Koniec meczu! Legia Warszawa bezbramkowo remisuje z Piastem Gliwice 0:0
    Serdecznie dziękujemy za uwagę. Zapraszamy do naszych materiałów pomeczowych
  • 90+3'
    Szmatuła broni strzał Langila z ostrego kąta
  • 90+2'
    Kucharczyk uderzał zza pola karnego. Zablokował go obrońca, dobijał Moulin, który trafił w Prijovicia. Napastnik Legii nie opanował futbolówki i Piast wyszedł z opresji
  • 90+1'
    Dwójkowa akcja Langila z Moulinem. Reprezentant Martyniki minął Pietrowskiego, który próbował go wślizgiem zatrzymać. Skrzydłowy Legii próbował dograć do innego kolegi, lecz został otoczony przez trzech rywali i wywalczył jedynie rzut rożny
  • 88'
    Masłowski podał na prawą flankę do Szeligi. Pomocnik Piasta dograł piłkę w pole karne, ale wybił ją Lewczuk
  • 87'
    Mraz zagrał piłkę ze stałego fragmentu gry, ale z "szesnatki" Malarza futbolówkę wybił Pazdan
  • 86'
    Moulin dogrywał z rzutu wolnego. Piłkę wybiły "Piastunki". Futbolówka spadła pod nogi Brozia, obrońca dośrodkował ją w pole karne, głową uderzył Prijović, ale Szmatuła pewnie interweniował
  • 84'
    Langil zszedł do środka. Nie mógł zdecydować się czy ma strzelać, czy podawać. W końcu próbował dograć, ale piłkę przejął gracz gości
  • 84'
    Hamalainen został sfaulowany przez Sedlara. Żółta kartka dla obrońcy wicemistrzów Polski
  • 83'
    Langil ścigał się do piłki z Mokwą. Według arbitra reprezentant Martyniki faulował zawodnika Piasta na wysokości pola karnego gości
  • 81'
    Mraz zszedł do środka z lewej strony, uderzył prawą nogą, ale piłka wylądowała w "koszyczku" Malarza
  • 80'
    Mraz dogrywał piłkę z rzutu wolnego, Malarz wypiąstkował ją poza pole karne
  • 80'
    Korun wchodzi w miejsce Bukaty
  • 77'
    Szmatuła wyłapał zbyt głęboką centrę Kucharczyka
  • 76'
    Langil zagrał na klepkę z Moulinem. Reprezentant Martyniki pobiegł lewą flanką, dorzucił, Prijović uderzył głową, ale znów zrobił to niecelnie
  • 75'
    Kopczyński w odpowiednim momencie przerwał kontrę Piasta
  • 74'
    Langil dograł do odwróconego od bramki Nikolicia. "Niko" uderzył, ale nad poprzeczką
  • 74'
    Hamalainen zastępuje Nikolicia
  • 72'
    Kucharczyk wyrzucił piłkę z autu w pole karne. Futbolówkę głową zgrywał Prijović, ale przejął ją Szmatuła
  • 72'
    Langil dośrodkował piłkę z lewej strony. Prijović wyskoczył do centry, ale futbolówka po jego uderzeniu poleciała nad bramką
  • 68'
    Mokwa sfaulował Kucharczyka i dostał żółtą kartkę
  • 67'
    Kontra Legii. Langil zagrał do środka do Kopczyńskiego. Pomocnik gospodarzy podał do Kucharczyka, ten próbował dośrodkować, ale został zablokowany. Korner
  • 66'
    Pietrowski bardzo mocno uderzył, ale Malarz sparował piłkę na korner
  • 65'
    Lewczuk odebrał piłkę zawodnikom Piasta. Pobiegł kilkadziesiąt metrów z futbolówką, uderzył, ale nieznacznie się pomylił
  • 63'
    Kolejny korner dla Legii. Piłkę wrzucił Moulin, Langil uderzył z woleja, ale posłał futbolówkę w trybuny
  • 63'
    Barisić zmienia Murawskiego
  • 62'
    Centra w pole karne Legii. Do piłki wyskoczył Masłowski. Wypożyczony legionista uderzył głową, ale strzał wybronił Malarz
  • 60'
    Prijović sfaulował na środku boiska Bukatę
  • 60'
    Prijovć wypuścił Langila prawą flanką. Nowy skrzydłowy Legii zgubił Herbeta, posłał centrę do Nikolicia, napastnik Legii uderzył jednak wprost w Szmatułę
  • 59'
    Kontra Piasta. Masłowski ścigał się do piłki z Broziem. Pierwszy był obrońca "Wojskowych" i wypożyczony legionista sfaulował defensora
  • 57'
    Pazdan włączył się do ataku. Pobiegł kilkadziesiąt metrów z piłką, zagrał ją do Kucharczyka. Skrzydłowy Legii posłał centrę, lecz defensorzy gości wybili futbolówkę
  • 57'
    Langil zmienia Aleksandrowa
  • 55'
    Prijović próbował uruchomić długim podaniem Kucharczyka, ale piłka została zagrana tak mocno, iż skrzydłowy Legii przestał za nią biec
  • 53'
    Kopczyński przyjął piłkę, uderzył z woleja z dalszej odległości. Futbolówka minimalnie minęła słupek
  • 52'
    Pazdan mocno zagrał do Prijovicia. Napastnik Legii odegrał futbolówkę do Nikolicia, który próbował podać do Aleksandrowa, ale zrobił to niecelnie i piłkę przejęli goście
  • 51'
    Masłowski wbiegł z piłką w pole karne, próbował uderzyć, ale został zablokowany przez legionistów
  • 51'
    Broź przerzucił futbolówkę na lewą stronę. Kucharczyk próbował uderzyć bez przyjęcia, ale nie był to najmocniejszy i najprecyzyjniejszy strzał
  • 50'
    Malarz wyłapał dośrodkowanie Mraza
  • 49'
    Kopczyński podał futbolówkę do Moulina. Francuz od razu próbował uruchomić Kucharczyka, zablokował go jednak Mokwa
  • 48'
    Szeliga minął Lewczuka, podał piłkę po ziemi w pole karne, akcję zamykał Pietrowski, lecz wprowadzony zawodnik mocno przestrzelił w łatwej sytuacji
  • 47'
    Bukata ruletką próbował zgubić Kopczyńskiego, ale legionista nie nabrał się i odebrał futbolówkę
  • 47'
    Kucharczyk dostał podanie na lewym skrzydle. Pomocnik zszedł do środka, uderzył, ale minimalnie się pomylił
  • 45+17'
  • 45+17'
    W przerwie Pietrowski zmienił Zivca
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Legia miała przygniatającą przewagę, ale tablica świetlna wskazuje wynik 0:0
  • 44'
    Kucharczyk wyrzucił piłkę z autu do Aleksandrowa, ale Bułgara uprzedził Moskwik
  • 43'
    Kucharczyk przechwycił piłkę wybitą przez defensorów, zbiegł do środka, posłał bombę na bramkę Szmatuły, lecz golkiper wybił futbolówkę na rzut rożny
  • 42'
    Moulin przerzucił piłkę nad Masłowskim, oddał strzał, ale bardzo nieprecyzyjny
  • 40'
    Nikolić przeprowadził dwójkową akcję z Moulinem. "Niko" podał futbolówkę do Prijovicia, ten wycofał ją do Aleksandrowa, ale Bułgar źle zagrał w pole karne
  • 40'
    Szeliga wybiegł do prostopadłej piłki zagranej za obrońców Legii, ale tym razem był na spalonym
  • 38'
    Bukata zagrał ręką na środku boiska
  • 37'
    Szmatuła przechwycił dośrodkowanie Aleksandrowa
  • 34'
    Piast ma problemy z wyjściem z piłką z własnej połowy
  • 34'
    Hlousek faulował przeciwnika w pojedynku powietrznym na wysokości pola karnego Piasta
  • 32'
    Moulin posłał długą piłkę do Kucharczyka na lewą stronę. "Kuchy" zagrał na klepkę z Hlouskiem i za chwilę dośrodkował futbolówkę w pole karne. Wylatywała ona poza boisko, ale zdążył do niej dobiec Aleksandrow. Zaraz potem strzały oddawali Prijović, Nikolić i bułgarski skrzydłowy, ale żaden z nikt nie pokonał Szmatuły. Korner
  • 29'
    Broź wyrzucił piłkę z autu do Nikolicia. Napastnik Legii zgrał futbolówkę głową do Prijovicia. "Prijo" uderzył, ale wprost w rękawice Szmatuły
  • 28'
    Moulin podał długą piłkę do Nikolicia, reprezentant Węgier nabił obrońcę Piasta i wywalczył rzut rożny
  • 24'
    Nikolić posłał znakomite prostopadłe podanie do Aleksandrowa. Bułgar wbiegł w pole karne, próbował znaleźć któregoś z kolegów, ale jego podanie przeciął obrońca Piasta
  • 23'
    Kucharczyk podawał w pole karne. Futbolówkę złapał Szmatuła, który zderzył się z Aleksandrowem
  • 20'
    Broź podawał w pole karne, napastnicy Legii minęli się z piłką, przejął Kucharczyk, który próbował uderzyć, lecz trafił w Heberta
  • 19'
    Aleksandrow próbował minąć Moskwika, ale obrońca wybił futbolówkę na korner
  • 19'
    "Piastunki" poradziły sobie z kolejną centrą Moulina z kornera
  • 16'
    Lewczuk przerwał kontrę Piasta. Faul na środku boiska
  • 15'
    Mokwa przerwał dośrodkowanie Hlouska. Tym razem Legia wykonuje rzut rożny z drugiej strony
  • 12'
    Prijović podawał prostopadłą piłkę do Nikolicia, reprezentant Węgier źle przyjął futbolówkę i wyleciała poza boisko
  • 11'
    Piłkarze Piasta wybili futbolówkę po kornerze. Piłka wróciła jednak do Moulina, który jeszcze raz zacentrował, ale obrońca gości przerwał dośrodkowanie
  • 9'
    Moulin próbował uruchomić na skrzydle Aleksandrowa. Piłka nie dotarła jednak do Bułgara, bo Moskwik wybił ją na rzut rożny
  • 6'
    Masłowski oddał strzał zza pola karnego, lecz nie trafił w bramkę
  • 5'
    Szeliga dostał podanie za linie obrony legionistów. Zawodnik Piasta nie był na ofsajdzie, strzelił, ale piłka poszybowała nad poprzeczką
  • 4'
    Malarz wyprzedził zawodników Piasta i przechwycił futbolówkę
  • 2'
    Legioniści od samego początku wysoko zaatakowali rywali
  • 1'
    Moulin posłał długą piłkę do wybiegającego Prijovicia. Napastnik Legii złożył się do strzału, ale minimalnie piłka minęła słupek
  • 0
    Rozpoczęła Legia!
  • 0
    Piłkarze wychodzą na murawę, a kibice śpiewają: "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 0
    Witamy ze stadionu przy Łazienkowskiej 3. Już za nieco ponad godzinę rozpocznie się mecz Legii Warszawa z Piastem Gliwice
  • 0
    Legia rozpocznie mecz w składzie: Malarz - Broź, Pazdan, Lewczuk, Hlousek - Aleksandrow, Moulin, Kopczyński, Kucharczyk - Prijović, Nikolić
Legia WarszawaPiast Gliwice
69'

69' Tomasz Mokwa

84'

84' Aleksandar Sedlar