Ostatni trening przed Lechią. Antolić ćwiczył z zespołem

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

03-03-2020 / 14:55

(akt. 03-03-2020 / 14:55)

Legioniści mają za sobą ostatni trening przed wyjazdowym meczem z Lechią. Na murawie zabrakło kilku zawodników, z zespołem ćwiczył jednak Domagoj Antolić.

Piłkarze stołecznego klubu zameldowali się na murawie o godz. 13:30. Trening rozpoczął się od wymiany podań w trzech grupach. Gracze mieli przyjąć piłkę na dwa kontakty i nie dopuścić, aby spadła na ziemię. Później zawodnicy rozgrzewali się pod okiem Łukasza Bortnika.

W trakcie pierwszych 15 minut, otwartych dla przedstawicieli mediów, na boisku zabrakło Igora Lewczuka, Williama Remy'ego, Pawła Stolarskiego oraz Vamary Sanogo. Wymieniona czwórka nie pomoże "Wojskowym" w Gdańsku. – O zdrowiu Pawła Stolarskiego będziemy wiedzieć więcej wkrótce, ale w poniedziałek nabawił się urazu śródstopia, który wyklucza go z gry przynajmniej na kilka tygodni. Do tych istotnych dla nas graczy dochodzą Igor Lewczuk i William Remy - obaj nie pomogą nam w środę, co zmniejsza pole manewru – powiedział na konferencji prasowej trener Legii, Aleksandar Vuković.

Z Lechią nie zagra również Andre Martins. Portugalczyk normalnie trenował z drużyną, ale pauzuje za nadmiar żółtych kartek. Na boisku pojawił się Domagoj Antolić. Chorwata zabrakło na poniedziałkowych zajęciach ze względu na stłuczenie, które było wynikiem brutalnego faulu w końcowej fazie meczu z Cracovią. Jego występ z gdańszczanami stoi pod znakiem zapytania, ale piłkarz jest optymistą. Indywidualnie pracował z kolei Radosław Cielemęcki.

Spotkanie z Lechią odbędzie się w środę 4 marca o godz. 20:30. Serwis Legia.Net tradycyjnie przeprowadzili relację tekstową "na żywo".  

                                                                   

Komentarze (13)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Rafek03
 • 1 / 0
Jak Antolic nie bedzie mógł zagrać to Karbownik do środka....
Major
 • 4 / 0
Właśnie się dowiedziałem, że wg.dxiennikarza Żelaznego mecz z Craxa powinien zostać przerwany bo obrażano biednego sędziego Marciniaka.Ta nienawiść do Legii przekracza już wszelkie granice.Zastanawiam się co będzie w Gdańsku.
Generał brygady
 • 3 / 0
Czym sobie zasłużył ten biedny Marciniak? Aaa jednak coś tam przeskrobał huncwot jeden.
Generał broni
 • 0 / 0
Bardzo dobra wiadomość odnośnie Antolicia. Strzelić szybko 2-3 bramki i wpuścić Slisza. Niech Antolic się kuruje.
Major
 • 0 / 0
Bardzo zła informacja odnośnie Stolara... Zwłaszcza, że mecze co trzy dni i PP niebawem. I oby też Remy był jak najszybciej do dyspozycji, bo z naszymi stoperami jest różnie, więc większe ewentualne pole manewru zawsze na plus.
Generał brygady
 • 0 / 0
A tak wielu kibiców pisało, że chciałoby zobaczyć Stolarskiego na placu. Szkoda Pawła, parę tygodni bez gry. Zapewne w PP zagrałby w podstawowym składzie.
A tak kto może dać odpocząć Vesoviciowi ktoś ma pomysł?
Generał broni
 • 0 / 0
Jędza gdyby ktoś za niego wskoczył na stopera. Słaby to pomysł ale jest możliwe.
Może Cholewiak nasz zadaniowiec.
Ogólnie nie Stolar szybko się kuruje
Podpułkownik
 • 0 / 0
Na Lechii sędzia powinien być dowidzący więc Antolić jest względnie bezpieczny ale w następnych meczach po kolei z drużyną Kręciny i Fryzjera na VARze znowu może siedzieć niewidomy.
Oby Antola zagrał w Gd. Środek pola musiałby być całkowicie zmieniony.
Pułkownik
 • 5 / 0
Widzieć Antola na treningu to bardzo dobra wiadomość.
Generał brygady
 • 0 / 0
To fakt ale nie jest to tożsame z grą w pierwszej jedenastce w meczu z Lechią.
Generał broni
 • 0 / 0
Jak.widać zagrał. Tak myślałem.