Puchar Polski 2015/2016 - 1/2 finału Pucharu Polski

60'
72'
78'
  • 90+2'
    Koniec meczu. Legia wygrywa i awansuje do finału Pucharu Polski, gdzie 2 maja na Stadionie Narodowym zagra z Zawiszą Bydgoszcz. My dziękujemy i zapraszamy do materiałów pomeczowych
  • 86'
    Strzał Drygasa z dwudziestu metrów pewnie obroniony przez Malarza
  • 83'
  • 81'
  • 78'
    Guilherme na 2:1 znakomitym strzał z dystansu!
  • 77'
    Żółta kartka dla Kopczyńskiego
  • 72'
    Ostatnia zmiana w Legii. Za Nikolicia wszedł Prijović
  • 71'
    Świetne dośrodkowanie Panayotova w pole karne, gdzie najwyżej wyskoczył Drygas, ale głową uderzył tuż obok słupka
  • 70'
    Zawisza wykorzystał już wszystkie zmiany. Legii pozostała jedna
  • 67'
    Za Micę wchodzi Arkadiusz Widelski. To debiut dla Widelskiego
  • 67'
    Zmiana też w Legii. Za Bereszyńskiego wszedł Michał Kucharczyk
  • 65'
    Gorąco robi się na połowie Legii. Najpierw w słupek z szesnastu metrów uderzył Mika, a dobitkę nie trafił Danielak
  • 65'
  • 62'
  • 60'
    Błąd obrońców Legii wykorzystał Karol Danielak, sprytnie jeszcze minął Malarza i pewnie trafił do bramki
  • 59'
    1:1, gol dla Zawiszy
  • 56'
    Mica strzelał z wolnego z poza pola karnego, ale mocno niecelnie
  • 56'
    Dobra akcja Bereszyńskiego, jednak przy szarży za bardzo wgłębił się w pole karne i jego zagranie zdołał wybić jeden ze stoperów Zawiszy
  • 54'
    Kontra Zawiszy zakończona faulem na Drygasie
  • 52'
    Guilherme zmienia Lewczuka
  • 50'
    Pierwsza połowa nie była porywająca pod względem emocji. Druga rozpoczęła się podobnie
  • 46'
    Dwie zmiany w Zawiszy. Za Lewickiego wszedł Gajewski, a za Patejuka wszedł Danielak
  • 45+19'
    Zaczynamy drugą połowę
  • 45+14'
    Jakby ktoś nie widział ;)
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy meczu. Legia prowadzi 1-0, a w dwumeczu 5-0
  • 45'
    Sędzia doliczył minutę
  • 44'
    Bardzo odważnie gra w tym meczu Kowalski. Nie ma żadnych zawahań w starciach z Nikoliciem
  • 42'
    Kolejna akcja Legii. Mimo iż przy wyprowadzaniu piłki sfaulowany był Broź, to sędzia puścił atak legionistów. Saganowski odegrał do Nikolicia, a ten nie poradził sobie w kolejnym pojedynku z Kowalskim
  • 40'
    Z serii: uwagi prezesa
  • 39'
    Sprytne zagranie Brozia, które niemal przelobowało Kowalskiego, ale ten z trudem jednakwybił piłkę
  • 36'
    Spiker zachęca kibiców do gorącego dopingu dla zawodników
  • 35'
    Dwa rzuty rożne z rzędu dla Legii. Po pierwszym z woleja uderzył Rzeźniczak, ale wybił piłkę Kowalski. Po drugim legioniści źle rozegrali akcję i sędzia odgwizdał spalony
  • 33'
    Niko ponownie wybiegł sam na sam z Kowalskim, a ten na raty, ale broni jego strzał
  • 33'
    Dobra okazja Aleksandrova, który po podaniu Nikolicia z jedenastego metra uderzył z woleja, lecz broni Kowalski
  • 32'
    Rzut wolny dla Zawiszy. Kamiński próbował sprytnie rozegrać z Drygasem, a ten chciał odegrać do Patejuka, lecz jeden z obrońców Legii pewnie wybił piłkę
  • 26'
    Żółta kartka dla Igora Lewczuka
  • 25'
    Rzut rożny fatalnie wykonany przez Zawiszę. Była szansa dla pierwsze, poważniejsze zagrożenie zespołu z Bydgoszczy
  • 24'
    Dość groźne starcie Bereszyńskiego z Patejukiem na środku boiska przy bocznej linii
  • 21'
    Broź sfaulowany przez Panayotova, gdy ten wywierał na niego presję dość blisko pola karnego Legii
  • 21'
    Bardzo słaby strzał Saganowskiego, który jeszcze po rykoszecie obronił Kowalski
  • 19'
    Tym razem Kowalski nie miał żadnych szans w pojedynku jeden na jeden z "Niko", a ten pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali
  • 19'
    W dwumeczu jest już 5:0 dla Legii
  • 17'
    Gooool na 1:0 Nemanja Nikolić!
  • 15'
    Kopczyński szarżował w pole karne, jednak jego zagranie pewnie wyłapał Kowalski
  • 13'
    Strzał celny Nikolicia z linii pola karnego, bez większego zagrożenia dla Kowalskiego
  • 13'
    Lewczuk świetnie wybił dośrodkowanie na jedenasty metr Igumanovicia
  • 11'
    Rzut wolny dla Legii. Z dwudziestu metrów. Aleksandrov próbował wrzucić na głowę jednego z kolegów, ale obrońcy Zawiszy wybili piłkę
  • 9'
    Kowalski znakomicie sobie poradził w pojedynku sam na sam z Nikoliciem
  • 7'
    Tym razem w akcji Igumanović, który próbował zaskoczyć Malarza z dystansu, lecz piłka powędrowała ponad bramkę
  • 6'
    Kopczyński źle rozegrał akcję z Bereszyńskim będąc blisko pola karnego, Igumanović precyzyjnie wybił piłkę
  • 3'
    Pierwsza dobra okazja dla Legii. Nikolić znakomicie wypuszczony podaniem przez Brzyskiego, ale będąc już właściwie na linii bramkowej mógł wywalczyć jedynie rzut rożny. Ze stałym fragmentem dobrze poradzili sobie obrońcy Zawiszy