83'
  • 90+5'
    Koniec! Wygrywamy z Wisłą i jesteśmy liderem T-Mobile Ekstraklasy!
  • 90+4'
    Żyro wypuścił na lewym skrzydle Jodłowca, ten złamał akcję do środka i oddał bardzo niecelny strzał. Żyrko pokazuje defensywnemu pomocnikowi, że w tej sytuacji należało poczekać i zyskać trochę czasu
  • 90+3'
    Dośrodkowanie, do główki skakało kilku Wiślaków, Dusan Kuciak jednak taranuje kilku graczy i wybija piłkę. Sędzia jeszcze na dodatek uznał, że nasz golkiper był faulowany
  • 90+2'
    Legia broni się całą drużyną, a Wisła wywalczyła rzut rożny
  • 90'
    Cztery minuty dolicza sędzia Marciniak
  • 90'
    Dossa Junior wybija wrzutkę Barrientosa
  • 90'
    Kontra Legii, Kuchy urwał się Gargule i za długo zwlekał z zagraniem do Żyry... ten był niepilnowany
  • 89'
    Ryzykowny pojedynek Brozia z Guerrierem, Wiślak upadł w polu karnym, ale sędzia nakazł grać dalej
  • 89'
    Faul napastnika Wisły w polu karnym Legii. Od bramki Kuciak
  • 87'
    Dossa Junior w miejsce Furmana
  • 87'
    Legia teraz piątką obrońców, Pinto i Jodłowiec przed nimi
  • 86'
    Szybka akcja Barrientosa i Burligi, ten pierwszy miękko dośrodkowywał, ale futbolówka opuściła boisko
  • 85'
    Wisła teraz wysoko na naszej połowie. Najpierw Garguła, który przed chwilą pojawił się na boisku, starał się znaleźć prostopadłym podaniem Brożka, później dośrodkowywał Guerrier. Oba zagrania niecelne
  • 85'
    Rzadko się to przytrafia akurat jemu - Stilić popełnił błąd techniczny w dość groźnej sytuacji w polu karnym Legii
  • 82'
    Spóźniony Saganowski atakuje Jovicia za co zostaje ukarany żółtą kartką
  • 82'
    Pinto stara się uspokoić grę. Legia długo utrzymuje się przy piłce
  • 81'
    Broź zabiera piłkę Guerrierowi i pada na murawę. Być może źle ułożył stopę. Szybko się jednak podnosi
  • 80'
    Długie podanie Głowackiego do Jankowskiego, ten zgrywa do boku, gdzie znajdował się Brożek. Obrońcy Legii radzą sobie z atakiem Wisły i oddalają piłkę od własnej bramki
  • 79'
    Pierwsza akcja Barrientosa, płaskie dośrodkowanie wybite przez Lewczuka
  • 78'
    Zmiana w Wiśle. Kontuzjowany Sadlok opuścił boisko, w jego miejsce Barrientos
  • 77'
    Przerwa w grze spowodwana urazem Sadloka. Nasi gracze wykorzystują ją na uzupełnienie płynów
  • 75'
    Strzał Sadloka bardzo niecelny
  • 75'
    Teraz do notesu sędziego Marciniaka trafił Dudka
  • 74'
    Żółta kartka dla Brzyskiego za faul na Burlidze
  • 74'
    Szansa na centrę dla Wisły
  • 73'
    Trudno nawet wyrazic słowami szczęście Legii. Guerrier dostał prostopadłe podanie i uprzedził wychodzącego Kuciaka, był jednak tak rozpędzony, że nie zdołałby oddać strzału, więc zagrał do Burligi. Ten spokojnie podał do Stilicia, bramka była pusta... Bośniak trafił w słupek. Piłka jeszcze odbiła się od któregoś z graczy Legii
  • 71'
    Burliga do Jovicia, ten walczył z Kuchym, ale nasz zawodnik zdołal zablokować piłkę i od bramki Kuciak
  • 70'
    Dudka zagrywał do wybiegającego Guerriera, który przewrócił się jednak nie wchodząc nawet z nikim w kontakt
  • 68'
    Wydawało się, że Jodłowiec miał dobrą sznasę do oddania strzału, niestety zwlekał zbyt długo i stracił piłkę
  • 66'
    To pierwszy mecz Helio Pinto od 8 kwietnia.
  • 64'
    Teraz Wisła miała nieźłą sytuację. Do piłki na 13. metrze dopadł Brożek, ale został zablokowany. Korner
  • 64'
    Guerrier za Boguskiego
  • 64'
    Pinto za kontuzjowanego Dudę
  • 62'
    Gra wznowiona. Duda poza placem gry
  • 61'
    Po starciu z rywale na boisku leży Duda. Legioniści pokazują w kierunku ławki, że potrzebna będzie zmiana
  • 60'
    Dośrodkowanie na dalszy słupek, tam nieobstawiony stał Rzeźniczak, który idalnie zmieścił piłkę obok słupka Buchalika
  • 59'
    Sadlok powalił zaraz obok narożnika dryblującego Dudę. Sędzia odgwizdał faul. Będzie szansa na dośrodkowanie z trochę bliższej odległości niż rzut rożny
  • 59'
    Kartka dla Sadloka
  • 59'
    GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kuba Rzeźniczak
  • 57'
    Znowu gorąco pod bramką Wisły. Żyro pędził prawym skrzydłem, wypuscił sobie piłkę odrobinę za daleko i nie miał okazji do dobrego dośrodkowania. Mimo tego Buchalik broni z kłopotami
  • 57'
    Kilka chwil później w dobrej sytuacji Duda, ale nie oddał strzału
  • 57'
    No i odpowiedź Wisły. Brożek szukał w polu karnym Stilicia, Bośniak nie zdołał opanować piłki i oddać strzału. Wywalczył korner
  • 55'
    Sporo zamieszania w ostatnich momentach. Wydawało się, że Kucharczyk wyjdzie sam na sam z Buchalikiem, ale sędzia odgwizdał spalonego
  • 53'
    Stilić miękko do Burligi, za polem karnym głową interweniuje Kuciak. Wisła co jakiś czas ostrzega Wojskowych...
  • 53'
    Żółta kartka dla Jovicia
  • 53'
    Sagan przytomnie do Żyry, ten miał dużo czasu by dobrze wrzucić. Niestety, sędzia uważa, że Żyrko był na spalonym
  • 51'
    Znowu stadion na chwilę zamarł, kiedy piłka szybowała w kierunku niepilnowanego w polu karnym Jankowskiego. Były gracz Ruchu jednak nie zdołał oddać strzału, podanie było za wysokie
  • 50'
    Brożek faulowany przez Rzeźniczaka w kole środkowym, Wisła szybko wznawia grę
  • 49'
    Składna, długa akcja Wisły zakończona złym dośrodkowaniem Sadloka
  • 48'
    Legia rozgrywa na własnej połowie. Bez pomysłu
  • 46'
    Bardzo dużo szczęścia ma znowu Legia. Sadlok ładnie wypatrzył w polu karnym Brożka, ten zaś głową przedłużył do niepilnowanego Burligi, który nie trafił czysto w piłkę
  • 45+17'
    Gramy. Od razu faulowany Żyro
  • 45'
    Przerwa! 0:0
  • 44'
    Idealnie w tempo Duda podaje do Kucharczyka, ten na pełnym gazie za daleko wypuszcza sobie piłkę i zostaje uprzedzony przez Buchalika
  • 43'
    Trójkowa akcja Broź-Duda-Żyro. Ten ostatni nie zrozumiał dobrze swojego słowackiego przyjaciela i nie dobiegł do piłki
  • 42'
    Kucharczyk w swoim stylu urwał się Joviciowi, dobrze asekurował go atakujący wślizgiem Głowacki
  • 41'
    Broź znowu za plecy Sadloka do wybiegającego Żyry - scenariusz ten sam, czyli przytomna interwencja Buchalika
  • 40'
    Groźnie znowu pod naszą bramką. Nieprzyjemne dośrodkowanie dla Kuciaka, który mija się z piłką, kolejny raz dobrze odnalazł się Brożek, ale ostatecznie nie zdołał oddać strzału
  • 39'
    Żółta kartka dla Rzeźniczaka za faul na Stiliciu
  • 37'
    Źle wykonany rzut rożny i z kontrą trzech na dwóch ruszyła Wisła. Stilić długo zwlekał z podaniem i ostatecznie zdecydował się na strzał. Dobrze jednak blokował go Rzeźniczak i piłka ostatecznie w rękach Kuciaka
  • 37'
    Odpowiedź Legii, Żyro wywalczył rzut rożny
  • 37'
    Okropne dośrodkowanie Brzyskiego. Aut dla Wisły po drugiej stronie...
  • 36'
    Legia wreszcie przebiła się przez zasieki Wisły - Jodłowiec dostał piłkę do linii końcowej, podniósł głowę i szukał nadbiegającego rywala. W takich momentach dobrze spisuje się Głowacki - tak było i teraz
  • 35'
    Z dużej odległości strzelał Jović. Niecelnie
  • 34'
    Duda sprytnie chciał wypuścić Brozia, ale wykonanie było fatalne
  • 34'
    Ależ odpowiedź Wisły. Zza pleców Rzeźniczaka nagle wysokczył Brożek, wpadł w pole karne i oddał strzał z ostrego kąta. Kuciak paruje na rzut rożny
  • 34'
    W narożniku Stilić
  • 33'
    Żyro teraz ładnie przełożył Boguskiego i oddał bardzo mocny strzał zza pola karnego. Niecelnie, ale tym razem szczęście było bliżej - jakieś pół metra
  • 32'
    Teraz Żyro naciskał rywala, Głowacki wybijał piłkę, a ta trafiła jeszcze w naszego skrzydłowego, ale ostatecznie obrała kierunek na aut
  • 31'
    Próba (bo ciężko nazwać to strzałem) Jankowskiego. Bardzo, bardzo niecelna
  • 30'
    Głową strzelał Jankowski. Niecelne uderzenie
  • 30'
    Legia trochę bez pomysłu. Żyro szukał wybiegającego Kucharczyka, ale to zagranie było niemożliwe do zrealizowania
  • 29'
    Obie ekipy praktycznie bez żadnej klarownej sytuacji. Strzał Dudy z boku pola karnego najgroźniejszy
  • 28'
    Duda otoczony przez trzech rywali. Musiał stracić piłkę
  • 28'
    Teraz Dudka fauluje Dudę w okolicach linii środkowej
  • 27'
    Teraz Broź fauluje Boguskiego. Wisła będzie miała szansę na dośrodkowanie z tego samego miejsca, co ostatnio. Tym razem jednak przy piłce Stilić...
  • 27'
    ...za mocno. Od bramki Legia
  • 25'
    Ciekawe pojedynki na prawym skrzydle toczą Sadlok i Żyro. Tym razem górą gracz z Krakowa
  • 25'
    Kucharczyk fauluje Jankowskiego, głośno wyraża swoje niezadowolenie, za co upomina go sędzia
  • 24'
    Broź do Źyry, ten stoczył pojedynek przy linii końcowej z Sadlokiem. Rzut rożny dla Legii, w narożniku Brzyski
  • 22'
    Furman ostro atakuje Stilicia. Szansa na centrę ze stojącej piłki. Przy futbolówce Sadlok
  • 22'
    Od bramki Kuciak
  • 21'
    Teraz Saganowski źle przyjął piłkę i znowu aut dla Białej Gwiazdy
  • 20'
    Sadlok zbiegał do środka, długo zastanawiał się co zrobić z piłką, w końcu oddał niecelny strzał z 25 metrów
  • 19'
    Stilić szukał Jankowskiego prostopadłym zagraniem, ale bardzo dobrze ustawiony był Brzyski, który do piłki dobiegł jako pierwszy
  • 18'
    Saganowski napędzał akcję lewym skrzydłem, zagrał do Kucharczyka, a ten popełnił błąd techniczny. Aut dla Wisły
  • 16'
    Broź szukał teraz wysuniętego Saganowskiego, ale wydaje się, że piłka została niepotrzebnie podniesiona
  • 15'
    Kucharczyk wpadł w pole karne i szukał w środku pola karnego któregoś z piłkarzy Legii. Nikt nie zamykał sytuacji
  • 14'
    Wisła ma teraz problemy z wyjściem z własnej połowy
  • 14'
    Kucharczyk złamał akcję do środka i dośrodkował w kierunku Saganowskiego, ale przytomnie obrońcy Wisły
  • 14'
    Chwilę później znowu dośrodkowanie, tym razem Żyro z prawej strony. Znowu dobrze ustawieni rywale
  • 13'
    Broź przytomnie przerywa podanie Stilicia do Boguskiego
  • 11'
    Legia blisko gola. Duda świetnie zakręcił w polu karnym i oddał strzał z dość ostrego kąta, który obronił Buchalik
  • 11'
    Chwilę później dośrodkowanie w pole karne Wisły i próba strzału Saganowskiego. Piłka otarła o rywala i mamy rzut rożny
  • 10'
    Nieporozumienie Kucharczyka i Saganowskiego
  • 10'
  • 8'
    Centra Sadloka w nasze pole karne, piłka ostatecznie trafia do Stilicia, ale we wszystko wmieszał się Furman, który oddalił niebezpieczeństwo
  • 7'
    Broź mądrze za plecy obrońców do Żyry. Minimalnie za mocno
  • 6'
    Groźnie w naszym polu karnym. Stilić przytomnie zauważył wbiegającego Burligię, ten otrzymał piłkę w szestnastce, ale źle ją przyjął
  • 5'
    Duda od tyłu fauluje przedzierającego się Stilicia
  • 4'
    Bardzo ładna akcja Legii. Sagan do Furmana, ten ładnie zauważył Żyrę, który z pierwszej zgrywał do wbiegającego w pole karne Dudy. Słowak oddał strzał, ale prosto w bramkarza
  • 3'
    Sadlok z rzutu wolnego w pole karne Legii, do główki najwyżej wysokczył Jankowski, ale jego strzał wysoko nad poprzeczką Kuciaka
  • 2'
    Źle Jodłowiec do Lewczuka, naszego obrońce gonił Burliga, ale na szczęście zawodnik Legii był szybszy