55'
60'
82'
  • 90+5'
    Rzut wolny - Starzyński trafia w mur a sędzia kończy mecz. Legia wygrywa 2:1 i jest w finale!!!
  • 90+4'
    Dwaliszwili płasko z lewej nogi ale na posterunku Kamiński
  • 90+4'
    Astiz faulował na 25 metrze Janoszkę. Będzie groźnie...
  • 90+3'
    Trzeba przyznać, ze zarówno Vrdoljak jak i Wawrzyniak wnieśli dużo spokoju do gry Legii
  • 90+2'
    Wolny dla Ruchu z okolicy środka boiska. Wszyscy w polu karnym Legii, dośrodkowanie i strzał ale obok bramki. Grę wznowi Skaba
  • 90+1'
    Radović zagrał piękną piłkę do Saganowskiego, ten zgrał głową do Dwaliszwilego, ale Gruzin nie miał prawej nogi, musiał przełożyć piłkę na prawą i ją stracił
  • 90'
    Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry
  • 89'
    Vrdoljak i Wawrzyniak maja poprawić jakość gry w defensywie
  • 87'
    Brzyski w pole karne, ale kolejny raz źle, za nisko, tam gdzie stali tylko gracze Ruchu
  • 87'
    Za Brzyskiego wchodzi Wawrzyniak
  • 86'
    Rzut rożny dla Legii
  • 85'
    Groźny strzał Zieńczuka, piłka poszybowała tuż obok prawego słupka Skaby
  • 84'
    Astiz zwija się z bólu, ale widząc medyków postanowił się podnieść
  • 83'
    Fatalny błąd Astiza z Jodłowcem, na bramkę ruszył Niedzielan ale ten na szczęście jest w takiej dyspozycji, że nie potrafił skorzystać z prezentu.
  • 82'
    Starzyński zagrywał w pole karne ale piłkę pewnie chwyta Skaba
  • 81'
    Żółta kartka dla Janusza Gola i tym samym Gol nie zagra w finale
  • 79'
    Świetne prostopadłe zagranie piłki w pole karne do Janoszki, ale tym razem Skaba odważnym wybiegiem czysto chwyta piłkę spod nóg gracza Ruchu
  • 79'
    Zmiana w Legii za Furmana wchodzi Vrdoljak
  • 77'
    Jankowski do Niedzielana i rzut z autu dla Ruchu na wysokości pola karnego, ale po chwili piłkę przejmuje Legia
  • 76'
    Na spalonym Kikut
  • 75'
    Dwaliszwili strzelił ale tuż obok słupka
  • 74'
    Niedzielan za Pankę
  • 74'
    Radović w polu karnym ale uderzył tak, ze zdołał wybronić padem Kamiński
  • 71'
    Zieńczuk z rzutu wolnego ale wprost w mur
  • 70'
    Furman uderzał na bramkę ale bardzo niecelnie
  • 69'
    Jędrzejczyk na pozycji prawoskrzydłowego i wywalczył róg
  • 69'
    Brzyski w pole karne, strzelał Sagan ale jego główkę wyłapał Kamiński.
  • 65'
    Dorzucał w pole karne Brzyski, głową strzelał Jędza, ale piłka w rękach Kamińskiego
  • 63'
    Faulowany Panka na 30 metrze, a Żyleta pięknie dopinguje "Puchar jest nasz!!!!". Ruchowi z rzutu wolnego nic nie wyszło.
  • 59'
    Rzut karny dla Legii po faulu na Jędrzejczyku
  • 59'
    Dwaliszwili podchodzi do piłki i gol!!!!! Piłka ląduje w samym dolnym rogu bramki
  • 58'
    Próba dogrania w pole karne do Saganowskiego, ale ten uprzedzony przez obrońcę
  • 55'
    Kucharczyk uderzał na bramkę ale wysoko ponad poprzeczką
  • 54'
    Starzyński w prawo, Skaba w lewo i 1:1
  • 53'
    Kucharczyk zagrywał w pole karne do Dwaliszwilego, a ten mierzonym strzałem głową pokonał Krzysztofa Kamińskiego
  • 53'
    Rzut karny dla Ruchu. Skaba faulował Janoszkę
  • 51'
    1:0 dla Legii Dwaliszwili!!!!
  • 50'
    Panka faulował Radovicia, kolejny raz
  • 49'
    Kiks Furmana, wywrócił się na piłce, ale na szczęście bez konsekwencji
  • 46'
    Jedna zmiana w składzie Legii Jodłowiec za Żewłakowa
  • 45+17'
    Legia rozpoczęła od środka
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy meczu. 0:0 i słabe spotkanie. Legia nie wykorzystała nawet rzutu karnego za sprawą Radovicia, który nie rozgrywa jak na razie dobrego meczu.
  • 45+1'
    Piłkę z rzutu wolnego uderzył na bramkę Furman. Piłka leciała tuż pod poprzeczkę ale Kamiński nie miał problemów z uderzeniem
  • 45'
    Chwila przerwy w grze - konieczna pomoc lekarska dla jednego z graczy Ruchu
  • 44'
    Faulowany Dwaliszwili na 30 metrze
  • 43'
    Brzyski dośrodkowuje ale wprost na głowę Starzyńskiego i kontra...
  • 43'
    Jankowski mógł i powinien uderzyć celnie z 16 metra ale zrobił to w fatalnym stylu
  • 42'
    Jędrzejczyk ostro zagrał w pole karne i Tymiński o mało nie pokonał Kamińskiego. Mamy rzut rożny
  • 41'
    Tymiński uderzał na bramkę ale piłka poleciała wysoko nad bramką
  • 41'
    Kucharczyk na spalonym po podaniu Dwaliszwilego
  • 40'
    Konczkowski ukarany żółta kartką za faul na Radoviciu
  • 38'
    Zagranie do Smektały na wolne pole, ale za mocne i piłkarza Ruchu uprzedził Skaba
  • 36'
    Radović uderzył w prawy róg, wyczekał go bramkarz Ruchu i zdołał odbić piłkę na róg
  • 35'
    Faulowany Brzyski w polu karnym i rzut karny dla Legii
  • 35'
    Radović iiii nie ma gola.... Broni Kamiński
  • 34'
    Starzyński zagrywa płaska w pole karne do wbiegającego Jankowskiego, ale połapał się w tym wszystkim Żewłakow
  • 32'
    Radović minął rywala, pomknął dynamicznie prawą stroną, ale jego dośrodkowanie w pole karne trafiło wprost w ręce Kamińskiego
  • 30'
    Starzyński uderzał na bramkę, jego strzał jednak zablokowany i róg
  • 30'
    Dośrodkowanie Starzyńskiego i... piłka poza polem karnym
  • 29'
    Fatalna strata Furmana i całe szczęście Smektała źle dośrodkował w pole karne
  • 28'
    Radović zagrywał w pole karne do Jędzy, ale niedokładnie i od bramki Ruch
  • 27'
    Strzał Kucharczyka zablokowany, do piłki na 25 metrze dopadł jeszcze Dwaliszwili, huknął lewą nogą ale piłka poszybowała metr nad bramką
  • 25'
    Radović kolejny już dziś raz stracił piłkę
  • 25'
    Smektała uderzał na bramkę ale bardzo niecelnie
  • 23'
    Furman zagrywał do Kucharczyka, ale temu zdawało się, ze jest na spalonym i nie pobiegł za akcją
  • 21'
    Starzyński huknął z prawej nogi z 20 metrów ale obok bramki Skaby
  • 20'
    Radović dorzucał w pole karne, ale zrobił to bardzo źle
  • 19'
    Panka faulował Radovicia i sędzia pogroził zawodnikowi Ruchu
  • 18'
    Jędrzejczyk wpadł w pole karne, przyjął piłkę na klatkę piersiową i uderzył z woleja ale nad poprzeczką
  • 17'
    Legia miała rzut wolny z okolić środka boiska, piłkę w pole karne zagrywał Brzyski ale zrobił to fatalnie
  • 16'
    Saganowski leżąc już na murawie wywalczył aut
  • 15'
    W odpowiedzi uderzał Smektała, ale nie trafił w bramkę
  • 14'
    Ładna akcja Legii, piłkarze wymienili piłkę po obwodzie, zakończyło się to podaniem Radovicia do wbiegającego Jędrzejczyka, ten uderzył ale poradził sobie z tym strzałem Kamiński
  • 13'
    Dwaliszwili zagrywał prostopadle do Kucharczyka, ale ten akurat zbiegał do środka i piłka w rękach Kamińskiego
  • 12'
    Furman chciał rozciągnąć grę, ale jego zagrania na prawo do Radovicia bardzo niecelne
  • 12'
    Skiksował Żewłakow, ale jego błąd naprawił Astiz
  • 9'
    Dwaliszwili najpierw źle przyjął piłkę i ją stracił, ale powalczył i mamy rzut rożny
  • 9'
    Dośrodkowanie Furmana i piłka w rękach Kamińskiego
  • 8'
    Starzyński znalazł się w polu karnym, uderzył na dalszy słupek, płasko i Skaba na rzut rożny
  • 8'
    Dośrodkowanie i... Kucharczyk głową na rzut rożny
  • 8'
    Kolejne dośrodkowanie, strzał głową Djokicia, ale piłka poszybowała wysoko nad bramka
  • 5'
    Saganowski zszedł do środka, oddał strzał, ale jeden z obrońców Ruchu zdołał wybić piłkę na róg
  • 5'
    Dośrodkowanie Brzyskiego z kornera ale wprost w ręce Kamińskiego
  • 4'
    Radović w polu karnym, ale jeden zwód, drugi i Serb zmuszony do wycofania się z piłką
  • 2'
    Piłkarze Legii przejęli piłkę i konstruują atak
  • 1'
    Ruch rozpoczął od środka
  • 0
    Piłkarze obu druzyn już na murawie, za Żylecie sektórówka z eLką w kółeczku i "Hej Legia Gol".
  • 0
    Kibice Legii śpiewają "Sen o Warszawie", zaś fani Ruchu obrażają Legię...
  • 0
    7 minut do meczu, na stadionie puchy, fani obu drużyn nieliczni ale już wymieniają uprzejmości.
  • 0
    Dzień Dobry. Za pół godziny początek meczu z Legii z Ruchem. Legia zacznie w następującym składzie : Skaba - Jędrzejczyk, Astiz, Żewłakow, Brzyski - Radovic, Gol, Furman, Kucharczyk - Dwaliszwili - Saganowski
Legia WarszawaRuch Chorzów
41'

41' Martin Konczkowski

55'

55' Filip Starzyński (k.)