75'
  • 90+2'
    Zapraszamy już teraz na relację z kolejnego meczu o 17.30 ze Zniczem
  • 90+1'
    Clottey stworzył sytuacje Michałowi Żyro, piłka minęła bramkarza, ale nie udało się zdobyć piątej bramki
  • 90+1'
    Koniec meczu!!!
  • 90+1'
    Dziękujemy za uwagę
  • 89'
    Świetnie Zbozień wybija piłkę z pod nóg Joao Paulo
  • 88'
    Ładnie na jeden kontakt rozegrali teraz piłkę Gol z Vrdoljakiem
  • 87'
    Bratko chciał piętką odegrać do któregoś z kolegów, ale wyrzucił piłkę na aut
  • 85'
    Defensorzy Wisły zablokowali teraz strzały Radovicia oraz Żyro
  • 84'
    Między dwóch obrońców wszedł Gol, prostopadle podał do "Żyrki", ale ten mimo iż minął golkipera nie zdołał trafić do pustej bramki
  • 82'
    Dobrze Zbozień minął przeciwnika i wycofał do bramkarza
  • 82'
    Skrzyński szybszy od Żyro, wybija na aut
  • 81'
    Ładnie po rożnym dorzucał Rzeźniczak, ale od Wawrzyniaka wyżej wyskoczył Skrzyński, który złapał piłkę
  • 80'
    Wrzutkę wyłapuje Machnowskyj
  • 79'
    Rzeźniczak odbył rozmowę z sędzią po tym jak nasz zawodnik ciągnął rywala za koszulkę
  • 78'
    Mocne uderzenie Paulo minęło bramkę Machnowskiego
  • 76'
    Po tylu próbach gola strzela Manu. Płaskim strzałem ulokował futbolówkę obok bramkarza
  • 75'
    Znowu "Żewłak" uderzał z dystansu, tym razem złapał bramkarz. Widać dalej, że były reprezentant Polski stara się motywować kolegów
  • 73'
    Najpierw Manu dośrodkowuje krzyżakiem, ale wybijają obrońcy, potem uderzał Źewłakow, ale ponad bramką Skrzyńskiego
  • 70'
    Vrdoljak za mocno dośrodkował z lewej strony. Kontraatak gości
  • 69'
    Piłka po strzele Clotteya zmierzała do bramki, ale wybijają stoperzy Nafciarzy
  • 69'
    Zbozień zmienia Dicksona Choto
  • 68'
    Ciekawy strzał jednego z przeciwników poszybował obok branki
  • 67'
    Szybko z ziemi podniósł się Manu, który dostał piłkę od Żyro.Portugalczyk kiwnął rywala i uderzył płasko obok lewego słupka bramki
  • 65'
    Pod linię końcową pobiegł Wawrzyniak, wycofał do Radovicia, który zagrał do Manu. Skrzydłowy strzelił, ale piłka trafiła prosto w ręce Skrzyńskiego
  • 64'
    Piłkę wybił Michał Zewłakow
  • 62'
    Rzut rożny wywalczyła Wisła
  • 61'
    W pole karne wbiegł Joao Paulo, położył Kostię i skierował piłkę do siatki
  • 58'
    O milimetry pomylił się testowany zawodnik, który uderzał prawą nogą z woleja
  • 57'
    Bardzo ładnie prawym skrzydłem poszedł Clottey, minął dwóch rywali i dośrodkował. Skrzyńskiego uprzedził Żyro i mamy 3:0
  • 53'
    Próbował szarpnąć Radko, ale poślizgnął się i wyjechał za linię końcową mówiąc coś po serbsku :)
  • 51'
    Fajne uderzerzenie Emanuela Clotteya, do dużegowysiłku zmuszony został Skrzyński
  • 50'
    Wisła na drugą cżęść gry wystawiła praktycznie innych piłkarzy
  • 49'
    Do bramki wszedł Machnowskyj, a za Hubnika na murawie pojawił się Żyro
  • 48'
    Dobrą szansę miał Żyro, ale piłkę odbija Skrzyński
  • 47'
    Po raz kolejny długo przy piłce utrzymują się Wojskowi, ale nie przynosi to efektu
  • 45+9'
    Rozpoczęła się druga połowa
  • 45+7'
    Będą zmiany w Legii
  • 45+2'
    Futbolówka po plecach Manu wychodzi na róg
  • 45+2'
    Legioniści zażegnują niebezpieczeństwo, a sędzie kończy pierwszą połowę meczu
  • 45+1'
    Na 25 metrze Hubnik fauluje przeciwnika
  • 44'
    Znowu Portugalczyk wrzuca piłkę na 11 metr,a tam Hubnik wślizgiem strzelabramkę
  • 43'
    Wreszcie bramka dla Legii. Manu podał w polu karnym Wisły do Clotteya, a ten dostawia nogę do piłki i zdobywa bramkę
  • 43'
    Obie drużyny grają teraz głównie w środku pola
  • 41'
    Kolejna szansa Wojskowych, jednak wprost w nogi bramkarza rywali
  • 33'
    Michal Hubnik próbował przelobować bramkarza gości i trzeba przyznać, że niewiele się pomylił
  • 31'
    Długo utrzymywali się przy piłce legioniści, ale po złym podaniu Clotteya, słabo zagrywa "Dixi"
  • 30'
    Clottey fauluje i zostaje upomniany przez sędziego.Nafciarze szybko zaczynają akcję, ale piłkę wślizgiem wyłuskał "Rzeźnik"
  • 28'
    Kolejny rożny dla Legii. W podbramkowym zamieszaniu, piłkę goleniem uderza Radović, ale futbolówkę łapie Kamiński
  • 27'
    Wiśle udaje się oddać jedynie niegroźny strzał zza pola karnego
  • 26'
    Kolejna akcja skrzydłem zespołu z Płocka. Rzut rożny - piłkę wybija Choto
  • 25'
    Niebezpieczeństwo pod bramką Skaby zażegnujeWawrzyniak
  • 24'
    Poszkodowany sam wykonywał rzut wolny. Kamiński minął się z piłką, ale ostatecznie złapał ją przed linią bramkową
  • 22'
    Hubnik rozegrał piłkę z Golem, ale ten wycofuje akcję do tyłu. Wreszcie faulowany Manu
  • 21'
    Piłkę w środku pola przejął Choto, który lewą nogą zagrał do Radovicia, ale ten nie zdążył dopaść piłki przed linią końcową
  • 19'
    Świetna okazja Clotteya! Wawrzyniak spokojnie wbiegł w pole karne rywala, wystawił futbolówkę testowanemu graczowi, ale ten uderzył wprost w golkipera
  • 18'
    Za mocno podaje teraz Rzeźniczak do portugalskiego skrzydłowego
  • 16'
    Gol i Vrdoljak wślizgani próbowali utrzymać piłkę w naszym posiadaniu, ale to Nafciarze mają futbolówkę
  • 16'
    Legia odzyskała piłkę na 30 metrze i chwilę później wywalczyła rożny
  • 14'
    Kolejną wrzutkę Wojskowych, wybijają obrońcy Wisły
  • 12'
    Choto zagrał długa piłkę przez środek, ale zapędy gospodarzy głową wybija Matar Gueye
  • 10'
    Piłkarze Wisły wymienili kilka podań w środku pola, Biliński wyszedł sam na sam ze Skabą, ale naszemu golkiperowi udało się obronić strzał.
  • 8'
    Atak gości stopuje Vrdoljak, ale po chwili traci piłkę
  • 7'
    Pierwszą akcję stara się konstruować Wisła, ale nie stwarza żadnego zagrożenia
  • 5'
    Manu dorzucił piłkę na głowę kolegi, ale ten uderza prosto w bramkarza
  • 4'
    Gol dynamicznie minął obrońcę i przerzucił do Manu, ale Legia nie stworzyła zagrożenia
  • 2'
    Dośrodkowanie Rzeźniczaka blokuje obrońca Wisły. Rzut rożny dla Legii
  • 1'