Nikolić odebrał statuetkę dla najlepszego strzelca Ekstraklasy. Węgier zdobył w tym sezonie 28 bramek
    My też ;)
  • 90+13'
    Gole w tym spotkaniu strzelali: Jodłowiec, Nikolić, Hamalainen
  • 90+13'
    Wyniki z pozostałych spotkań w Ekstraklasie: Cracovia 2:0 Lechia Lech 3:0 Ruch Piast 0:1 Zagłębie
  • 90+12'
    Koniec meczu. Legia pokonała 3:0 Pogoń i została mistrzem Polski!
  • 90+11'
    Legia nie śpieszy się z konstruowaniem ataków. Guilherme przetrzymywał piłkę przy aucie. Piłkarze Pogoni wybili futbolówkę, a w tym czasie Kucharczyk zachęcał kibiców do głośniejszego dopignu
  • 90+11'
    Aleksandrow zmienia Nikolicia
  • 90+6'
    Hlousek zablokował dośrodkowanie Przybeckiego na prawym skrzydle
  • 90+3'
    Przybecki zmienił Korta
  • 90+3'
    Saganowski popędził lewym skrzydłem, próbował dośrodkować, ale jego centrę zablokował Czerwiński. Korner dla Legii
  • 90+2'
    Saganowski zmienił Hamalainena. "Sagana" przywitali kibice skandując jego imię i nazwisko. Wszyscy fani stali i bili napastnikowi brawo
  • 90'
    Za chwilę na murawie pojawi się Marek Saganowski. Kibice już teraz biją "Saganowi" brawo
  • 90'
    Mecz zostanie przedłużony o dziesięć minut
  • 87'
    Kucharczyk zagrał z lewego skrzydła do Guilherme. Brazylijczyk piętką podał do Hamalainena, a fiński rozgrywający uderzył i pokonał Słowika
  • 86'
    Kolejny gol dla Legii. Teraz bramkę zdobył Hamalainen
  • 85'
    Legioniści wywalczyli piłkę na skrzydle. Jodłowiec zagrał do wybiegającego na pozycję Nikolicia. Reprezentant Węgier strzelił, futbolówka odbiła się od obrońcy i przeleciała nad interweniującym Słowikiem
  • 85'
    W ten sposób Nikolić ma "na rozkładzie" wszystkie drużyny w Ekstraklasie
  • 83'
    Gol dla Legii. Bramkę zdobył Nemanja Nikolić
  • 80'
    Kontra Pogoni. Borysiuk czysto wygarnął piłkę Zwolińskiemu. Goście przejęli jednak futbolówkę, doszło do kolejnego starcia i piłkarze zaczęli się ze sobą szamotać. Sędzia uspokoił zawodników. Arbiter żółtą kartkę pokazał Matrasowi
  • 78'
    Guilherme kiwał się z dwoma zawodnikami Pogoni. Brazylijczyk kilkakrotnie ich oszukał na prawej flance, aż w końcu został sfaulowany
  • 76'
    Kort posła podanie do Zwolińskiego, ale napastnik Pogoni znajdował się na ofsajdzie
  • 75'
    Borysiuk wywalczył piłkę na połowie Pogoni. Pomocnik zagrał do Nikolicia, ale podanie przejął Słowik
  • 73'
    Zwoliński zmienia Lewandowskiego, a Akahoshi zastępuje Gyurcso
  • 72'
    Hlousek posłał centrę w pole karne Pogoni. Do strzału z woleja złożył Hamalainen, ale nie trafił do bramki
  • 71'
    Kucharczyk zagrał do Guilherme z rzutu wolnego. Brazylijczyk ledwo co dobiegł do piłki, ale zdołał wywalczyć rzut rożny
  • 71'
    "Gui" z kornera podał do Kucharczyka, ale piłkę wybili obrońcy gości
  • 69'
    Mnóstwo niecelnych podań. Piłka częściej jest w powietrzu niż na ziemi
  • 67'
    Kontra Legii. Nikolić zagrywał do Guilherme, ale napastnik zrobił to nieprecyzyjnie i Lewandowski odebrał futbolówkę Brazylijczykowi
  • 65'
    Obydwie drużyny od dłuższej chwili grają bardzo niedokładnie
  • 63'
    Jędrzejczyk przejął piłkę na połowie Pogoni, od razu podał do Nikolicia. Napastnik Legii próbował dośrodkować, ale został zablokowany i futbolówka wyleciała na rzut rożny
  • 63'
    Guilherme dośrodkował piłkę z kornera, lecz ta przeleciała nad wszystkimi zawodnikami i wyleciała poza boisko
  • 61'
    Słowik zachęca swoich kolegów do gry
  • 58'
    Sędzia wznowił grę. Guilherme podał piłkę blisko ustawionemu Kucharczykowi, ale po jego centrze futbolówka znów wyleciała na rzut rożny
  • 56'
    Kibice z Żylety pozdrawiają Ivicę Vdorljaka. Najpierw skandowali jego imię i nazwisko, a po chwili zaintonowali: Dziękujemy kapitanie
  • 53'
    Dym powoli się ulatnia, lecz widoczność wciąż jest ograniczona
  • 50'
    Mecz został przerwany. Sędzia czeka jak dym się ulotni
  • 49'
    Mimo że cały stadion został zadymiony sędzia nie przerwał początkowo gry
  • 48'
    Inni kibice Legii stali na dachu na trybunie. im. Kazimierza Deyny i odpalili race
  • 46'
    Kibice z Żylety odpalili świece dymne w barwach Legii
  • 45+19'
    Rozpoczęli goście!
  • 45+16'
    Piłkarze Legii wrócili na murawę
  • 45+1'
    Lewandowski przerwał kontrę legionistów faulem. Legia szybko wznowiła grę z rzutu wolnego. Futbolówka powędrowała do Nikolicia. Napastnik Legii uderzył, ale nie zdołał pokonać Słowika
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi do przerwy 1:0 po golu Tomasza Jodłowca. Piast natomiast u siebie przegrywa z Zagłębiem 0:1
  • 43'
    Kucharczyk dośrodkował piłkę z lewej flanki, ale futbolówka zagrana była zbyt mocno i wyleciała poza boisko
  • 42'
    Lewandowski zagrał długą piłkę do Nunesa, Afrykańczyk przegrał jednak pojedynek z Lewczukiem. Skrzydłowy Pogoni po starciu z obrońcą Legii leżał chwilę na murawie
  • 38'
    Fojut sfaulował Hamalainena na środku boiska w pojedynku powietrznym
  • 37'
    Jodłowiec zagrywał piłkę z lewego skrzydła. Jeden z obrońców Pogoni wybił ją przed pole karne. Do futbolówki ścigali się Lewczuk z Dwaliszwilim. Pierwszy był obrońca Legii, który kropnął z całej siły, ale zrobił to nieprecyzyjnie
  • 36'
    Kucharczyk dośrodkowywał futbolówkę do osamotnionego w polu karnym Nikolicia. Piłka padła łupem obrońców Pogoni
  • 34'
    Hlousek nieprzepisowo zatrzymywał Frączczaka na prawej flance
  • 32'
    Lewandowski dośrodkował piłkę z lewej strony boiska. Do centry wyskoczył Dwaliszwili. Były zawodnik Legii główkował, ale fantastyczną paradą popisał się Malarz!
  • 30'
    Podzielność uwagi
  • 29'
    Po 26. minutach Piast Gliwice przegrywa z Zagłębiem Lubin 0:1
  • 28'
    Guilherme zszedł do środka z prawej strony boiska, złożył się do strzału, ale piłka o kilka centymetrów minęła słupek Słowika
  • 26'
    Hamalainen dostał podanie z lewej strony. Fin próbował złożyć się do strzału, ale został zaatakowany przez rywali, którzy finalnie odebrali mu piłkę. Kontrę Pogoni na połowie boiska przerwał Pazdan. Obrońca Legii został upomniany żółtą kartką
  • 23'
    Jodłowiec zamarkował strzał w polu karnym, przełożył sobie piłkę na lewą nogę, uderzył, ale futbolówka poleciała daleko od bramki
  • 21'
    Nikolić wracał z pozycji spalonej, ale piłka powędrowała w jego kierunku i sędzia przerwał grę
  • 19'
    Pogoń od dłuższego czasu utrzymuje się przy piłce. Kibice gospodarzy próbują zdekoncentrować ich gwizdami
  • 18'
    Kort próbował strzelić z dystansu ale uderzenie zablokował Pazdan
  • 15'
    Jodłowiec doskoczył do bezpańskiej piłki przed polem karny. "Jodła" uderzył, futbolówka po drodze odbiła się od obrońcy i minęła zmylonego Słowika
  • 14'
    Gol dla Legii. Bramkę zdobył Tomasz Jodłowiec
  • 13'
    Słowik podał po ziemie piłkę przez pół boiska do Murawskiego. Kapitan Pogoni zagrał do Gyurcso, a Węgier dośrodkowywał futbolówkę w pole karne legionistów. W ostatniej chwili Jędrzejczyk uprzedził napastnika "Portowców"
  • 12'
    Pogoń często próbuje zagrać długą piłkę za obronę Legii. Jak na razie podania defensorów gości są niecelne
  • 11'
    Jędrzejczyk znów dostał podanie od Jodłowca i ponownie próbował zagrać w pole karne. Tym razem futbolówkę wybił Fojut
  • 9'
    Guilherme uderzył z rzutu wolnego, ale futbolówka przeleciała nad poprzeczką
  • 8'
    Jodłowiec posłał prostopadłe podanie do Jędrzejczyka. Obrońca Legii dośrodkował piłkę w pole karne, ale ekspediował ją Czerwiński
  • 8'
    Fojut sfaulował Hamalainena przy narożniku pola karnego
  • 6'
    Zawodnicy obydwu drużyn walczą o piłkę na całym boisku. Na razie żaden zespół nie potrafi przebić się przez obronę rywali
  • 4'
    Jędrzejczyk wyrzucił piłkę z autu do Hamalainena. Fin przegrał jednak pojedynek z Fojutem przy linii bocznej
  • 1'
    Zaczęli legioniści!
  • 1'
    Mieliśmy już pierwsze dośrodkowanie Michała Kucharczyka z lewej strony. Piłka nie znalazła jednak adresata
  • 0
    Służby porządkowe sprzątają serpentyny z murawy. Czekamy na pierwszy gwizdek
  • 0
    Cały stadion śpiewa piosenkę: "Tylko Legia, ukochana Legia..."
  • 0
    Aleksandar Prijović dostał statuetkę najlepszego piłkarza kwietnia w Ekstraklasie
  • 0
    Koniec rozgrzewki. Za kwadrans zaczynamy!