• 83' Doszło do spięcia na boisku. Ostatecznie, czerwoną kartką został ukarany Nascimento
  • 81' Świetna odpowiedź Legii. Nawrocki dopadł do piłki w polu karnym po podaniu Lopesa i zdobył bramkę. 1:2
  • 80' Angielski oddał strzał z 15. metra i zdobył bramkę
  • 78' 2:0 dla Radomiaka. Angielski
  • 78' To mogło być 2:0 dla Radomiaka. Nascimento świetnie dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne - jeden zawodnik trafił z głowy w słupek, ale legioniści wyszli z opresji
  • 76' Radomiak przechwycił piłkę w środku pola. Radecki mocno uderzył zza "szesnastki". Piłka odbiła się od Rose'a i została złapana przez Tobiasza
  • 75' Legia wymienia się podaniami na własnej połowie
  • 74' Josue zbyt mocno przerzucił piłkę na prawe skrzydło do Juranovicia. Aut dla beniaminka
  • 73' Legia miała problemy w defensywie, lecz Rose oddalił zagrożenie
  • 72' Pekhart na spalonym
  • 71' Zakotłowało się w polu karnym Radomiaka po dośrodkowaniu Josue z rzutu wolnego. Ale miejscowi ostatecznie wyszli z opresji
  • 70' Wieteska skutecznie powstrzymał przeciwnika na 18. metrze
  • 69' Abramowicz wyrzucił piłkę z autu w pole karne. Po zamieszaniu w "szesnastce", piłka spadła jeszcze na 17.metr pod nogi Leandro, którego uderzenie zostało zablokowane
  • 68' Abramowicz próbował przedrzeć się lewą stroną boiska, lecz został powstrzymany przez legionistów. Radomiak jednak szybko odzyskał piłkę
  • 67' Żółta kartka dla Leandro
  • 67' Rzut wolny dla Legii. Josue dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, ale Radomiak znowu czujny w defensywie i wybił piłkę poza "szesnastkę"
  • 66' Żółta kartka dla Jakubika
  • 65' Czerwona kartka dla Mladenovicia
  • 65' Mamy VAR. Sprawdzana jest sytuacja, po której Mladenović być może uderzył Jakubika
  • 62' Lopes miękko dośrodkował z lewego skrzydła w "szesnastkę", lecz piłka została wybita przez przeciwników
  • 61' Abramowicz wyrzucił piłkę z autu w pole karne, lecz zagrożenie oddalił Wieteska
  • 59' Mladenović chciał miękko dośrodkować w pole karne, ale centra została przechwycona przez rywali
  • 57' Emreli chciał zabrał się do kontry, ale sfaulował rywala w środku pola
  • 56' Lopes za Muciego i Emreli za Luquinhasa
  • 56' Pekhart został osaczony na 18. metrze, walczył o to, aby odegrać piłkę, ale, ostatecznie, ją stracił. Po chwili rywale zabrali się do kontry - strzał Leandro został zablokowany
  • 55' Niedokładne dogranie piłkarza Radomiaka spokojnie przechwycił Tobiasz
  • 54' Faul w ataku Muciego. Żółta kartka dla zawodnika Legii
  • 53' Zakotłowało się w polu karnym Legii. Radecki dopadł do piłki w "szesnastce" - jego strzał trafił w głowę Wieteski, a dobitka była niecelna
  • 51' Wieteska skutecznie przeciął centrę z lewego skrzydła
  • 51' Legioniści próbowali przedrzeć się prawą stroną boiska, ale zostali powstrzymani przez rywali
  • 49' Mogło być 2:0 dla Radomiaka. Angielski wycofał piłkę na prawą stronę pola karnego do Radeckiego, który oddał mocny strzał w kierunku bliższego słupka. Tobiasz był na posterunku
  • 49' Mladenović dopadł do zagrania na lewą stronę pola karnego, dograł wzdłuż boiska, bez przyjęcia, ale strzał Muciego z głowy był niecelny
  • 48' Josue zacentrował z rogu na środek "szesnastki", ale rywale wyszli z opresji
  • 47' Abramowicz zablokował dośrodkowanie Rose'a. Legia ma korner
  • 47' Zrobiło się spore zamieszanie po lewej stronie pola karnego. Ostatecznie, piłka spadła na 7. metr, pod nogi Radeckiego, który oddał płaski strzał i pokonał Tobiasza
  • 46' Gol dla Radomiaka. Radecki
  • 46' Dwie zmiany w Legii. Juranović i Josue za Skibickiego i Martinsa
  • 46' Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+7' Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z Radomiakiem w Radomiu. Wracamy za 15 minut
  • 45+5' Luquinhas wrócił na boisko
  • 45+5' Mladenović dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne - najpierw główkował Pekhart, potem Nawrocki, ale rywale wyszli z opresji
  • 45+3' Tobiasz spokojnie wybronił zbyt lekki strzał Angielskiego z 14. metra
  • 45+3' Luquinhas jest opatrywany poza boiskiem
  • 45+2' Luquinhas ucierpiał po kontakcie z Jakubikiem na wysokości koła środkowego. Brazylijczyk trzyma się za dłoń, potrzebuje pomocy medycznej
  • 45+1' Rondon pojawił się po lewej stronie pola karnego, mocno zagrał wzdłuż boiska, ale Wieteska popisał się świetną interwencją
  • 44' Kontra Legii. Luquinhas podał na lewą stronę "szesnastki" do Mladenovicia. Serb miękko zacentrował przed linią końcową, ale zawodnik Radomiaka wybił piłkę poza boisko
  • 41' Rondon dopadł do piłki na lewej stronie "szesnastki", lecz jego mocny strzał okazał się niecelny
  • 40' Skibicki dopadł do piłki po prawej stronie pola karnego, oddał strzał, ale nieczysto trafił w piłkę
  • 38' "Mladen" zastąpił Abu Hannę
  • 37' Mladenović szykuje się do wejścia na boisko
  • 36' Abu Hanna ponownie potrzebuje pomocy medycznej
  • 36' Abu Hanna podał do Muciego, który został powstrzymany na 20. metrze od bramki Radomiaka
  • 35' Martins wyłuskał piłkę spod nóg Nascimento na połowie stołecznego klubu
  • 34' Wieteska dobrze podał do Muciego, który szukał prostopadłego zagrania do Pekharta w pole karne. Zagranie zostało jednak przecięte przez dwóch przeciwników
  • 33'
  • 31' Luquinhas gra teraz bliżej prawej strony boiska, a Muci - lewej
  • 30' Muci stracił piłkę w bocznym sektorze boiska
  • 29' Zbyt mocna centra Nascimento w pole karne Legii, po rzucie wolnym
  • 28' Martins dośrodkował z rzutu wolnego na dalszy słupek - tam pojawił się Rose, który chciał przedłużyć tor lotu piłki głową. Ostatecznie, futbolówka wyszła poza boisko. Grę wznowił Majchrowicz
  • 27' Skibicki sfaulowany na prawej stronie boiska, na połowie Radomiaka
  • 27' Abu Hanna był opatrywany przez lekarzy - zawodnik Legii wstał z boiska i będzie mógł kontynuować grę
  • 26' Abu Hanna ucierpiał po kontakcie z Nascimento w środku pola
  • 25' Nascimento dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne. Wieteska przeciął centrę, po chwili piłka została wybita z "szesnastki"
  • 24' Rossi za kontuzjowanego Silvę
  • 23' Silva wrócił na boisko, ale nie będzie w stanie kontynuować gry
  • 23' Radecki sfaulowany na połowie Legii. Radomiak ma rzut wolny
  • 22' Skibicki dobrze popracował w defensywie, powstrzymał akcję Radomiaka na skrzydle
  • 21' Chwilowa przerwa w grze. Silva korzysta z pomocy medycznej
  • 20' Abu Hanna dośrodkował z rzutu rożnego na dalszy słupek. Piłka trafiła na głowę Wieteski, który oddał strzał - piłka poszybowała nieco obok bramki
  • 20' Świetne zagranie do Luquinhasa na lewą stronę pola karnego. Brazylijczyk przełożył piłkę na prawą nogę, ale jego uderzenie zostało wybronione. Legia ma korner
  • 19' Angielski chciał przechwycić miękkie zagranie na 25. metr, ale Rose zachował się bardzo dobrze. Stoper Legii przeciął centrę, a po chwili piłkę wybił Tobiasz
  • 17' Radecki podał do Leandro na prawą stronę "szesnastki", ale zawodnik Radomiaka popełnił faul w ataku - nieprzepisowo powstrzymał Abu Hannę
  • 16' Jakubik nieprzepisowo powstrzymany w środku pola
  • 15' Abu Hanna na spalonym
  • 15' Niezła akcja Legii, oparta na grze na jeden kontakt. Muci ruszył do prostopadłego podania na prawe skrzydło, ale uprzedził go Majchrowicz, który dobrze wyszedł z bramki
  • 14' Nascimento zacentrował z rzutu rożnego na prawą stronę pola karnego. Tam pojawił się inny zawodnik Radomiaka, który oddał mocny strzał z głowy w słupek
  • 13' Nascimento dośrodkował z rzutu wolnego na dalszy słupek - Rose był czujny i wybił piłkę na korner
  • 12' Angielski sfaulowany przez Nawrockiego w bocznym sektorze boiska. Rzut wolny dla gospodarzy, bliżej prawej strony boiska, ok. 30 metrów od bramki Tobiasza
  • 11' Radomiak wymienia się podaniami na własnej połowie
  • 11' Legia miała rzut rożny. Po centrze w "szesnastkę", na piłkę czyhał m.in. Wieteska. Ostatecznie, rywale wyszli z opresji. Po chwili Angielski zdecydował się na mocny strzał z dystansu, który przeleciał obok bramki
  • 10' Luquinhas ruszył do piłki, pojawił się po lewej stronie "szesnastki", lecz został powstrzymany przez Jakubika. Korner dla "Wojskowych"
  • 7' Żółta kartka dla Rondona za faul na Wietesce w bocznym sektorze boiska
  • 7' Rose chciał miękko zagrać do Pekharta. Czech był jednak pilnowany na 16. metrze przez dwóch rywali, którzy przechwycili piłkę
  • 6' Po niezłym dośrodkowaniu w pole karne Legii, Rose wybił piłkę. W "szesnastce" zrobiło się spore zamieszanie, lecz legioniści wyszli z opresji
  • 5' Zawodnik Radomiaka oddał płaski strzał z dystansu. Ostatecznie, miejscowi mają korner
  • 3' Niedokładne, zbyt mocne zagranie Skibickiego do Muciego, na prawe skrzydło
  • 3' Kibice odpalili race na trybunach stadionu w Radomiu
  • 2' Skibicki upadł na murawę po kontakcie z rywalem. Zawodnik jednak szybko wstał z boiska i może kontynuować grę
  • 1' Muci popędził prawym skrzydłem, ale został osaczony przez dwóch rywali i stracił piłkę
  • 1' Gramy!
  • Obie drużyny już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • Ławka: Kochalski, Hołownia, Mladenović, Juranović, Kisiel, Josue, Rosołek, Lopes, Emreli
  • Skład Legii na mecz z Radomiakiem: Tobiasz - Rose, Wieteska, Nawrocki – Skibicki, Martins, Slisz, Abu Hanna - Muci, Pekhart, Luquinhas
  • - Mimo że nie zagrałem w "jedynce", to uważam, że przejście do stołecznego klubu dołożyło sporą cegiełkę do mojego rozwoju. Nie będę ukrywał, że Legia jest dla mnie czymś więcej niż klubem, w którym grałem. Mam same pozytywne wspomnienia z czasu, który spędziłem w Warszawie. Gdy byłem wypożyczany z Legii, a potem definitywnie ją opuściłem, to cały czas jej kibicowałem. Śledziłem i śledzę jej wyniki do teraz. Zawsze trzymam kciuki za to, żeby wygrywała i osiągała jak największe sukcesy. No dobra, prawie zawsze, haha, bo wiadomo, że w najbliższą sobotę zrobię wszystko, aby to moja obecna armia zwyciężyła. I żeby trzy punkty zostały w Radomiu - mówił dla Legia.Net Miłosz Kozak, który w przeszłości sięgnął z "Wojskowymi" po dwa mistrzostwa Polski juniorów starszych i zagrał w młodzieżowej Lidze Mistrzów. ROZMOWA
  • - Myślę, że na trybunach będzie duża przyjaźń, a na boisku będzie natomiast, tak mi się wydaje, duża walka między zawodnikami, nikt na pewno nie odstawi nogi. Tego się spodziewamy - mówił przed meczem z Legią Warszawa, w 2. kolejce ekstraklasy, trener Radomiaka Radom, Dariusz Banasik, który w przeszłości pracował przy Łazienkowskiej przez 12 lat. ZAPIS BRIEFINGU
  • - Radomiak ma kilka wyćwiczonych zachowań, jeśli chodzi o stałe fragmenty gry – na pewno coś przygotuje przeciwko nam. Widać rękę trenera i to, że zespół cały czas się rozwija, i nieprzypadkowo awansował do ekstraklasy - mówił na piątkowym briefingu prasowym, przed meczem z Radomiakiem Radom w 2. kolejce ligowej, trener Legii Warszawa, Czesław Michniewicz. WIĘCEJ TUTAJ
  • Piłkarze Legii mają za sobą udany początek sezonu. Do tej pory rozegrali sześć gier o stawkę: pięć razy zwyciężyli i raz przegrali po rzutach karnych z Rakowem Częstochowa w meczu o Superpuchar. Do tej pory zdobyli dziesięć bramek, a stracili - cztery. Warszawiacy powalczą z Radomiakiem o czwartą wygraną z rzędu i jednocześnie o drugie zwycięstwo po dwóch kolejkach ligowych
  • Legioniści przystąpią do meczu w Radomiu w dobrych humorach. Są świeżo po wygranej z Florą w Tallinnie (1:0) po trafieniu, niezawodnego w ostatnim czasie, Rafaela Lopesa. Awansowali do III rundy eliminacji Ligi Mistrzów, a co za tym idzie – zagwarantowali sobie udział w przynajmniej fazie grupowej Ligi Konferencji. Z tego względu wielu osobom spadł kamień z serca, bo stołeczny klub zagra jesienią w fazie grupowej europejskich pucharów pierwszy raz od 2016 roku
  • Witamy! O godz. 20:00 rozpocznie się mecz 2. kolejki ligowej pomiędzy Radomiakiem Radom a Legią Warszawa! Na inaugurację ekstraklasy radomianie bezbramkowo zremisowali z Lechem w Poznaniu, a "Wojskowi" zwyciężyli u siebie 1:0 Wisłę Płock po golu Ernesta Muciego