90'
  • 90+6'
    Koniec meczu. Legia przegrała 1:3 z Radomiakiem w Radomiu
  • 90+6'
    Sokół dopadł do piłki z głębi pola, wbiegł w pole karne i oddał skuteczny strzał w kierunku dalszego słupka
  • 90+5'
    3:1 dla Radomiaka. Sokół
  • 90+4'
    Kozak oddał mocny strzał z lewej strony pola karnego, lecz Tobiasz popisał się skuteczną interwencją
  • 90+3'
    Pekhart sfaulował Leandro w środku pola
  • 90+2'
    Kozak zabrał się do kontry i podał w pole karne do Sokoła, który przestrzelił
  • 90'
    Zrobiło się spore zamieszanie po centrze rywali w pole karne Legii. Warszawiacy wyszli jednak z opresji
  • 89'
    Żółta kartka dla Wieteski za faul na Leandro w bocznym sektorze boiska
  • 88'
    Skurcze złapały Angielskiego. Zastępuje go Sokół
  • 87'
    Kontra miejscowych. Kozak niedokładnie dośrodkował do Angielskiego
  • 87'
    Legia na połowie Radomiaka
  • 85'
    Czerwona kartka dla Josue... Portugalczyk sfaulował Abramowicza. Sytuacja była sprawdzana na VAR-ze
  • 84'
    Kozak i Karwot za Rondona i Radeckiego
  • 83'
    Żółta kartka dla Slisza
  • 83'
    Doszło do spięcia na boisku. Ostatecznie, czerwoną kartką został ukarany Nascimento
  • 81'
    Świetna odpowiedź Legii. Nawrocki dopadł do piłki w polu karnym po podaniu Lopesa i zdobył bramkę. 1:2
  • 80'
    Angielski oddał strzał z 15. metra i zdobył bramkę
  • 78'
    2:0 dla Radomiaka. Angielski
  • 78'
    To mogło być 2:0 dla Radomiaka. Nascimento świetnie dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne - jeden zawodnik trafił z głowy w słupek, ale legioniści wyszli z opresji
  • 76'
    Radomiak przechwycił piłkę w środku pola. Radecki mocno uderzył zza "szesnastki". Piłka odbiła się od Rose'a i została złapana przez Tobiasza
  • 75'
    Legia wymienia się podaniami na własnej połowie
  • 74'
    Josue zbyt mocno przerzucił piłkę na prawe skrzydło do Juranovicia. Aut dla beniaminka
  • 73'
    Legia miała problemy w defensywie, lecz Rose oddalił zagrożenie
  • 72'
    Pekhart na spalonym
  • 71'
    Zakotłowało się w polu karnym Radomiaka po dośrodkowaniu Josue z rzutu wolnego. Ale miejscowi ostatecznie wyszli z opresji
  • 70'
    Wieteska skutecznie powstrzymał przeciwnika na 18. metrze
  • 69'
    Abramowicz wyrzucił piłkę z autu w pole karne. Po zamieszaniu w "szesnastce", piłka spadła jeszcze na 17.metr pod nogi Leandro, którego uderzenie zostało zablokowane
  • 68'
    Abramowicz próbował przedrzeć się lewą stroną boiska, lecz został powstrzymany przez legionistów. Radomiak jednak szybko odzyskał piłkę
  • 67'
    Żółta kartka dla Leandro
  • 67'
    Rzut wolny dla Legii. Josue dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, ale Radomiak znowu czujny w defensywie i wybił piłkę poza "szesnastkę"
  • 66'
    Żółta kartka dla Jakubika
  • 65'
    Czerwona kartka dla Mladenovicia
  • 65'
    Mamy VAR. Sprawdzana jest sytuacja, po której Mladenović być może uderzył Jakubika
  • 62'
    Lopes miękko dośrodkował z lewego skrzydła w "szesnastkę", lecz piłka została wybita przez przeciwników
  • 61'
    Abramowicz wyrzucił piłkę z autu w pole karne, lecz zagrożenie oddalił Wieteska
  • 59'
    Mladenović chciał miękko dośrodkować w pole karne, ale centra została przechwycona przez rywali
  • 57'
    Emreli chciał zabrał się do kontry, ale sfaulował rywala w środku pola
  • 56'
    Lopes za Muciego i Emreli za Luquinhasa
  • 56'
    Pekhart został osaczony na 18. metrze, walczył o to, aby odegrać piłkę, ale, ostatecznie, ją stracił. Po chwili rywale zabrali się do kontry - strzał Leandro został zablokowany
  • 55'
    Niedokładne dogranie piłkarza Radomiaka spokojnie przechwycił Tobiasz
  • 54'
    Faul w ataku Muciego. Żółta kartka dla zawodnika Legii
  • 53'
    Zakotłowało się w polu karnym Legii. Radecki dopadł do piłki w "szesnastce" - jego strzał trafił w głowę Wieteski, a dobitka była niecelna
  • 51'
    Wieteska skutecznie przeciął centrę z lewego skrzydła
  • 51'
    Legioniści próbowali przedrzeć się prawą stroną boiska, ale zostali powstrzymani przez rywali
  • 49'
    Mogło być 2:0 dla Radomiaka. Angielski wycofał piłkę na prawą stronę pola karnego do Radeckiego, który oddał mocny strzał w kierunku bliższego słupka. Tobiasz był na posterunku
  • 49'
    Mladenović dopadł do zagrania na lewą stronę pola karnego, dograł wzdłuż boiska, bez przyjęcia, ale strzał Muciego z głowy był niecelny
  • 48'
    Josue zacentrował z rogu na środek "szesnastki", ale rywale wyszli z opresji
  • 47'
    Abramowicz zablokował dośrodkowanie Rose'a. Legia ma korner
  • 47'
    Zrobiło się spore zamieszanie po lewej stronie pola karnego. Ostatecznie, piłka spadła na 7. metr, pod nogi Radeckiego, który oddał płaski strzał i pokonał Tobiasza
  • 46'
    Gol dla Radomiaka. Radecki
  • 46'
    Dwie zmiany w Legii. Juranović i Josue za Skibickiego i Martinsa
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+7'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z Radomiakiem w Radomiu. Wracamy za 15 minut
  • 45+5'
    Luquinhas wrócił na boisko
  • 45+5'
    Mladenović dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne - najpierw główkował Pekhart, potem Nawrocki, ale rywale wyszli z opresji
  • 45+3'
    Tobiasz spokojnie wybronił zbyt lekki strzał Angielskiego z 14. metra
  • 45+3'
    Luquinhas jest opatrywany poza boiskiem
  • 45+2'
    Luquinhas ucierpiał po kontakcie z Jakubikiem na wysokości koła środkowego. Brazylijczyk trzyma się za dłoń, potrzebuje pomocy medycznej
  • 45+1'
    Rondon pojawił się po lewej stronie pola karnego, mocno zagrał wzdłuż boiska, ale Wieteska popisał się świetną interwencją
  • 44'
    Kontra Legii. Luquinhas podał na lewą stronę "szesnastki" do Mladenovicia. Serb miękko zacentrował przed linią końcową, ale zawodnik Radomiaka wybił piłkę poza boisko
  • 41'
    Rondon dopadł do piłki na lewej stronie "szesnastki", lecz jego mocny strzał okazał się niecelny
  • 40'
    Skibicki dopadł do piłki po prawej stronie pola karnego, oddał strzał, ale nieczysto trafił w piłkę
  • 38'
    "Mladen" zastąpił Abu Hannę
  • 37'
    Mladenović szykuje się do wejścia na boisko
  • 36'
    Abu Hanna ponownie potrzebuje pomocy medycznej
  • 36'
    Abu Hanna podał do Muciego, który został powstrzymany na 20. metrze od bramki Radomiaka
  • 35'
    Martins wyłuskał piłkę spod nóg Nascimento na połowie stołecznego klubu
  • 34'
    Wieteska dobrze podał do Muciego, który szukał prostopadłego zagrania do Pekharta w pole karne. Zagranie zostało jednak przecięte przez dwóch przeciwników
  • 33'
  • 31'
    Luquinhas gra teraz bliżej prawej strony boiska, a Muci - lewej
  • 30'
    Muci stracił piłkę w bocznym sektorze boiska
  • 29'
    Zbyt mocna centra Nascimento w pole karne Legii, po rzucie wolnym
  • 28'
    Martins dośrodkował z rzutu wolnego na dalszy słupek - tam pojawił się Rose, który chciał przedłużyć tor lotu piłki głową. Ostatecznie, futbolówka wyszła poza boisko. Grę wznowił Majchrowicz
  • 27'
    Skibicki sfaulowany na prawej stronie boiska, na połowie Radomiaka
  • 27'
    Abu Hanna był opatrywany przez lekarzy - zawodnik Legii wstał z boiska i będzie mógł kontynuować grę
  • 26'
    Abu Hanna ucierpiał po kontakcie z Nascimento w środku pola
  • 25'
    Nascimento dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne. Wieteska przeciął centrę, po chwili piłka została wybita z "szesnastki"
  • 24'
    Rossi za kontuzjowanego Silvę
  • 23'
    Silva wrócił na boisko, ale nie będzie w stanie kontynuować gry
  • 23'
    Radecki sfaulowany na połowie Legii. Radomiak ma rzut wolny
  • 22'
    Skibicki dobrze popracował w defensywie, powstrzymał akcję Radomiaka na skrzydle
  • 21'
    Chwilowa przerwa w grze. Silva korzysta z pomocy medycznej
  • 20'
    Abu Hanna dośrodkował z rzutu rożnego na dalszy słupek. Piłka trafiła na głowę Wieteski, który oddał strzał - piłka poszybowała nieco obok bramki
  • 20'
    Świetne zagranie do Luquinhasa na lewą stronę pola karnego. Brazylijczyk przełożył piłkę na prawą nogę, ale jego uderzenie zostało wybronione. Legia ma korner
  • 19'
    Angielski chciał przechwycić miękkie zagranie na 25. metr, ale Rose zachował się bardzo dobrze. Stoper Legii przeciął centrę, a po chwili piłkę wybił Tobiasz
  • 17'
    Radecki podał do Leandro na prawą stronę "szesnastki", ale zawodnik Radomiaka popełnił faul w ataku - nieprzepisowo powstrzymał Abu Hannę
  • 16'
    Jakubik nieprzepisowo powstrzymany w środku pola
  • 15'
    Abu Hanna na spalonym
  • 15'
    Niezła akcja Legii, oparta na grze na jeden kontakt. Muci ruszył do prostopadłego podania na prawe skrzydło, ale uprzedził go Majchrowicz, który dobrze wyszedł z bramki
  • 14'
    Nascimento zacentrował z rzutu rożnego na prawą stronę pola karnego. Tam pojawił się inny zawodnik Radomiaka, który oddał mocny strzał z głowy w słupek
  • 13'
    Nascimento dośrodkował z rzutu wolnego na dalszy słupek - Rose był czujny i wybił piłkę na korner
  • 12'
    Angielski sfaulowany przez Nawrockiego w bocznym sektorze boiska. Rzut wolny dla gospodarzy, bliżej prawej strony boiska, ok. 30 metrów od bramki Tobiasza
  • 11'
    Radomiak wymienia się podaniami na własnej połowie
  • 11'
    Legia miała rzut rożny. Po centrze w "szesnastkę", na piłkę czyhał m.in. Wieteska. Ostatecznie, rywale wyszli z opresji. Po chwili Angielski zdecydował się na mocny strzał z dystansu, który przeleciał obok bramki
  • 10'
    Luquinhas ruszył do piłki, pojawił się po lewej stronie "szesnastki", lecz został powstrzymany przez Jakubika. Korner dla "Wojskowych"
  • 7'
    Żółta kartka dla Rondona za faul na Wietesce w bocznym sektorze boiska
  • 7'
    Rose chciał miękko zagrać do Pekharta. Czech był jednak pilnowany na 16. metrze przez dwóch rywali, którzy przechwycili piłkę
  • 6'
    Po niezłym dośrodkowaniu w pole karne Legii, Rose wybił piłkę. W "szesnastce" zrobiło się spore zamieszanie, lecz legioniści wyszli z opresji
  • 5'
    Zawodnik Radomiaka oddał płaski strzał z dystansu. Ostatecznie, miejscowi mają korner
  • 3'
    Niedokładne, zbyt mocne zagranie Skibickiego do Muciego, na prawe skrzydło
  • 3'
    Kibice odpalili race na trybunach stadionu w Radomiu
  • 2'
    Skibicki upadł na murawę po kontakcie z rywalem. Zawodnik jednak szybko wstał z boiska i może kontynuować grę
  • 1'
    Muci popędził prawym skrzydłem, ale został osaczony przez dwóch rywali i stracił piłkę
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • Ławka: Kochalski, Hołownia, Mladenović, Juranović, Kisiel, Josue, Rosołek, Lopes, Emreli
  • Skład Legii na mecz z Radomiakiem: Tobiasz - Rose, Wieteska, Nawrocki – Skibicki, Martins, Slisz, Abu Hanna - Muci, Pekhart, Luquinhas
  • - Mimo że nie zagrałem w "jedynce", to uważam, że przejście do stołecznego klubu dołożyło sporą cegiełkę do mojego rozwoju. Nie będę ukrywał, że Legia jest dla mnie czymś więcej niż klubem, w którym grałem. Mam same pozytywne wspomnienia z czasu, który spędziłem w Warszawie. Gdy byłem wypożyczany z Legii, a potem definitywnie ją opuściłem, to cały czas jej kibicowałem. Śledziłem i śledzę jej wyniki do teraz. Zawsze trzymam kciuki za to, żeby wygrywała i osiągała jak największe sukcesy. No dobra, prawie zawsze, haha, bo wiadomo, że w najbliższą sobotę zrobię wszystko, aby to moja obecna armia zwyciężyła. I żeby trzy punkty zostały w Radomiu - mówił dla Legia.Net Miłosz Kozak, który w przeszłości sięgnął z "Wojskowymi" po dwa mistrzostwa Polski juniorów starszych i zagrał w młodzieżowej Lidze Mistrzów. ROZMOWA
  • - Myślę, że na trybunach będzie duża przyjaźń, a na boisku będzie natomiast, tak mi się wydaje, duża walka między zawodnikami, nikt na pewno nie odstawi nogi. Tego się spodziewamy - mówił przed meczem z Legią Warszawa, w 2. kolejce ekstraklasy, trener Radomiaka Radom, Dariusz Banasik, który w przeszłości pracował przy Łazienkowskiej przez 12 lat. ZAPIS BRIEFINGU
  • - Radomiak ma kilka wyćwiczonych zachowań, jeśli chodzi o stałe fragmenty gry – na pewno coś przygotuje przeciwko nam. Widać rękę trenera i to, że zespół cały czas się rozwija, i nieprzypadkowo awansował do ekstraklasy - mówił na piątkowym briefingu prasowym, przed meczem z Radomiakiem Radom w 2. kolejce ligowej, trener Legii Warszawa, Czesław Michniewicz. WIĘCEJ TUTAJ
  • Piłkarze Legii mają za sobą udany początek sezonu. Do tej pory rozegrali sześć gier o stawkę: pięć razy zwyciężyli i raz przegrali po rzutach karnych z Rakowem Częstochowa w meczu o Superpuchar. Do tej pory zdobyli dziesięć bramek, a stracili - cztery. Warszawiacy powalczą z Radomiakiem o czwartą wygraną z rzędu i jednocześnie o drugie zwycięstwo po dwóch kolejkach ligowych
  • Legioniści przystąpią do meczu w Radomiu w dobrych humorach. Są świeżo po wygranej z Florą w Tallinnie (1:0) po trafieniu, niezawodnego w ostatnim czasie, Rafaela Lopesa. Awansowali do III rundy eliminacji Ligi Mistrzów, a co za tym idzie – zagwarantowali sobie udział w przynajmniej fazie grupowej Ligi Konferencji. Z tego względu wielu osobom spadł kamień z serca, bo stołeczny klub zagra jesienią w fazie grupowej europejskich pucharów pierwszy raz od 2016 roku
  • Witamy! O godz. 20:00 rozpocznie się mecz 2. kolejki ligowej pomiędzy Radomiakiem Radom a Legią Warszawa! Na inaugurację ekstraklasy radomianie bezbramkowo zremisowali z Lechem w Poznaniu, a "Wojskowi" zwyciężyli u siebie 1:0 Wisłę Płock po golu Ernesta Muciego
Radomiak RadomLegia Warszawa

7' Mario Rondon

7'

24' Raphael Rossi za Goncalo Silva

24'

46' Mateusz Radecki

46'
56'

66' Damian Jakubik

66'

69' Leandro

69'

80' Karol Angielski

80'

83' Filipe Nascimento

83'

86' Miłosz Kozak za Mario Rondon

86' Meik Karwot za Mateusz Radecki

86'
87'

87' Josue

90' Dominik Sokół za Karol Angielski