystarczy dokonać pierwszej wpłaty środków. Jeśli nie przekroczy ona sumy 300 zł, wówczas bukmacher dokona jej podwojenia. W przypadku dwóch następnych depozytów STS gwarantuje zaś swoim graczom dodatkowe środki do wykorzystania w wysokości 50% każdego z nich. Należy jednak pamiętać, że nie mogą one być wyższe niż 500 i 700 zł.

Dodatkowo STS oferuje cashback 100 zł. Pierwszy kupon w STS to zakład bez ryzyka. Jeśli gracz wygra, to otrzymuje pieniądze na swoje konto. Jeśli jednak jego kupon będzie przegrany, to dostanie zwrot do 100 zł na swoje konto bonusowe. Aby te środki znalazły się na koncie głównym konieczny jest dwukrotny obrót przy minimalnym kursie 1.91.

Kolejne 60 zł w postaci bonusu czeka na użytkowników STS-u w momencie, gdy zdecydują się oni wykonać listę określonych zadań. Nie są one trudne do zrealizowanie, ponieważ polegają m.in. na założeniu konta gracza, wpłaty pierwszych środków czy postawieniu „dziewiczego” zakładu. Wpiszkod promocyjny LEGIANET, aby odebrać pakiet powitalny 1 660 zł.

>>Sprawdź bonusy powitalne już teraz<

Kursy bukmacherskie STS

Porównując STS do Fortuny, z którą od lat konkuruje o pozycję lidera wśród dostępnych w Polsce firm bukmacherskich, trzeba przyznać, że wypada dość korzystnie. Zazwyczaj daje szansę zarobić swoim graczom więcej na obstawianiu innych sportów niż piłka nożna, tenis ziemny i sporty walki. Zadowoleni z oferty „buka” będą więc m.in. sympatycy siatkówki, hokeja na lodzie, skoków narciarskich i wielu innych dyscyplin. Średnia marża STS wynosi bowiem ok. 6%, biorąc pod uwagę wszystkie możliwe do obstawiania u tego bukmachera dyscypliny, włącznie z e-sportem i sportami wirtualnymi.

Należy również pamiętać o tym, że kursy bukmacherskie, oferowane przez STS, mogą się zmienić w obliczu różnego rodzaju wydarzeń, np. kontuzji ważnego gracza jednej z rywalizujących ze sobą drużyn. Poza tym każdego dnia można skorzystać z SUPEROFERTY, w ramach której opisywana firma oferuje wyższe kursy, chcąc zachęcić w ten sposób do skorzystania z nich. Najczęściej są to wydarzenia z gatunku tych najbardziej medialnych, czyli np. mecze derbowe, finały pucharów czy starcia decydujące o awansie do dalszej fazy rozgrywek. Nietrudno również zauważyć, że STS próbuje kusić wyższymi kursami do obstawiania meczów z udziałem polskich drużyn i sportowców, ponieważ wzbudzają one bardzo duże zainteresowanie.

Oferta STS

Jak już wspominaliśmy, każdego dnia na graczy STS-u czekają tysiące różnych zakładów. Główny element oferty bukmachera stanowią oczywiście te, które dotyczą wydarzeń sportowych. Warto jednak podkreślić, że wśród nich znajdują się nie tylko te najbardziej medialne, ale też znacznie mniej eksponowane w prasie, telewizji, radiu czy Internecie. Korzystając z usług STS, można więc obstawiać np. zarówno polską ekstraklasę, jak i niższe ligi. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku angielskiej, hiszpańskiej czy niemieckiej piłki nożnej.

STS to bukmacher, który, podążając zgodnie z duchem czasu, cały czas pracuje nad swoją ofertą, by była jak najbardziej różnorodna. Dlatego pozwala swoim klientom obstawiać także e-sport i sporty wirtualne oraz korzystać z usług internetowego kasyna. Na najaktywniejszych graczy czekają dodatkowo różnego rodzaju bonusy: freebety o określonej wartości czy cashbacki w razie niepowodzenia.

STS to też bukmacher oferujący możliwość oglądania bardzo dużej liczby wydarzeń sportowych na jego stronie i w aplikacji. Dzięki temu gracze nie muszą zawsze oczekiwać na rezultat interesującego ich spotkania bez opcji śledzenia jego przebiegu. Warto też wspomnieć, że transmisje są dostępne w wysokiej jakości, a „apka” bukmachera pozwala korzystać z nich na całym ekranie telefonu.

Aplikacja mobilna

Aplikacja na urządzenia mobilne, z której pozwala korzystać STS, jest w większości przypadków pozytywnie oceniania przez jej użytkowników. Posługiwanie się nią stanowi – co warte podkreślenia – coraz częstsze zjawisko w porównaniu do zawierania zakładów na stronie bukmachera. Nic w tym zresztą dziwnego. Takie rozwiązanie jest wygodniejsze, ponieważ pozwala obstawiać kolejne wydarzenia w dowolnym miejscu i czasie.

Pobranie i instalacja „apki” przebiega bardzo sprawnie, a gdy oba procesy zostaną ukończone – można bez przeszkód zacząć korzystać z produktu cyfrowego, który oferuje STS. Treści wyświetlane na ekranie są dobrze widoczne, a korzystanie z dostępnych funkcji polega jedynie na dotykaniu telefonu lub tabletu w odpowiednim miejscu. Jeśli nawet aplikacja czasami odmówi posłuszeństwa, zacinając się, problem ten nie trwa długo, a jego najprostszym rozwiązaniem okazuje się wylogowanie i ponowne zalogowanie.

Korzystanie z aplikacji STS-u może być dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto poszukuje odpowiedniego sposobu na śledzenie wyników wybranych drużyn czy zawodników. Są one bowiem aktualizowane na bieżąco i zawsze przedstawiają realne rezultaty. Produkty cyfrowe bukmacherów obecnie śmiało mogą rywalizować pod względem szybkości i prawdziwości przedstawiania tego, co dzieje się na boiskach, kortach czy parkietach ze stronami typu Flashscore, dlatego nie dziwi fakt, że korzystają z nich nawet osoby niemające zamiaru przystępować do zawierania zakładów. Nie brakuje wśród nich takich, dla których najważniejsza jest warszawska Legia. Wyniki tego klubu mogą bowiem śledzić zawsze i wszędzie, korzystając ze swojego telefonu czy tabletu.

>>Załóż konto i graj na aplikacji mobilnej!<<

Metody płatności

Różnorodność form płatności, z których mogą korzystać gracze STS-u w celu zapewnienia sobie możliwości obstawiania, stanowi jego dużą zaletę. Jest ich bowiem dużo, a poza tym większość z nich gwarantuje przelanie określonej sumy z konta w baku na „bukmacherskie” w błyskawicznym tempie. Poza tym od tego typu operacji nie są pobierane prowizje, co też zawsze warto pokreślić w przypadku firm działających w interesującej nas w tym miejscu branży. Obecnie użytkownicy STS-u mogą skorzystać z następujących form wpłaty środków:

 • BLIK;

 • PayU;

 • karta Visa lub Mastercard;

 • Przelewy24;

 • PayPal;

 • PaySafeCard;

 • tPay;

 • Skrill;

 • NETELLER;

 • Apple Pay.

Wybór jest więc duży i każdy może skorzystać z takiej metody, która okaże się najbardziej odpowiednia.

Jeśli zaś chodzi o wypłaty środków, w wykonaniu STS-u również one wyglądają bardzo dobrze. Czas realizacji przelewu wynosi zazwyczaj do 10 minut. Jest to zasługa systemu stworzonego przez bukmachera (STS Pay), obsługującego zdecydowaną większość funkcjonujących w Polsce banków. Można z niego korzystać codziennie w godzinach 10-24.

Rejestracja konta

Rejestracja konta na stronie lub w aplikacji STS jest bardzo prosta i można przejść przez jej kolejne etapy w krótkim czasie. Polega bowiem na wypełnianiu pustych pól odpowiednimi danymi. W celu uzyskania możliwości rozpoczęcia zawierania zakładów u opisywanego „buka” trzeba zatem podać m.in. imię i nazwisko, numer konta bankowego czy datę urodzenia.

Chcąc uzyskać konto stałe, uprawniające do częstszego obstawiania i za większe stawki, trzeba również dostarczyć obsłudze STS-u dokumenty potwierdzające tożsamość. Najczęściej jest to oczywiście dowód osobisty, którego obie strony wystarczy sfotografować bądź zeskanować, a następnie wgrać w odpowiednim miejscu jako pliki graficzne.

Jak widać, rejestracja konta nie jest procesem, który mógłby wyraźnie zniechęcić do pozostania nowym klientem STS-u. Weryfikacja danych przebiega bardzo sprawnie, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – są one zgłaszane przez Biuro Obsługi Klienta (najczęściej mailowo). Warto pamiętać jednak o konieczności ustalenia limitu płacowego i czasowego przez każdą osobę, która chce przystąpić do gry w STS-ie. Jest to niezbędne, ponieważ w ten sposób można łatwiej uniknąć utraty zbyt dużej sumy pieniędzy w wyniku obstawiania lub uzależnienia się od tej czynności.

>>Zarejestruj konto tutaj!<<

Czy STS jest legalny?

STS to w pełnie legalnie działający w naszym kraju bukmacher. Posiada one wszelkie niezbędne uprawnienia do tego, by prowadzić swoją działalność zarówno stacjonarnie, jak i w Internecie. Co jednak dokładnie świadczy o bezpieczeństwie korzystania z jego usług? Najważniejszy w tej kwestii jest fakt, iż firma otrzymała licencję przyznawaną przez Ministerstwo Finansów, na mocy której możliwe jest prowadzenie w naszym kraju działalności polegającej na umożliwianiu dorosłym osobom zawierania zakładów wzajemnych.

Obstawiając na stronie internetowej lub w aplikacji STS-u, nie trzeba martwić się również koniecznością odprowadzania podatków od ewentualnych wygranych. Bukmacher jest bowiem zobowiązany do wyręczenia w tym swoich klientów. Dzięki temu mogą oni bezpiecznie i całkowicie legalnie zlecać wypłaty wygranych przez siebie środków bezpośrednio na konto bankowe, których są właścicielami. O tym, że STS funkcjonuje na rodzimym rynku bukmacherskim świadczy również jego długa współpraca z doskonale znanymi drużynami, m.in. reprezentacją kraju. Gdyby firma wzbudzała jakiekolwiek kontrowersje pod względem legalności jej funkcjonowania, nie byłaby ona partnerem najważniejszej ekipy sportowej w Polsce.

Warto również podkreślić, że STS – jako legalny bukmacher – posiada siedzibę na terenie Polski, a także został wpisany do KRS, czyli Krajowego Rejestru Sądowego. Ponadto jest zobowiązany do odpowiedniego zabezpieczania danych osobowych swoich graczy, a także ostrzegania ich przed możliwymi konsekwencjami korzystania z jej usług – możliwą utratą środków pieniężnych i uzależnieniem.

Podsumowanie oferty – czy warto?

Czy STS jest właśnie tym bukmacherem, u którego warto obstawiać mecze Legii i innych drużyn? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Obiektywnie patrząc jednak na firmę jako całość, bez wątpienia jest ona jedną z najciekawszych na rynku. Od lat pozostaje w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o podmioty oferujące możliwość zawierania zakładów wzajemnych. Poza tym przykłada dużą wagę do promocji, dzięki czemu jest świetnie kojarzona w świecie sportowo-bukmacherskim.

STS jest w stanie zagwarantować swoim graczom praktycznie wszystko to, czego mogą oczekiwać od współczesnej firmy z branży bukmacherskiej. Są to bowiem następujące „niezbędniki”:

 • bardzo szeroka oferta zakładów;

 • interesująca oferta powitalna;

 • duża liczba transmisji na żywo wysokiej jakości;

 • sprawnie działająca aplikacja;

 • możliwość skorzystania z różnych metod płatności;

 • wsparcie Biura Obsługi Klienta w kilku formach;

 • zachęcające kursy na większość dyscyplin;

 • dostęp do różnego rodzaju statystyk przed i w trakcie wydarzeń sportowych.

>>Zarejestruj się i sprawdź STS!<<

FAQ:

Ile STS daje na start?

Maksymalna kwota bonusu powitalnego od STS-u wynosi 1660 zł. Aby móc ją otrzymać, konieczne jest dokonanie trzech wpłat o odpowiedniej wartości, a także wypełnienie listy zadań, na którą składają się takie czynności, jak np. postawienie pierwszego zakładu.

Czy STS jest bezpieczny?

STS zapewnia bezpieczne przechowywanie danych swoich graczy, a także – jako legalnie działający podmiot – brak ryzyka wejścia w konflikt z prawem w wyniku korzystania z jego usług. Trzeba jednak pamiętać, że obstawianie wydarzeń sportowych (i nie tylko) może uzależniać, więc stanowi niebezpieczeństwo dla zdrowia.

Czy można obstawiać mecze Legii na STS?

Tak, podobnie jak wielu innych drużyn – z Polski i nie tylko. Piłkarskie zakłady bukmacherskie są od zawsze jednymi z najczęściej obstawianych przez graczy z naszego kraju, dlatego stanowią bardzo istotną część oferty STS-u.

Jakie są zalety STS?

Wśród głównych zalet STS-u jego klienci wymieniają przede wszystkim fakt, iż jest to legalnie działający bukmacher, dysponujący szeroką ofertą zakładów, a także gwarantujący możliwość oglądania wielu rozgrywek (na żywo) na jego stronie lub w aplikacji.

Czy STS oferuje transmisje na żywo?

Tak. Są one dostępne w bardzo dużej – porównując pod tym względem STS do innych bukmacherów – liczbie. Dużym zainteresowaniem cieszą się m.in. mecze, w których rywalizuje Legia. Gdzie oglądać jej zmagania? W aplikacji lub na stronie STS.