CLJ: Znamy terminarz rozgrywek

Piotr Kamieniecki

Źródło: PZPN, 90minut.pl

10-07-2018 / 13:58

(akt. 02-12-2018 / 11:24)

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów. Legioniści rozpoczną sezon spotkaniem z Motorem w Lublinie. W 5. kolejce (1-2 września) dojdzie do konfrontacji z mistrzem Polski, Lechem Poznań. "Wojskowi" będą mieli szansę zrewanżować się za porażkę w półfinale ostatnich rozgrywek.

Od nowego sezonu liga CLJ będzie przeznaczona dla graczy do lat 18. Z powodu zmian, w każdym meczu będzie mogło wystąpić czterech zawodników z kategorii U-19. "Wojskowych" poprowadzi Marek Saganowski, który przejął stanowisko po nowym trenerze rezerw, Piotrze Kobiereckim. 

 

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia 

Motor Lublin - Legia Warszawa 
Pogoń Szczecin - Elana Toruń 
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 
Śląsk Wrocław - Cracovia 
Escola Varsovia Warszawa - Arka Gdynia 
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 
Korona Kielce - GKS Bełchatów 

Kolejka 2 - 11-12 sierpnia 

Legia Warszawa - GKS Bełchatów 
Ruch Chorzów - Korona Kielce 
Arka Gdynia - Górnik Zabrze 
Cracovia - Escola Varsovia Warszawa 
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 
Elana Toruń - Lech Poznań 
Motor Lublin - Pogoń Szczecin 

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia 

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 
Lech Poznań - Motor Lublin 
Wisła Kraków - Elana Toruń 
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 
Escola Varsovia Warszawa - Zagłębie Lubin 
Górnik Zabrze - Cracovia 
Korona Kielce - Arka Gdynia 
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów 

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia 

Legia Warszawa - Ruch Chorzów 
Arka Gdynia - GKS Bełchatów 
Cracovia - Korona Kielce 
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 
Jagiellonia Białystok - Escola Varsovia Warszawa 
Elana Toruń - Śląsk Wrocław 
Motor Lublin - Wisła Kraków 
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 

Kolejka 5 - 1-2 września 

Lech Poznań - Legia Warszawa 
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 
Śląsk Wrocław - Motor Lublin 
Escola Varsovia Warszawa - Elana Toruń 
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 
GKS Bełchatów - Cracovia 
Ruch Chorzów - Arka Gdynia 

Kolejka 6 - 8-9 września 

Legia Warszawa - Arka Gdynia 
Cracovia - Ruch Chorzów 
Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów 
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 
Elana Toruń - Górnik Zabrze 
Motor Lublin - Escola Varsovia Warszawa 
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 
Lech Poznań - Wisła Kraków 

Kolejka 7 - 15-16 września 

Wisła Kraków - Legia Warszawa 
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 
Escola Varsovia Warszawa - Pogoń Szczecin 
Górnik Zabrze - Motor Lublin 
Korona Kielce - Elana Toruń 
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 
Arka Gdynia - Cracovia 

Kolejka 8 - 22-23 września 

Legia Warszawa - Cracovia 
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 
Elana Toruń - GKS Bełchatów 
Motor Lublin - Korona Kielce 
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 
Lech Poznań - Escola Varsovia Warszawa 
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 

Kolejka 9 - 29-30 września 

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 
Escola Varsovia Warszawa - Wisła Kraków 
Górnik Zabrze - Lech Poznań 
Korona Kielce - Pogoń Szczecin 
GKS Bełchatów - Motor Lublin 
Ruch Chorzów - Elana Toruń 
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 
Cracovia - Zagłębie Lubin 

Kolejka 10 - 6-7 października 

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 
Jagiellonia Białystok - Cracovia 
Elana Toruń - Arka Gdynia 
Motor Lublin - Ruch Chorzów 
Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów 
Lech Poznań - Korona Kielce 
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 
Śląsk Wrocław - Escola Varsovia Warszawa 

Kolejka 11 - 13-14 października 

Escola Varsovia Warszawa - Legia Warszawa 
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 
Korona Kielce - Wisła Kraków 
GKS Bełchatów - Lech Poznań 
Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 
Arka Gdynia - Motor Lublin 
Cracovia - Elana Toruń 
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 

Kolejka 12 - 20-21 października 

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 
Elana Toruń - Zagłębie Lubin 
Motor Lublin - Cracovia 
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 
Lech Poznań - Ruch Chorzów 
Wisła Kraków - GKS Bełchatów 
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 
Escola Varsovia Warszawa - Górnik Zabrze 

Kolejka 13 - 27-28 października 

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 
Korona Kielce - Escola Varsovia Warszawa 
GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 
Ruch Chorzów - Wisła Kraków 
Arka Gdynia - Lech Poznań 
Cracovia - Pogoń Szczecin 
Zagłębie Lubin - Motor Lublin 
Jagiellonia Białystok - Elana Toruń 

Kolejka 14 - 3-4 listopada 

Legia Warszawa - Elana Toruń 
Motor Lublin - Jagiellonia Białystok 
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 
Lech Poznań - Cracovia 
Wisła Kraków - Arka Gdynia 
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 
Escola Varsovia Warszawa - GKS Bełchatów 
Górnik Zabrze - Korona Kielce 

Kolejka 15 - 10-11 listopada 

Korona Kielce - Legia Warszawa 
GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 
Ruch Chorzów - Escola Varsovia Warszawa 
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 
Cracovia - Wisła Kraków 
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 
Elana Toruń - Motor Lublin 

Kolejka 16 - 17-18 listopada 

Legia Warszawa - Motor Lublin 
Elana Toruń - Pogoń Szczecin 
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 
Cracovia - Śląsk Wrocław 
Arka Gdynia - Escola Varsovia Warszawa 
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 
GKS Bełchatów - Korona Kielce 

Kolejka 17 - 24-25 listopada 

GKS Bełchatów - Legia Warszawa 
Korona Kielce - Ruch Chorzów 
Górnik Zabrze - Arka Gdynia 
Escola Varsovia Warszawa - Cracovia 
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 
Lech Poznań - Elana Toruń 
Pogoń Szczecin - Motor Lublin 

 

Pełny terminarz

Komentarze (0)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094