41'
44'
58'
  • 90+5'
    Koniec meczu! Legia Warszawa wygrała na wyjeździe 3:2 z Wisłą Płock w trzeciej kolejce piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy. Bramki dla "Wojskowych" zdobywali Prijović, Kucharczyk oraz Lewczuk! Już w środę legioniści zmierzą się przy Łazienkowskiej z AS Trencin w rewanżowym spotkaniu trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzów
  • 90+5'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+3'
    Od bramki spokojnie wznowi Malarz
  • 90+3'
    Langil powstrzymany na prawej flance przez Furmana
  • 90+3'
    Teraz skrzydłowy Legii nabił Stępińskiego i wywalczył rzut rożny
  • 90+1'
    Arbiter główny doliczył cztery minuty do podstawowego czasu gry
  • 90+1'
    Kucharczyk złapany na spalonym
  • 90'
    Nikolić podał do Prijovicia, ale Szwajcara uprzedził Bożić. Aut dla Legii na połowie gospodarzy
  • 89'
    Kriwiec powstrzymany przez Langila oraz Rzeźniczaka
  • 88'
    Langil zablokowany przez obrońcę Wisły
  • 87'
    Lebedyński zmienia kontuzjowanego Recę
  • 86'
    Aut dla Legii na połowie rywali
  • 84'
    Groźnie uderzył Merebaszwili, ale piłka minęła słupek bramki Malarza
  • 84'
    Reca opatrywany przez lekarzy Wisły
  • 82'
    Moulin schodzi, a Nikolić wchodzi na boisko
  • 81'
    Furman uruchomił na prawej stronie Merebaszwiliego. Gracz Wisły chciał po ziemi dośrodkować w pole karne, ale został zatrzymany przez Langila. Korner dla "Nafciarzy"
  • 80'
    Teraz na bramkę Kiełpina pomknął Kucharczyk, ale szybko stracił futbolówkę
  • 79'
    Broź posłał centrę kierunku Langila, jednak pomocnik źle przyjął futbolówkę, do której nie zdążył dojść Prijović
  • 78'
    Aut dla stołecznego klubu
  • 76'
    Kontra Legii. Jodłowiec zagrał do Langila, którego na lewej stronie powstrzymał Stefańczyk. Korner dla "Wojskowych"
  • 75'
    Kriwiec zacentrował w pole karne, lecz Kucharczyk oddalił zagrożenie. Po chwili główkował z kolei Kante, jednak napastnik Wisły mocno się pomylił
  • 74'
    Kriwiec uderzył z dystansu, jednak został zablokowany
  • 71'
    Jodłowiec zmienia Hamalainena
  • 70'
    Kriwiec zszedł do lewej nogi i potężnie kropnął, lecz Malarz instynktownie wybił piłkę!
  • 70'
    Aut dla ekipy "Wojskowych"
  • 69'
    Pierwsza akcja Langila. Skrzydłowy otrzymał futbolówkę od Prijovicia, rozpędził się, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane
  • 68'
    Od bramki zacznie Malarz
  • 67'
    Niebezpieczna kontra Wisły! Kante wyprzedził Lewczuka i miękko zgrał w pole karne do Recy, a ten źle przyjął piłkę i z akcji nic nie wyszło
  • 67'
    Z boiska schodzi Kosecki, a na placu gry melduje się nowy nabytek "Wojskowych" - Langil
  • 64'
    Brzyski sfaulował Merebaszwiliego
  • 64'
    Kriwiec zastępuje Rogalskiego
  • 63'
    Prijović powstrzymany blisko pola karnego przez defensora "Nafciarzy"
  • 62'
    Stępiński poklepał piłkę z Recą na lewej stronie, ale ostatecznie od autu rozpocznie warszawski zespół
  • 61'
    Furman posłał długą piłkę na Kante, lecz Rzeźniczak uprzedził snajpera gospodarzy
  • 59'
    Moulin zacentrował z kornera, piłkę w "szesnastce" gospodarzy lekko trącił Prijović, a później po małym zamieszaniu do bramki Wisły skierował ją Lewczuk!
  • 58'
    Gol dla Legii! Igor Lewczuk!
  • 56'
    Kucharczyk źle zagrał futbolówkę do rozpędzonego Brzyskiego
  • 55'
    Kante chciał podać do Recy na lewej flance, lecz Broź był na posterunku i przejął piłkę, a po chwili wywalczył aut
  • 54'
    Prijović zagrał piłkę do Kucharczyka. "Kuchy" wpadł w pole karne, ale nie trafił w światło bramki
  • 53'
    Lewczuk sfaulował Kante w środkowej strefie boiska
  • 52'
    Furman upadł na murawę po starciu z rywalem i poprosił o pomoc lekarzy
  • 52'
    "Furmi" wstał o własnych siłach i powrócił na plac gry
  • 51'
    Brzyski posłał piłkę w pole karne, lecz Kosecki nie sięgnął futbolówki
  • 50'
    Furman zacentrował w "szesnastkę" Legii. Do piłki wyskoczył Reca, ale gracz Wisły sfaulował Prijovicia. Wznowi Malarz
  • 49'
    Faul Rzeźniczaka na Kante. Rzut wolny dla "Nafciarzy"
  • 48'
    Prijović złapany na pozycji spalonej
  • 47'
    Hamalainen dośrodkował, a futbolówkę głową uderzył Kosecki. Golkiper Wisły z problemami, ale jednak chwycił piłkę
  • 45+17'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+15'
    Oba zespoły już na boisku
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy! Do przerwy 2:2! Legioniści szybko stracili dwie bramki, ale rzucili się do odrabiania strat i za sprawą Prijovicia oraz Kucharczyka doprowadzili do remisu!
  • 45+2'
    Wracamy za 15 minut
  • 45'
    Kucharczyk dośrodkował lewą nogą, lecz defensor Wisły zażegnał niebezpieczeństwo
  • 44'
    Kosecki stracił piłkę, sfaulował pędzącego Recę i otrzymał żółtą kartkę
  • 42'
    Moulin zagrał do Prijovicia, ten szybko podał w pole karne do Kucharczyka. "Kuchy" fenomenalnie zwiódł Szymińskiego i z zimną krwią pokonał Kiełpina! Mamy remis!
  • 41'
    Kosecki nieprzepisowo zatrzymany przez Rogalskiego
  • 41'
    2:2! Kucharczyk!
  • 40'
    Stefańczyk nabił Kucharczyka i od autu zacznie Wisła
  • 39'
    Brzyski zacentrował, piłkę w kierunku bramki Kiełpina głową uderzył Prijović, lecz futbolówka przeleciała ponad poprzeczką
  • 38'
    Moulin sfaulowany przez Kante w środku pola
  • 37'
    Rzut wolny dla Legii. Strzał Brzyskiego mocno niecelny. Zacznie Kiełpin
  • 36'
    Kucharczyk szczęśliwie zagrał piłkę w pole karne do Prijovicia. Szwajcar błyskawicznie podał do Koseckiego, a ten źle wrzucił futbolówkę i akcja spaliła na panewce
  • 36'
    Furman przebojem wpadł w "szesnastkę", jednak Malarz sparował piłkę po uderzeniu "Furmiego". Było groźnie
  • 34'
    Ilijew minął Kopczyńskiego i zagrał w pole karne do Recy, ale sędzia liniowy odgwizdał spalonego
  • 33'
    Rzeźniczak wślizgiem wybił futbolówkę spod nóg Kante
  • 32'
    Kąśliwe uderzenie z dalszej odległości Ilijewa przeleciało obok słupka golkipera Legii
  • 32'
    Od autu wznowią "Nafciarze"
  • 31'
    Ilijew wpadł w pole karne i upadł na murawę po kontakcie z Rzeźniczakiem, ale sędzia kontynuował grę. Gracz Wisły nie może się z tym pogodzić
  • 29'
    Kucharczyk zagrał na prawą stronę do Koseckiego, ale ten był na pozycji spalonej
  • 27'
    Kosecki sprytnie nabił Stępińskiego i wywalczył aut
  • 26'
    Brzyski posłał centrę, lecz żaden z partnerów nie zamknął akcji
  • 25'
    Kante za mocno podał do Ilijewa
  • 25'
    Stępiński sfaulował Koseckiego na połowie Wisły
  • 23'
    Rzeźniczak nieprzepisowo powstrzymał Hemehę. Będzie rzut wolny dla "Nafciarzy" blisko bramki Malarza
  • 23'
    Furman ustawił sobie piłkę, spojrzał, ale huknął wprost w mur
  • 22'
    Moulin posłał centrę w "szesnastkę", jednak defensorzy Wisły wybili futbolówkę
  • 21'
    Prijović upadł w polu karnym gospodarzy po starciu z Szymińskim, ale arbiter główny nie wskazał na "wapno"
  • 21'
    Rzut wolny dla piłkarzy Besnika Hasiego
  • 19'
    Moulin dośrodkował w pole karne, do futbolówki najwyżej wyskoczył Prijović i spokojnie umieścił piłkę w siatce
  • 17'
    Teraz lewy obrońca Wisły sfaulował "Kosę". Od rzutu wolnego zacznie stołeczny klub
  • 17'
    Prijović zdobywa bramkę kontaktową!
  • 16'
    Stępiński powstrzymał na prawej stronie rozpędzonego Koseckiego
  • 15'
    Furman kropnął z dystansu, ale Malarz bez najmniejszego problemu złapał futbolówkę
  • 15'
  • 14'
    Moulin dośrodkował w pole karne, jednak czujny defensor Wisły zgrał piłkę głową do Kiełpina
  • 13'
    Centra Furmana i tym razem Szymiński wpisał się na listę strzelców. Piłka po uderzeniu głową odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki
  • 11'
    2:0...
  • 10'
    Płocczanie mogli strzelić gola! Rogalski fenomenalnie podał do Hemehy, pomocnik rozpędził się, ale do piłki szybciej dopadł Malarz i wybił futbolówkę
  • 9'
    Kucharczyk nie zrozumiał się z Hamalainenem i zagrał niedokładnie do Fina. Od bramki Kiełpin
  • 8'
    Aut dla "Wojskowych"
  • 6'
    To powinno być 1:1! Prijović nacisnął Bozicia tak skutecznie, że strzelec gola podał futbolówkę wprost pod nogi Kucharczyka. Skrzydłowy Legii płasko kropnął, lecz Kiełpin chwycił piłkę
  • 6'
    Rzut rożny dla Legii
  • 3'
    Furman dośrodkował z kornera, pojedynek główkowy z Kopczyńskim wygrał Bozić i stoper "Nafciarzy" wpakował piłkę obok bezradnego Malarza
  • 2'
    Wisła obejmuje prowadzenie...
  • 1'
    Rzut rożny dla gospodarzy
  • 0
  • 0
    Obie ekipy wychodzą na murawę
  • 0
    Trener Besnik Hasi powiedział przed kamerami NC+, że nowy nabytek, Steeven Langil, na pewno pojawi się dzisiaj na boisku
  • 0
    Garść statystyk :)
  • 0
    Na ławce rezerwowych pozostali: Cierzniak, Wieteska, Jodłowiec, Vranjes, Langil, Niezgoda oraz Nikolić
  • 0
    Mecz z Wisłą Płock zaczynamy w składzie: Malarz - Broź, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski - Kopczyński, Hamalainen, Moulin - Kosecki, Prijović, Kucharczyk. Początek spotkania o 20:30
Wisła PłockLegia Warszawa

2' Tomislav Bozic

2'

10' Przemysław Szymiński