71'
80'
85'
  • 90+4'
    Legioniści próbowali strzelić jeszcze jednego gola, ale byli blokowani przez gdynian. W końcu sędzia zakończył zawody i Legia mogła cieszyć się ze zwycięstwa
  • 90+4'
    Dziękujemy wszystkim za uwagę. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe. Dobranoc!
  • 90+2'
    Jurado pędził na bramkę Legii, ale miał ogromne problemy z opanowaniem piłki. Gdy w końcu zdecydował się na strzał, został zablokowany przez Pazdana. Korner
  • 90'
    Druga połowa przedłużona została o trzy minuty
  • 89'
    Broź znalazł się w dogodnej sytuacji do zdobycia bramki, ale jego strzał z kilku metrów poszybował nad poprzeczką
  • 87'
    Kopczyński zastępuje Hamalainena
  • 86'
    Sadiku bardzo dobrze przyjął piłkę na klatkę piersiową z obrońcą na plecach. Albańczyk odwrócił się i posłał prostopadłe zagranie do wybiegającego Kucharczyka. "Kuchy" popędził w stronę bramki rywali, poczekał i pokonał w sytuacji sam na sam Steinborsa
  • 85'
    Bramka dla Legii. Na listę strzelców wpisał się Kucharczyk
  • 83'
    Malarz wypiąstkował dośrodkowanie Szwocha z rzutu rożnego
  • 82'
    Hlousek świetnie pobiegł lewą flanką. Czech zagrał płasko do Sadiku, który miał problemy z opanowaniem futbolówki. Piłka wyleciała poza "szesnastkę", doskoczył do niej Pasquato, który od razu kropnął. Steinbors sparował strzał, a obrońcy asekurowali go przed legionistami i gospodarze wywalczyli rzut rożny
  • 80'
    Guilherme otrzymał żółtą kartkę
  • 80'
    Chwilę później Jurado zmienił Marciniaka
  • 79'
    Znów mieliśmy okres sennej gry, aż w końcu gospodarze przyspieszyli. Sadiku przegrał pojedynek o górną piłkę, ale przejął Hamalainen. Fin zagrał do Guilherme, który za chwilę uruchomił czekającego na podanie Kucharczyka. "Kuchy" otrzymał futbolówkę w polu karnym, uderzył, ale niestety odbiła się ona od poprzeczki
  • 74'
    Sadiku wyskoczył do centry Kucharczyka z prawej flanki, ale Albańczyk nie trafił piłki głową
  • 74'
    Pasquato zmienia Mączyńskiego
  • 72'
    Astiz został napomniany przez arbitra
  • 71'
    Zamieszanie w polu karnym Arki. Legioniści domagali się rzutu karnego, ale sędzia nie odgwizdał przewinienia
  • 70'
    Zarandia zastępuje Siemaszkę
  • 68'
    Kontra Legii. Guilherme poczekał na nadbiegającego Kucharzyka. "Kuchy" próbował oddać podanie zwrotne, ale zrobił to nieprecyzyjnie
  • 67'
    Centro-strzał "Arkowców". Malarz początkowo chciał wyjść do dośrodkowania, ale zmienił decyzję, gdy zobaczył, że piłka zmierza pod poprzeczkę. Golkiper przerzucił futbolówkę nad bramką
  • 67'
    Kolejna wrzutka i następna zła interwencja Astiza. Hiszpan o mały wł, a nie pokonałby Malarza
  • 65'
    Sadiku zmienia Niezgodę
  • 64'
    Legioniści sprytnie rozegrali piłkę w polu karnym. W finalnej części akcji Guilherme źle przyjął futbolówkę. Brazylijczyk mógł jeszcze podać ją do kolegi, ale poszukał okazji do strzału, uderzył, ale został zablokowany
  • 62'
    Warcholak mocno wyrzucił piłkę z autu. Jeden z piłkarzy oddał uderzenie z główki, lecz przestrzelił
  • 61'
    Siemaszko minął z łatwością Astiza, ale Pazdan naprawił błąd Hiszpana i wybił mu futbolówkę
  • 60'
    Jazvić zmienił Piesia
  • 58'
    Znów mamy okres niedokładnej gry. Piłka długo nie potrafiła wylądować na murawie, bo zawodnicy obu drużyn non stop ją podbijali w pojedynkach powietrznych
  • 56'
    Jodłowiec zagrał na prawą flankę do Guilherme. Brazylijczyk po raz kolejny zagrał płasko do Niezgody. Napastnik nie opanował jednak futbolówki, a obrońcy szybko wybili ją na rzut rożny
  • 55'
    Kucharczyk próbował zamknąć akcję Legii. Skrzydłowy uderzył z woleja, ale piłka poleciała w trybuny
  • 52'
    Długie podanie do Siemaszki, ale napastnik Arki był na spalonym
  • 49'
    Rzut wolny na wysokości pola karnego Legii. Szwoch wrzucił futbolówkę w "szesnastkę", lecz legioniści poradzili sobie z centrą pomocnika
  • 47'
    Legia długo konstruowała akcję. W końcu Broź posłał centrę w pole karne Arki, ale gdynianie wybili futbolówkę
  • 45+15'
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 1:0 po golu Jarosława Niezgody
  • 45'
    Niezgoda źle przyjął piłkę w polu karnym Arki, ale jej nie stracił. Napastnik szybko zareagował i wycofał futbolówkę do Guilerme. Brazylijczyk uderzył z prawej nogi, ale zrobił to bardzo słabo
  • 44'
    Guilherme po raz kolejny udowodnił, iż pochodzi z Brazylii, kraju w którym finezja łączy się z piłkarską fantazją. Piłka odbiła się od obrońców Arki w polu karnym, "Gui" momentalnie uderzył z przewrotki, ale świetnie interweniował Steinbors
  • 42'
    Mączyński wyprowadzał szybką akcję Legii, ale został zatrzymany. Legioniści domagali się faulu, ale "Arkowcy" już popędzili z kontrą. Siemaszko przeskoczył z futbolówką nad robiącym wślizg Hlouskiem, lecz niecelnie dośrodkował
  • 40'
    Zbozień podał na skrzydło do Kuna, pomocnik próbował posłać centrę w "szesnastkę" Legii, lecz został zablokowany przez Jodłowca. Korner
  • 38'
    Mączyński zagrał miękko w pole karne z rzutu wolnego. Niezgoda uciekł rywalom i płaskim strzałem zdobył bramkę
  • 37'
    Gol dla Legii. Autorem trafienia Jarosław Niezgoda!
  • 35'
    Legia ma olbrzymie problemy z wyrzutami z autu Arki na wysokości pola karnego
  • 34'
    Szwoch wyprowadzał kontrę. Pomocnik próbował "nawinąć" powracającego Mączyńskiego, ale reprezentant Polski powstrzymał wypożyczonego legionistę
  • 33'
    Hamalainen posłał miękką piłkę do Guiherme na prawej flance. Brazylijczyk zagrał płasko w pole karne, Niezgoda próbował uderzyć, leccz futbolówka poleciała wzdłuż bramki
  • 31'
    Guilherme posłał centrę z rzutu wolnego, ale obrońcy wybili futbolówkę z pola karnego. "Gui" odzyskał jednak piłkę, kropnął z woleja i Steinbors musiał wspiąć się na wyżyny, by sparować jego strzał na rzut rożny
  • 30'
    Kolejna kontra Legii. Guilherme długo czekał na odpowiedni moment do Niezgody, jednak obrońcy Arki przewidzieli jego zamiary i zablokowali jego zagranie
  • 27'
    Astiz zanotował kolejną stratę, na szczęście jego błąd naprawił Broź
  • 24'
    Kontra Legii. Hlousek zagrał trochę za plecy Kucharczykowi, ale skrzydłowy opanował piłkę. "Kuchy" podał futbolówkę do wbiegającego Brozia, który za chwilę posłał centrę do Guilherme. Brazylijczyk stał sam w polu karnym, ale nie potrafił uderzyć z powietrza
  • 23'
    Kolejny mocny wyrzut z autu Arki. Piłka doleciała do zawodnika gości, ale ten nie zdołał oddać strzału
  • 21'
    Guilherme posłał centrę z rzutu wolnego, Niezgoda uderzył głową, ale piłka poleciała obok bramki
  • 18'
    Arka wysoko atakuje obrońców Legii, a ci gubią się i goście tworzą sobie okazje z kontrataków
  • 17'
    Centra z lewej strony boiska. Pazdan próbował wybił piłkę głową, ale futbolówka poleciała pionowo do góry, a sam obrońca się przewrócił. Siemaszko chciał uderzyć z "nożyc", ale nie zdołał oddać strzału
  • 16'
    Arka przerwała akcję Legii i Siemaszko biegł do piłki, która leciała w kierunku Malarza. Bramkarz chwilowo zawahał się, ale finalnie uprzedził napastnika gości
  • 15'
    Zbozień próbował wyrzucić piłkę z autu do ustawionego za linią obrony Siemaszki. Podanie przeciął jednak Pazdan
  • 14'
    Guilherme posłał prostopadłe podanie do Hamalainena, ale Fina uprzedził Steinbors
  • 13'
    Arka próbowała przerzucić ciężar gry na lewą stronę, ale Warcholak źle przyjął piłkę. Błąd obrońcy chciał wykorzystać Kucharczyk, ale za chwilę został sfaulowany przez wspomnianego defensora
  • 11'
    Szwoch posłał centrę z rzutu rożnego. Piłka minęła większość graczy, aż w końcu dotarła do Siemaszki, który spudłował z lewej nogi
  • 10'
    Kun wycofał piłkę do Szwocha na prawym skrzydle. Wypożyczony legionista posłał centrę w pole karne gospodarzy, ale obrońcy wybili dośrodkowanie
  • 10'
    Malarz sparował strzał Kuna na rzut rożny
  • 9'
    Arka długo konstruowała akcję. Finalnie gdy chciała przyspieszyć, straciła piłkę na skrzydle. "Arkowcy" nie pozwolili jednak na kontrę, ponieważ szybko sfaulowali legionistę będącego przy futbolówce
  • 7'
    Dużo chaosu na boisku. Mnóstwo niedokładnych podań i sporo strat notują oba zespoły
  • 4'
    Jodłowiec zagrał płaską piłkę do Kucharczyka. "Kuchy" poczekał jak do ofensywy włączy się Broź. Skrzydłowy próbował podać futbolówkę do obrońcy, ale rywal uprzedził defensora
  • 2'
    Zbozień mocno wyrzucił piłkę z autu, ale piłkarze Legii wybili futbolówkę
  • 2'
    Astiz za lekko podał piłkę do Pazdana, ale nasz reprezentacyjny obrońca szybko zareagował i zdołał wybić futbolówkę