News: Rezerwy: Pierwszy sparing na remis

Rezerwy: Pierwszy sparing na remis

28.01.2018 02:19

(akt. 02.12.2018 11:38)

Piłkarze rezerw Legii Warszawa po dwóch tygodniach treningów, rozegrali pierwszy sparing. "Wojskowi" zremisowali 1:1 ze Skrą Częstochowa, a jedynego gola dla stołecznej drużyny strzelił Tomasz Wełnicki.

Rezerwy mistrzów Polski rozpoczęły okres sparingowy od konfrotnacji z liderem trzeciej ligi w grupie trzeciej, Skrą Częstochowa. Warszawiacy mieli swoje okazje, próbowali atakować, a pod koniec pierwszej połowy wyszli na prowadzenie. Konrad Matuszewski dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, a futbolówkę uderzył Tomasz Wełnicki, który trafił do siatki. Rywale wyrównali na początku drugiej połowy.

W stołecznym zespole zaprezentował się testowany Amos Shapiro-Thompson. Amerykanin zameldował się na murawie po przerwie i pozostawił po sobie niezłe wrażenie, dobrze komponując się z zespołem.

Legia II Warszawa - Skra Częstochowa 1:1 (1:0)
Wełnicki (39. min.) - Nocoń (52. min.)

Legia II: Łakota - Wojtysiak , Wełnicki (46’ Rymek), Pietrzyk, Matuszewski - Cichocki (46’ Orlik), Bondarenko, Praszelik (46’ Thompson), Nishi (66’ Praszelik), Aftyka (46’ Olejarka) - Góral (46’ Wełniak).