• 90+2' Wszołek! Skrzydłowy Legii oddał strzał z dystansu, z powietrza, który poszybował nieco ponad poprzeczką
  • 90+1' Trzy minuty doliczone
  • 90' Valencia dopadł do piłki, wbiegł w pole karne, lecz jego uderzenie zostało zablokowane
  • 88' Simić sfaulował Valencię na połowie Legii
  • 88' Niezła akcja Zagłębia. Baszkirow podał prostopadle do Bartolewskiego, który znalazł się w bocznym sektorze pola karnego. Zawodnik gości zagrał wzdłuż pola karnego w kierunku Szysza, który był kryty i ostatecznie oddał niecelny strzał na wślizgu
  • 85' Druga zmiana w Legii. Boisko opuścił Karbownik, w jego miejsce wszedł Valencia
  • 85' Juranović pobiegł prawą stroną, ale niedokładnie zagrał do Wszołka
  • 83' Antolić za Gwilię
  • 83' Rywale zagościli przez chwilę w polu karnym Legii, lecz gospodarze zdołali przechwycić piłkę
  • 81' Mladenović dograł z lewego skrzydła, a po chwili Juranović dośrodkował z prawej strony. Do piłki dopadł Karbownik, który minął przeciwnika w okolicach pola karnego, ale jego strzał został zablokowany
  • 79' Juranović zacentrował z rogu, lecz jeden z zawodników gości wybił piłkę głową poza pole karne
  • 78' Mladenović wywalczył korner dla "Wojskowych"
  • 78' Żubrowski za Drazicia
  • 78' Dośrodkowanie Mladenovicia z rzutu rożnego. Legioniści szukali miejsca do oddania strzału, ale ostatecznie to jeden z piłkarzy Zagłębia musnął piłkę, która opuściła boisko
  • 76' Rzut rożny dla Legii
  • 75' Bartolewski i Sirk za Porębę oraz Mraza
  • 75' Karbownik świetnie zabrał się do kontry i prostopadle podał do Wszołka. Tempo akcji nieco spadło, ale ostatecznie Pekhart oddał strzał, który poszybował tuż obok bramki
  • 74' Guldan oddał strzał z dalszej odległości. Piłka musnęła jednego z zawodników Legii. Korner dla gości
  • 73' Jędrzejczyk jest już na murawie
  • 72' W zespole Zagłębia dojdzie niebawem do dwóch zmian
  • 72' "Jędza" jest opatrywany poza boiskiem. Legia chwilowo w osłabieniu
  • 72' Wracamy do rywalizacji
  • 70' Przerwa w grze. Jędrzejczyk ucierpiał po kontakcie z jednym z zawodników Zagłębia. Stoper Legii jest opatrywany przez lekarzy
  • 69' Piłkarze Legii dobrze prezentują się na murawie po rozpoczęciu drugiej połowy. Warszawiacy często goszczą na połowie przyjezdnych i potrafią stworzyć zagrożenie pod bramką Hładuna
  • 68' Slisz zagrał do Juranovicia, który uderzył zza pola karnego. Piłka poszybowała ponad bramką
  • 67' Faul Juranovicia na połowie Zagłębia
  • 65' Drazić został napomniany żółtą kartką za faul na "Karbo"
  • 64' Karbownik sfaulowany w bocznym sektorze boiska. Miejscowi mają rzut wolny z prawej strony
  • 64' Kontra Legii. Luquinhas zbiegł z lewej strony do środka, ale jego podanie - do jednego z legionistów - okazało się trochę niedokładne
  • 63' Poręba przerzucił ciężary gry do Mraza, ten dośrodkował z lewej flanki, ale legioniści wyszli z opresji i zażegnali niebezpieczeństwo
  • 62' Juranović wycofał futbolówkę w pole karne do Wszołka. Podanie okazało się dość mocne, a "Wszołi" niefortunnie zagrał piłkę ręką i akcja została przerwana
  • 60' Faul w ataku Wszołka. Skrzydłowy Legii starał się dopaść do piłki po centrze z lewej flanki, lecz nieprzepisowo powstrzymał Hładuna
  • 59' Slisz oddał strzał z dystansu. Piłka trafiła jeszcze pod nogi Wszołka, który - w okolicach 6-7. metra - uderzył piłkę na wślizgu, ale Hładun nie dał się zaskoczyć
  • 57' Żółta kartka dla Jędrzejczyka za faul na Starzyńskim
  • 57' Chodyna powstrzymał Mladenovicia, który szukał dośrodkowania z bocznego sektora boiska
  • 56' Gwilia sfaulowany w środkowej strefie boiska
  • 54' Luquinhas miękko zacentrował z prawej nogi, zza pola karnego. Pekhart był kryty na dalszym słupku przez dwóch zawodników Zagłębia, ale wygrał walkę o pozycję i skutecznie główkował. Legia prowadzi 2:1!
  • 53' Goool! Drugi gol Pekharta!
  • 53' Legia mogła strzelić drugiego gola! Karbownik sprytnie podał do Luquinhasa, który dośrodkował wzdłuż boiska do Wszołka. Skrzydłowy dopadł do piłki i oddał strzał na wślizgu. Futbolówka poszybowała tuż ponad poprzeczką
  • 52' Było bardzo groźnie w polu karnym Legii. Guldan oddał strzał z okolic "szesnastki". Piłka spadła jeszcze pod nogi Balicia, który jednak huknął ponad bramką.
  • 49' Korner dla Zagłębia. Jędrzejczyk dobrze zastopował rozpędzonego Szysza
  • 49' Mladenović! Lewy obrońca znalazł się w bocznym sektorze boiska i oddał techniczny strzał z prawej nogi, który przeleciał nieco obok bramki
  • 48' Legioniści wymieniali się podaniami na połowie Zagłębia, ale po kilkudziesięciu sekundach goście przechwycili piłkę
  • 46' Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+1' Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia remisuje z Zagłębiem Lubin 1:1. Wracamy za 15 minut
  • 45' Szysz zdecydował się na płaskie uderzenie z dystansu, z lewej nogi. Ale Boruc spokojnie złapał piłkę
  • 45' Juranović chciał zagrać na prawą stronę do Wszołka, ale piłkę przechwycił Balić
  • 43' Wszołek wbiegł w pole karne z prawej strony i upadł na boisko po kontakcie z Porębą. Ostatecznie legioniści wywalczyli korner
  • 42' Dobry przechwyt Chodyny w defensywie, w bocznym sektorze boiska
  • 41' Szysz wbiegł w pole karne Legii i znalazł się na dalszym słupku. Zawodnik dopadł do piłki posłanej przez Drazicia i trafił w boczną siatkę
  • 38' Starzyński pokonał Boruca po uderzeniu z rzutu karnego. 1:1
  • 38' Rzut karny dla Zagłębia. Slisz sfaulował Drazicia
  • 38' Legioniści stworzyli kolejne zagrożenie pod bramką Zagłębia. Po dośrodkowaniu Wszołka z prawej strony i uderzeniu jednego z legionistów, piłka spadła pod nogi Mladenovicia. Lewy obrońca potężnie uderzył z lewej nogi. Piłka trafiła w Chodynę i wyszła poza boisko
  • 35' Ależ zakotłowało się w polu karnym Zagłębia. Ostatecznie Luquinhas oddał strzał, który został zablokowany. Po chwili Wszołek dośrodkował jeszcze wzdłuż pola karnego. Jeden z zawodników gości musnął piłkę, którą złapał Hładun
  • 33' Dośrodkowanie Starzyńskiego z rogu na dalszy słupek. Tam znalazł się Szysz, który wyskoczył w górę i główkował ponad poprzeczką
  • 33' Starzyński dośrodkował z rzutu wolnego, z prawej strony boiska. Wszołek wybił piłkę głową poza linię końcową. Korner dla "Miedziowych"
  • 32' Karbownik zagrał prostopadle do Wszołka. Skrzydłowy ruszył z akcją i podał do środka do Pekharta, który świetnie obrócił się z piłką i oddał strzał z lewej nogi. Futbolówka wpadła do siatki tuż przy słupku. Legia prowadzi 1:0!
  • 30' Gooool! Pekhart! 1:0!
  • 30' Niezła centra Balicia z bocznego sektora pola karnego. Do piłki dobiegł Mraz, który jednak główkował obok słupka. Grę wznowił Boruc
  • 29' Kontra rywali. Drazić starał się zbiec z lewej strony do środka, ale w kluczowym momencie odskoczyła mu piłka, którą przejęli miejscowi
  • 27' Legioniści wymieniają się podaniami na własnej połowie. Potem jeden z piłkarzy "Wojskowych" posłał piłkę do Pekharta. Ale futbolówkę ostatecznie przechwycił Hładun
  • 25' Gwilia zbiegł do środka i podał do Pekharta, który miał trochę miejsca przez "szesnastką". Napastnik stołecznego klubu oddał płaski strzał z prawej nogi w kierunku dalszego słupka. Do celu trochę zabrakło
  • 23' Kolejna centra Juranovicia, ale goście nie dali się zaskoczyć i oddalili zagrożenie. Legia ma optyczną przewagę, lecz - jak na razie - brakuje klarowniejszych sytuacji w ofensywie, poza strzałem Pekharta (z głowy, obok bramki) z pierwszej minuty gry
  • 20' Lewczuk zdecydował się na strzał z dalszej odległości. Piłka poszybowała nieco ponad bramką
  • 19' Pekhart chciał utrzymać piłkę w okolicach pola karnego Zagłębia, lecz Starzyński wyłuskał futbolówkę spod nóg Czecha
  • 18' Slisz przerzucił piłkę do Juranovicia. Prawy obrońca Legii dograł w pole karne z prawego skrzydła, ale "Miedziowi" wyszli z opresji
  • 18' Karbownik starał się zagrać na prawe skrzydło do Wszołka, lecz jeden z przeciwników wybił futbolówkę poza linię boczną
  • 17' Przyjezdni próbowali stworzyć kolejną akcję. W pewnym momencie Poręba zbiegł z prawej strony do środka boiska. Pomocnikowi Zagłębia odskoczyła piłka, którą wybił Jędrzejczyk
  • 15' Niezła akcja Zagłębia. Guldan podłączył się do ofensywy, potem jeden z rywali wystawił piłkę Draziciowi, który uderzył na bramkę. Boruc był na posterunku
  • 14' Goście wymieniają się podaniami na połowie Legii
  • 13' Wracamy do rywalizacji
  • 13' Chwilowa przerwa w grze. Baszkirow upadł na murawę, po tym jak został niefortunnie trafiony piłką przez Wszołka
  • 12' Juranović dośrodkował z rogu, ale Hładun pewnie przechwycił piłkę
  • 11' Kolejny korner dla Legii
  • 10' Dośrodkowanie Mladenovicia z rzutu rożnego na dalszy słupek. Pekhart oddał strzał, który przeleciał obok bramki
  • 10' Wszołek ruszył prawą flanką i chciał dośrodkować w "szesnastkę". Centra została jednak zablokowana przez zawodnika Zagłębia. Korner
  • 9' Juranović pobiegł prawą stroną i chciał uruchomić Wszołka. Podanie zostało jednak przechwycone przez rywali
  • 7' Juranović dośrodkował z prawego skrzydła w pole karne, w kierunku Pekarta. Snajper Legii musnął piłkę. Akcję zamknął Mladenović, którego strzał z powietrza poszybował wysoko ponad poprzeczką
  • 6' Przechwyt legionistów w środku pola. Karbownik chciał zbiec do środka, lecz został powstrzymany przez Chodynę
  • 4' Starzyński umieścił piłkę w siatce, po prostopadłym podaniu z głębi pola, ale był na spalonym
  • 3' Mladenović zacentrował z lewej flanki w kierunku Pekharta. Napastnik przyjął futbolówkę, ale upadł na murawę po kontakcie z Guldanem. Grę wznowił golkiper Zagłębia
  • 3' Gwilia sfaulowany w środku pola, przez Baszkirowa
  • 2' Ależ to się mogło rozpocząć dla Legii! Po dośrodkowaniu z prawej strony, w polu karnym główkował Pekhart. Czeski snajper uderzył tuż obok bramki
  • 1' Gramy!
  • Zapowiedź meczu Legia - Zagłębie jest dostępna TUTAJ
  • Najlepsi strzelcy w meczach z Zagłębiem Lubin - LINK
  • Jego pierwszą pasją był taniec hip-hop. Do Legii próbował podejść dwa razy, udało się za drugim. W bursie mieszkał z Michałem Karbownikiem. Niestety wkrótce został wykluczony z gry przez kilka miesięcy, ze względu na szmery w sercu. W 2019 roku trafił do włoskiego Ascoli, a od paru tygodni reprezentuje KGHM Zagłębie Lubin. Historia Kamila Bielikowa, byłego bramkarza "Wojskowych"
  • "Jedziemy do Warszawy powalczyć o trzy punkty" - kto tak powiedział? Odpowiedź tutaj
  • Jak wyglądały ostatnie mecze Legii z Zagłębiem przy Łazienkowskiej? Szczegóły w tym miejscu
  • Zapraszamy też do zapoznania się z tekstem Z obozu rywala
  • Co, przed meczem z Zagłębiem, powiedział trener Legii, Czesław Michniewicz? Sprawdźcie!
  • Żaden z zawodników Legii nie jest zagrożony nadmiarem żółtych kartek w spotkaniu z Zagłębiem. Więcej TUTAJ
  • Osiemnastego października legioniści rozegrali 18 meczów. Minęło 25 lat od zwycięstwa stołecznego klubu z Blackburn Rovers. Poza tym, tego dnia "Wojskowi" rywalizowali z Realem Madryt, na Santiago Bernabeu. Szczegóły
  • Witamy! O godz. 17:30 rozpocznie się mecz pomiędzy Legią Warszawa a Zagłębiem Lubin. Jak na razie stołeczny klub rozegrał 4 mecze i zdobył 6 punktów. Zagłębie ma natomiast 13 "oczek" po 6 spotkaniach