86'
88'
90'
  • 90+10'
    KONIEC! Niestety mecz zakończył się rozczarowującym remisem 2:2. Legia nie była gorsza, ale brakowało skuteczności i stałości w rytmie gry. Jednak szanse na awans nadal są. Dziękujemy za uwagę
  • 90+9'
    I jeszcze żółta kartka dla Vrdoljaka. Wygląda na to, że będzie remis
  • 90+4'
    Niestety nie wygląda to dobrze. Brak pomysłu na wygranie meczu
  • 88'
    I niestety... 2:2 Santos mierzonym strzałem pokonał Kuciaka Trzeba przyznać, że gol przepiękny
  • 86'
    Legia ciśnie i nie daje gościom okazji do odpowiedzi
  • 86'
    Rewelacyjna interwencja Wawrzyniaka i znów mamy piłkę
  • 85'
    Faulowany Kosecki na żółtą kartkę, a ukarany nią Insua
  • 84'
    Teraz Żyro sfaulowany i będzie okazja dla Legii
  • 84'
    Okazja zmarnowana, ale piłka w posiadaniu Legii
  • 83'
    Groźnie, dośrodkowanie Fernandesa piśatkuje Kuciak, a niepewny Kosecki wybija ostatecznie piłkę na aut
  • 83'
    Hubnik fauluje rywala, ale czas upływa...
  • 81'
    Janusz Gol, Janusz Gol, Janusz Gol alez aleeeeeez...
  • 81'
    Na boisku melduje się Michal Hubnik zastępujący Ljuboję
  • 80'
    Żółta kartka za faul dla Koseckiego
  • 79'
    Wydawało się, że Wolski był na spalonym, ale sędzia jednak puścił grę, a Rafałdograł do Gola i ten strzelił na pustą bramkę!!!
  • 78'
    Kolejna strata Koseckiego po nieźle zapowiadającej się akcji Legii
  • 78'
    GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!!!!!!!! 2:1 a strzelcem.... GOL!!!
  • 76'
    Dobry pressing Portugalczyków utrudnia grę legionistom
  • 76'
    Nieudana akcja Koseckiego
  • 74'
    Za mało legionistów włącza się do akcji ofensywnych i szybko powracający defensorzy gości nie mają problemów z powstrzymaniem ataków
  • 73'
    Strata i faul Gola. Chaos na boisku
  • 73'
    Carillo schodzi z boiska a zastąpi go Andre Santos
  • 72'
    Strata bardzo aktywnego Ljuboji
  • 71'
    Pereirinha fauluje Komorowskiego przy polu karnym Legii
  • 70'
    Trochę bilardu w polu karnym gości, ale będzie tylko aut dla Legii
  • 70'
    Jakub Rzeźniczak schodzi z boiska, a zastępuje go Rafał Wolski
  • 69'
    Legia wzięła się do pracy, ale póki co trochę chaotycznie i bez sukcesu
  • 68'
    Znów groźny strzał głową rywali, tym razem Wolfsfinkel
  • 67'
    Kosecki w dość bezsensowny sposób straciłpiłkę
  • 66'
    Soczysty strzał Pereirinha, ale Kuciak zdusił piłkę
  • 65'
    Legii nie idzie, ale rozbiera się Rafał Wolski
  • 64'
    Polga sam jeden wie jakim cudem nie oddał strzału na bramkę. Próbowali też koledzy, jednak bez efektu
  • 63'
    W niegroźnej sytuacji rzut rożny dla rywali
  • 62'
    Goście idą za ciosem
  • 61'
    Pożegnanie Rybusa ze stadionem przy Łazienkowskiej. Zastąpił go Jakub Kosecki
  • 60'
    Niestety mamy wyrównanie! 1:1
  • 60'
    Błąd w ustawieniu Żewłakowa i Kuciaka wykorzystał niestety Carilllo
  • 59'
    Rybus wygrał główkę, ale szkoda że z faulem
  • 58'
    Znakomite opanowanie piłki przez Jędrzejczyka i podanie do... rywala
  • 57'
    Świetnie Jędrzejczyk uruchomił Rybusa, a ten na minimalnym spalonym
  • 56'
    Strzał Fernandeza bez trudu łapie Kuciak
  • 55'
    Reinaldo wywalczył rzut wolny dla gości - będzie groźnie
  • 54'
    Kuciak celebruje wznowienie gry
  • 53'
    Rybus się nie patyczkował i wybija piłkę w aut po niezłej akcji gości
  • 52'
    Ach... Ljuboja technicznie do Rybusa, ale tylko aut, a potem słabiutkie uderzenie "Rybki"
  • 51'
    Goście trochę zbyt łatwo uciekają z piłką. Wygląda, jakby legioniści łapali drugi oddech
  • 51'
    Robiło się niebezpiecznie, na szczęście Jędrzejczyk wymusza faul
  • 49'
    Ljuboja świetnie wyłuskał piłkę, ale lepiej by było, gdyby podał do Gola, a tak strata piłki
  • 48'
    Ależ świetna okazja Ljuboji!!! Sam na sam z bramkarzem i znów przegrany pojedynek i to dwukrotnie... Oby do trzech razy sztuka!
  • 48'
    Żyro krzyżaczkiem szukał partnera, jednak akcję budują goście
  • 47'
    Rzeźniczak ciężko pracuje na... żółty kartonik
  • 46'
    Dwie zmiany u gości - pojawiają się na murawie Daniel Carrico i Bruno Pereirinha
  • 46'
    Ljuboja zagroził gościom, ale tym razem stoper górą
  • 45+20'
    i zaczęła się druga połowa!
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Legia zasłużenie prowadzi 1:0, a goście nie prezentują nic godnego uwagi. Oby tak dalej w drugiej połowie!!!
  • 45+2'
    "Prezydent"... drybluje na lewym skrzydle! Aut dla Legii - doliczono dwie minuty
  • 45'
    Brutalne wyglądający faul na Rybusie, Wolfsfinkel ukarany żółtą kartką
  • 44'
    Ależ okazja! Rybus minął Polgę, ale nie zdołał dograć do wbiegającego w pole karne Ljuboji
  • 44'
    Jest pierwsza żółta kartka dla gości, konkretnie Onyewu
  • 43'
    Vrdoljak trochę bez sensu posłał długa piłkę do Ljuboji i aut dla gości
  • 42'
    Gra już wznowiona i było niebezpiecznie, ale od czego mamy Kuciaka?
  • 41'
    Przerwa w grze, na murawie leży jeden z gości
  • 40'
    Jao Perreira zatrzymany przez.... Wawrzyniaka. Będzie corner
  • 40'
    Uuuuu. Żyro bardzo bliski żółtej kartki za wycięcie Izmailowa
  • 39'
    Goście trochę oszołomieni ruszają do ataku
  • 38'
    Rybus dośrodkował, Jędrzejczyk wygrał walkę o górną piłkę i dograł do Wawrzyniaka, któremu trochę miejsca zrobił Ljuboja. "Ważniak" dał Legii prowadzenie!!!!
  • 38'
    Kolejna przerwa w grze z powodu śnieżek... co to za ludzie???
  • 37'
    GOOOOOOOOOOOOL!!!!! Wawrzyniak!!!!! i 1:0!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 36'
    Goście nie patyczkują się z legionistami i ostro ich zatrzymują. Będzie rzut wolny dla Legii z narożnika pola karnego
  • 35'
    Carrillo świetnie powstrzymał wślizgiem Żyrę, ale Legia odzyskała piłkę
  • 34'
    Bramkarz znów obrzucony śnieżkami. Sędzia zgłasza ten fakt arbitrowi technicznemu. Grozi nam przerwanie meczu
  • 32'
    Rybus znów wywalczył rzut rożny. Czyżby w końcu asysta? Nie! Zostawił piłkę Golowi i... od bramki golkiper gości
  • 31'
    Ładna bomba z dystansu Gola, ale piłka poszybowała około metra nad spojeniem słupka z poprzeczką
  • 30'
    Indywidualnie próbował przedrzeć się Rybus, ale będzie jedynie rzut rożny
  • 29'
    Akcja gości w okolicy pola karnego Legii, ale wszystko pod kontrolą gospodarzy
  • 29'
    Vrdoljak faulowany w środku pola - póki co rozgrywa naprawdę dobry mecz
  • 28'
    "Jędza"fauluje w środku pola
  • 27'
    Dośrodkowanie Ljuboji ląduje w rękawicach Patricio
  • 26'
    Znów znakomicie Vrdoljak do Żyry, ale ten faulowany traci piłkę
  • 25'
    Teraz Rzeźniczak próbował naśladować Borysiuka, jednak z mizernym skutkiem
  • 25'
    Szybka akcja po rzucie wolnym, ale Gol łatwo ją stracił. Jednak będzie nadal groźnie
  • 24'
    Świetna okazja po indywidualnej akcji Żyry i młody legionista stanął oko w oko z bramkarzem, jednak tym razem przegrał ten pojedynek
  • 23'
    "Wojskowi" coraz śmielej sobie poczynają, z czasem wraz ze zmęczeniem powinno być coraz więcej miejsca na boisku
  • 22'
    Komorowski próbował strzału głową, ale w dobrej sytuacji nie trafił czysto w piłkę
  • 21'
    Dłuższy czas na własnej połowie piłkę rozgrywają goście, aż wreszcie poirytowany Ljuboja fauluje
  • 20'
    Vrdoljak świetnie przeczytał grę i uruchomił groźną akcję Legii zakończoną stratą Żyry
  • 19'
    Ljuboja sprytnie klatką zgrywał do Żyry, ale gościom udało się połapać w sytuacji
  • 18'
    faulowany Ljuboja, Legia po szybkiej kontrze ma aut
  • 18'
    Żyro aktywnie przeszkadza w wyprowadzeniu piłki przez rywali
  • 18'
    Faulowany Żyro, nie po raz pierwszy z resztą
  • 17'
    Strzał z dystansu Carrillo mocno niecelny
  • 16'
    Po interwencji Żewłakowa będzie pierwszy corner dla gości
  • 15'
    Znów faul Rzeźniczaka, sporo ryzykuje
  • 15'
    Zaskakująco dobrze wygląda szybkościowo Ljuboja - nie odpuszcza
  • 14'
    Żyro w ostatniej chwili powstrzymany przez bramkarza! Mogło być prowadzenie...
  • 13'
    Będzie rzut rożny dla gospodarzy
  • 13'
    Będzie drugi róg, tymczasem niektórzy widzowie bawią się jak za czasów walki Hannawalda z Małyszem
  • 12'
    Świetna interwencja Wawrzyniaka i ładna akcja Rybusa, niestety został zatrzymany
  • 11'
    Komorowski na oślep wybija piłkę
  • 11'
    Goście wciągają legionistów we własne pole karne
  • 10'
    Było... gorąco, ale goście marnotrawią świetną okazję nie trafiając w bramkę. A i tak był spalony
  • 10'
    Świetny pressing Żyry i mamy aut w okolicy pola karnego
  • 9'
    Vrdoljak mógł lepiej przeczytać grę, ale naprawił swój błąd wybijając piłkę na aut
  • 8'
    Sportingowi wyraźnie przeszkadzają warunki, mięśnie mają jakby skostniałe, co przekłada się na dokładność zagrań
  • 7'
    Żyro ładnie się utrzymał przy piłce w środku pola, jednak koledzy tracą futbolówkę
  • 6'
    Trochę gry na "wysokim poziomie". Sporo fauli - Rzeźniczak dostaje ostrzeżenie
  • 6'
    Goście utrzymują się przy piłce, ale jedynie do okolic 40 metra
  • 5'
    "Bo za to miasto...", a Legia konstruuje atak, faulowany Vrdoljak
  • 5'
    Na trybunach walczyk Labada
  • 4'
    Strzał van Wolfsfinkela zablokowany przed polem karnym i piłka pada łatwym łupem Kuciaka
  • 3'
    Dość udany początek Rzeźniczaka na starej/nowej pozycji, kontra gości zatrzymana faulem Vrdoljaka
  • 3'
    Ofensywny faul Gola
  • 2'
    Wawrzyniak dobrze sobie poradził w defensywie, jednak Rybus nie zdołał dojść do mocno bitej piłki
  • 2'
    Na trybunach głośne Legia Legia Legia Legia gooool....
  • 1'
  • 0
    Piłkarze obu drużyn już w tunelu. Kto dziś wygra? Legia!
  • 0
    Sen o Warszawie dziś brzmi wyjątkowo głośno! Super!
  • 0
    Za chwilę Sen o Warszawie, a za 12 minut początek spotkania!
  • 0
    Na trybunach na rozgrzewkę szkoła, praca, dziewczyna rodzina...
  • 0
    Witamy ze stadionu Legii. Zagramy dziś w następującym składzie Kuciak, Jędrzejczyk, Żewłakow, Komorowski, Wawrzyniak - Vrdoljak, Rzeźniczak - Żyro, Gol, Rybus - Ljuboja
  • 0
    Już dziś o godzinie 19. piłkarze Legii zagrają pierwszy oficjalny mecz w tym roku - od razu z takim rywalem jak Sporting Lizbona. Wszyscy na stadion! My oczywiście zapraszamy do naszej relacji na żywo, a po ostatnim gwizdku na wiele materiałów pomeczowych
Legia WarszawaSporting Lizbona
45'

45' Oguchi Onyewu

45' Ricky van Wolfswinkel