85'
  • 90+4'
    Koniec spotkania! Legia zdobywa 3. punkty po golu Vrdoljaka z rzutu karnego
  • 90+4'
    Spotkanie to mogło się podobać ledwie przez kilkanaście minut pierwszej połowy. Później było gorzej
  • 90+3'
    Faulowany Augusto, Legia powoli zbiera się do wykonania stałego fragmentu
  • 90+2'
    Korona za wszelką cenę stara się atakować. Słaby strzał Kiełba z 20 metrów broni Kuciak
  • 90'
    Kucharczyk urwał się obrońcom i strzelił z 15. metra obok bramki Małkowskiego
  • 90'
    Sędzia dolicza trzy minuty
  • 89'
    Brzyski wysoko zawiesił piłkę, która padła łupem Małkowskiego
  • 88'
    Gra jest szarpana, sporo fauli. Teraz Kucharczyk faulowany przy samej linii autu na wysokości 30. metra
  • 87'
    Kartka dla Vrdoljaka za faul w środku boiska na Sylwestrzaku
  • 85'
    Korona rzuca się do odrabiania strat. Rzut wolny z bocznego sektora boiska, Kuciak wybija na rzut rożny, ale mało brakowało, by minął się z piłką
  • 83'
    Vrdoljak czeka z wykonaniem strzału
  • 83'
    Pewnie wykonana jedenastka!
  • 82'
    Karny dla Legii! Faulowany Astiz!
  • 82'
    Paweł Sobolewski otrzymał żółtą kartkę
  • 82'
    Do jedenastki podchodzi Vrdoljak
  • 82'
    Gołębiewski za Sobolewskiego
  • 81'
    Radović faulowany na 25. metrze. Będzie okazja do strzału z rzutu wolnego
  • 81'
    Augusto zmienił Ojamę
  • 81'
    A jednak wrzutka! Dossa strzelał, piłka przeleciała wzdłuż bramki, próbował jeszczxe Astiz, ale bezskutecznie
  • 78'
    Za długa wrzutka z rzutu rożnego, Legia starała się wyjść z kontrą, ale natychmiast wrócili gracze gości
  • 77'
    Rzut rożny po rajdzie Janoty
  • 73'
    Mogło się wydawać, że dwóch graczy mniej sprawi, że będzie więcej sytuacji podbramkowych. Nic z tych rzeczy
  • 73'
    Pinto za Łukasika, Kucharczyk za Guilherme
  • 71'
    Kapitalny drybling Guilherme przy linii końcowej boiska. Niestety dośrodkowanie do Ojamy już nie dotarło
  • 69'
    Sędzia odgwizdał faul w ofensywie któregoś z graczy Berga
  • 69'
    Opuszcza boisko Korzym. W jego miejsce Kiełb
  • 68'
    Było groźnie. Dośrodkowanie szybowało długo w naszym polu karnym, piłka ostatecznie spadła pod nogi Sylwestrzaka, który źle trafił w futbolówkę i ta opuściła boisko
  • 68'
    Bereszyński wywalczył rzut rożny
  • 67'
    Niesygnalizowany strzał Golańskiego z linii bocznej pola karnego. Kuciak był wybija na rzut rożny
  • 66'
    Najpierw Brzyski w mur, później poprawa z woleja. Drugi strzał też trafił w zawodnika Korony
  • 65'
    Strzał Pylypczuka zablokowany, Legia natychmiast przeniosła się na połowę rywala i wywalczyła rzut wolny z 20. metra
  • 62'
    Dwukrotnie dośrodkowywać próbował dynamicznie grający Ojamaa - oba niestety niecelne
  • 60'
    Radović minął kilku rywali i w końcu sam zaplątał się przed polem karnym rywala
  • 60'
    Michał Janota za Khizniczenkę
  • 58'
    Jedno jest pewne - na boisku będzie więcej miejca. Może to jest szansa dla Legii
  • 58'
    Brzyski wrzuca w pole karne - ponownie źle
  • 57'
    Słaba wrzutka, piłka wraca w to samo miejsce, i kolejny faul! Tym razem to Jovanović otrzymuje drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę
  • 56'
    Wrzutka w pole karne, ale piłka była zbyt wysoka dla Guilherme
  • 56'
    Teraz przy linii bocznej faulowany Vrdolajk. Będzie szansa na dośrodkowanie Brzyskiego
  • 55'
    Korona automatycznie zdaje się grać wyżej
  • 53'
    Czerwona kartka dla Dwaliszwiliego za odepchnięcie rywala
  • 51'
    Kolejna dobra akcja Legii - Radović do Bereszyńskiego, który znalazł się w polu karnym i płasko zagrywał do Dwaliszwiliego. Gruzin został uprzedzony przez obrońce Korony
  • 51'
    Sędzia upomniał Markovicia
  • 50'
    Ojama długo utrzymywał się przy piłce w polu karnym gości, ostatecznie niecelnie zagrał do Dwaliszwiliego
  • 48'
    Kapitalne podanie Radovicia do Ojamy, ten wpadł w pole karne i strzelił w Małkowskiego. Poprawiał jeszcze Dwaliszwili, ale natychmiast pojawili się przy nim obrońcy Korony
  • 46'
    Faul na Dossie. Legia już wznowiła grę
  • 46'
    Dwaliszwili przepychał się w polu karnym rywala, nabił jednego z piłkarzy i mamy róg
  • 45+21'
    Gramy, obie ekipy bez zmian. Czekamy na bramki!
  • 45+19'
    Piłkarze już na boisku, na trybunach "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 45+5'
    Legia "klepie", ale nic z tego nie wynika. Czasami brakuje przyspieszenia, a gdy ktoś już chce to zrobić, to odbija się od graczy z Kielc
  • 45+5'
    Koniec 1. części gry
  • 45+4'
    Rzut wolny dla Legii z 40 metrów. Będzie okazja do wrzutki w pole karne
  • 45+3'
    Bardzo niecelny strzał Brzyskiego ze znacznej odległości
  • 45+2'
    Guilherme na małej przestrzeni z Vrdoljakiem, jednak zabrakło dokładności. Ładny pomysł
  • 45+2'
    Rado miękko do Dwaliszwiliego, ale wybijał Malarczyk
  • 45+1'
    Żółta kartka dla Jovanovicia za faul na Dwaliszwilim
  • 45'
    Wrzutka w pole karne Legii wprost na głowę Pylypczuka, którego strzał przeleciał nad bramką Legii
  • 45'
    Pierwsza połowa przedłużona o pięć minut
  • 43'
    Guilherme agresywnie poszedł za swoim strzałem, faulował Małkowskiego, za co zobaczył żółtą kartkę
  • 42'
    Legia uśpiła rywala i wypróbowała wyuczony wariant - długa piłka do Dwaliszwilego, ten zgrał do Guilherme, któy uderzył zza pola karnego. Dobrze obronił Małkowski
  • 40'
    Ojamaa przedzierał się w środku, ale został podcięty. Legia wraca do gry, którą upodobała sobie w ostatnich minutach - wolne rozgrywanie na połowie rywala
  • 39'
    Teraz mogło być groźnie, Korzym był przed polem karnym ale zderzył się z... Khizniczenką
  • 36'
    Okres bezproduktywnej gry w szeregach obu ekip - faule, auty, niecelne wrzutki z dużej odległości
  • 35'
    Legia gra wysoko, Korona tylko czeka by wystrzelić do kontry jak z procy
  • 34'
    Płaski strzał Korzyma z 22. mertrów w rękawicach Kuciaka
  • 33'
    Błąd Dossy uratował wychodzący z bramki Kuciak
  • 32'
    Teraz okres gry, w którym Korona dłużej utrzymuje się przy piłce
  • 30'
    Niecelny przerzut Łukasika do Guilherme
  • 29'
    Wysoka wrzutka przeleciała całe pole karne Legii i trafiła do Sobolewskiego, który strzelał niecelnie z półwoleja
  • 28'
    Guilherme zszedł do środka i kolejny raz strzelił. Małkowski z wielkimi kłopotami
  • 27'
    Guilherme wypuścił Radovicia, który próbował wrzucać w pole karne. Piłka została zablokowana - rzut rożny
  • 26'
    Małkowski od bramki
  • 24'
    Strata Łukasika, piłkę przejęła Korona - Golański w pole karne, piłkę uderzał Jovanović, chwilę później przewrotką poprawiał Pylypczuk, ale bez skutku
  • 24'
    Mocne uderzenie Guilherme z 20 metrów odbija Małkowski
  • 23'
    Pylypczuk walczył w narożniku z Bereszyńskim i kiedy wydawało się, że piłkarz Korony wrzuci piłkę w nasze pole karne, to sędzia odgwizał faul dla Legii.
  • 22'
    Łukasik dobrze wypuścił Brzyskiego, który za krótko wrzucił piłkę w pole karne
  • 20'
    Zgranie Korzyma do Pylypczuka, ale świetnie grę przeczytał Astiz i przejął piłkę
  • 19'
    Ojamaa ładnie do Radovicia. Serb chciał ograć obrońce Korony na linii 16. metra, ale stracił piłkę
  • 18'
    Bereszyński sprytnie nabił Pylypczuka, od bramki Kuciak
  • 17'
    Złe prostopadłe zagranie Guilherme
  • 16'
    Dwaliszwili przedzierał się lewą stroną, ale wyprzedził go Marković
  • 15'
    Pylypczuk strzelał na bramkę Kuciaka, ten odbił piłkę. Wydawało się, że coś może zrobić jeszcze Sobolewski, ale Astiz oddalił niebepieczeństwo
  • 14'
    Brzyski świetnie wrzucał, piłka przeleciała nad Małkowskim, jednak Rado nie sięgnął dobrze piłki
  • 14'
    Marković przerywa ataki Legii lewą stroną
  • 13'
    Brzyski do Dwaliszwiliego, ten świetnie zgrał do Ojammy jednak Malarczyk wybił na rzut rożny
  • 13'
    Dobra wrzutka w kierunku Dossy Juniora, ten wygrał pojedynek i strzelił głową, jednak Jovanović przecina piłkę. Kolejny korner
  • 11'
    Próba prostopadłego zagrania Radovicia do Bereszyńskiego przecięta przez Malarczyka
  • 11'
    Najpierw Guilherme w polu karnym dryblował i stracił piłkę, po chwili Brzyski wrzucał do Rado - ten drugi na spalonym
  • 10'
    Dużo górnych piłek, o które trudno walczyć z Koroną. Dossa do Dwaliszwiliego, ale Korona oddaliła zagrożenie
  • 9'
    Legioniści przedzierali się prawą stroną. Aut dla naszych piłkarzy
  • 8'
    Piłka na krótki słupek została przedłużona, Kuciak piąstkował i był zarazem faulowany
  • 7'
    Od razu kapitalna sytuacja dla Korony! Długa piłka od Małkowskiego, ta odbiła się od ziemi i trafiła do Khiznichenki, który uderzył na bramkę. Kapitalnie Kuciak!
  • 7'
    Korner dla Korony
  • 6'
    Sędzia wznawia spotkanie
  • 4'
    Nad boiskiem unosi się dużo dymu. Takiej oprawy przy Łazienkowskiej jeszcze nigdy nie było
  • 2'
    Nie tylko race, ale fajerwerki na Łazienkowskiej
  • 2'
    Mecz przerwany
  • 1'
    Rozpoczyna Legia, ale aut dla Korony
  • 0
    Rozpoczynamy mecz!
  • 0
    Piłkarze obu zespołów na boisku. Mistrzem Polski jest Legia!
  • 0
    Na murawie odbywa się ceremonia ogłoszenia roku 2014 rokiem Lucjana Brychczego. Sto lat!
  • 0
    Pierwszy w tym roku Sen o Warszawie
  • 0
    Piłkarze już w szatniach. Za dziesięć minut początek meczu.
  • 0
    Na dwadzieścia minut przed meczem na trybunach jest już sporo kibiców. Żyleta szykuje oprawę.
  • 0
    Legia zacznie z Koroną w składzie: Kuciak - Bereszyński, Astiz, Junior, Brzyski - Łukasik, Vrdoljak - Guilherme, Ojamaa, Radović - Dwaliszwili
  • 0
    Piłkarze Legii dziś o 20:30 wznowią rozgrywki ligowe w 2014 roku i rozpoczną marsz po obronę tytułu mistrzowskiego. Jak pójdzie legionistom w debiucie trenera Henninga Berga? Wszystkich zapraszamy na stadion, zaś pozostałych przed telewizory z Canal+ Sport i do naszych relacji.
Legia WarszawaKorona Kielce

44' Guilherme

44'
45'

45' Wlastymir Jovanović

52'

52' Vanja Marković

58'

58' Wlastymir Jovanović

82'

82' Paweł Sobolewski

83' Ivica Vrdoljak (k.)