Europejskie puchary 2014/2015 - Liga Europy 1/16 finału

46'
91'
  • 90+5'
  • 90+2'
    Koniec spotkania. Legia przegrała, ale zagrała wyśmienitą drugą połowę. Jest w nas dużo nadziei przed rewanżem. Dziękujemy za uwagę!
  • 90+1'
    Ajax szanuje piłkę, zagrywa do tyłu
  • 90'
    Kolejna akcja Ajaxu. El Ghazi ładnie znalazł Milika, ten znalazł lukę i strzelił, ale pewnie Kuciak!
  • 90'
    Kartka dla Vrdoljaka
  • 89'
    Kucharczyk w pole karne, piłkę przyjął niestety ręką. Szkoda, bo był w dobrej sytuacji
  • 89'
    Uff, Schoene w pole karne do Milika, ale Broź asekuruje i piłkę łapie Kuciak
  • 88'
  • 88'
    Dużo miejsca miał Bazoer, strzelał z dystansu, ale zablokowany. Chwilę później Guilherme kapitalnym wślizgiem przerywa akcje Sinkgravena
  • 86'
    Trudno wydostać się teraz Legionistom z własnej połowy
  • 86'
    Kontra Ajaxu przerwana przez Rzeźniczaka
  • 85'
    Teraz Ajax na połowie Legii, ale dośrodkowania wybijane na aut
  • 84'
    Masłowski ładnie obracał się z piłką, ale piłka wybita na korner
  • 84'
    Piłka w pole karne, piąstkuje golkiper Ajaxu i kontra gospodarzy...
  • 83'
    Schoene w pole karne Legii, wybija Dossa
  • 83'
    Sinkgraven za Klassena
  • 82'
    Ale oczywiście wierzymy, że chociaż uda się wyrównać!
  • 81'
    Żyro świetnie wrzucił piłkę do Sa, ten wyskoczył i strzelił głową najomocniej jak mógł... broni Cillessen
  • 81'
    Legia teraz pokazuje swoją siłę. Zakładając, że tak skończy się to spotkanie, to jednak dobry prognostyk przed rewanżem
  • 80'
    Ofiarnie Broź, fauluje El Ghaziego. Skrzydła Ajaxu tak dobre w pierwszej połowie, teraz mało aktywne i wyłączone
  • 79'
    Świetnie Gui przerywa kontrę Ajaxu
  • 79'
    Legia mimo dużej aktywnści w ataku, też nieźle ustawiona przy akcjach Ajaxu
  • 79'
  • 78'
    Legia przed szansą na dośrodkowanie z rzutu wolnego
  • 78'
    Mocno bita piłka przez Kuchego, ale za krótko...
  • 76'
    Legia niesamowicie agresywnie na połowie Ajaxu, faulujemy
  • 75'
    Schoene chciał wypuścić Milika, ten zatrzymany przez Rzeźniczaka, który jeszcze ucierpiał w pojedynku z polskim napastnikiem
  • 74'
    Kishna opuszcza boisko, w jego miejsce Schone
  • 73'
    Ruch na ławce Ajaxu, Frank de Boer widzi, co się dzieje
  • 72'
    Broź świetnie do Żyry, ten przekładał piłkę dwa razy, ładnie się urwał, ale ostatecznie zablokowany. Szkoda
  • 72'
    Guilherme z rzutu rożnego trafia w poprzeczkę
  • 71'
    Sa świetnie "zdjął" piłkę z nogi piłkarza Ajaxu, zagrał do Kuchego, jego strzał zablokowany, chwilę później poprawiał Jodłowiec - niecelnie
  • 71'
    Riedewald za Serero
  • 70'
    Ajax stara się uspokoić grę, lub też wciągnąć naszych piłkarzy na swoją połowę i skontrować
  • 67'
    Broź wpadł w pole karne i dośrodkował, piłka po rykoszecie zmierzała w światło bramki. Zgadnijcie co? Refleks Cillessena
  • 66'
    Kontra Ajaxu, El Ghazi płasko wrzucał w pole karne do Milika, ale Broź wybił na rzut rożny
  • 65'
    Jak to możliwe! Kolejna świetna akcja Legii, Sa znalazł sie sam na sam z bramkarzem rywala, który znowu broni strzał Legii
  • 64'
    Khisna w pole karne, Classen podbił piłkę do tyłu, ale nabiegający Viergever nie zdołał oddać strzału
  • 63'
    Milik urwał się Rzeźniczakowi i strzelił z 18 metrów, ale na raty broni Kuciak
  • 63'
    No właśnie...
  • 63'
    Khisna faulowany przez Brozia. Będzie szansa na dośrodkowanie dla Ajaxu z boku pola karnego
  • 62'
    Faul "Rzeźnika" w środku pola. Sędzia zwraca uwagę naszemu obrońcy
  • 61'
    Khisna wpadł w pole karne Legii, wcześniej poślizgnął się Broź, ale zawodnik Ajaxu źle zagrał do Classena
  • 60'
    Ależ szczęście Ajaxu! Kucharczyk dośrodkowywał, w drugie tempo wbiegał Sa i jakimś cudem zdołał oddać strzał, ale kapitalnie broni bramkarz reprezentacji Holandii
  • 59'
    Vrdoljak wygrywa pojedynek główkowy z Classenem. Sędzia odgwizdał faul. Szkoda, bo piłkę przejął Masłowski
  • 57'
    El Ghazi dośrodkował, ale piłka opuściła boisko
  • 56'
    Znowu świetna akcja Legii lewą stroną, Kucharczyk do Sa, piłka została wycofana do Masłowskiego, który próbował strzału - niestety zablokowany
  • 54'
    Jodłowiec świetnie wypuszcza Kucharczyka, ale ten przegrywa pojedynek jeden na jeden
  • 54'
    Classen z dystansu, broni Kuciak
  • 53'
    Legia wysokim pressingiem na połowie Ajaxu
  • 52'
    Ależ pech Legii!!! Kapitalna akcja Guilherme, który zagrał do Sa, ten strzelił, odbił Cillessen, piłka trafiła do Żyry, ale ten przestrzelił w kapitalnej okazji
  • 52'
    Broź do Żyry w pole karne, ale nie udało się minąć obrońcy Ajaxu
  • 51'
    Powinno być 1:1!
  • 50'
    Walczył Masłowski z Boilesenem, ale duński obrońca uprzedził "Masło"
  • 50'
    Żyro w pojedynku z Boilesenem, ale nasz gracz za mocno wypuścił sobie piłkę
  • 49'
    El Ghazi blokowany przez Guilherme i teraz rzut rożny dla gospodarzy
  • 49'
    Legia lepiej weszła w drugą połowę. Miejmy nadzieje, że będziemy odpowiedzialni w defensywie
  • 48'
    Wrzutka Kucharczyka, wyskakiwał do główki Sa, który został powalony na ziemie. Portugalczyk sygnalizował faul. Sędzia niewzruszony
  • 47'
    Odważniej Legia, Kucharczyk wpadł w pole karne i chciał dośrodkować, ale został zablokowany. Korner
  • 46'
    Ładnie Masłowski wypuścił Kucharczyka, ale ten niestety wypchnięty za linię końcową
  • 46'
    Kiks Kuciaka, aut dla Ajaxu
  • 46'
  • 45+17'
    Gramy, zaczęła Legia
  • 45+15'
    Piłkarze Legii już na boisku. W naszym zespole bez zmian
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Przegrywamy 1:0
  • 45'
    Żyro szarżował w polu karnym Ajaxu, podszedł do linii końcowej i chciał wycofać piłkę do Sa. Niestey, Ajax oddala niebezpieczeństwo
  • 45'
    Żółta kartka dla Bazoera
  • 44'
    Ładnie przy piłce Sa, zagrał do Żyry, tego dośrodkowanie zablokowane. Korner dla Legii
  • 43'
    Znowu Guilherme ograny przez El Ghaziego, ten chciał jak Milik z lewej nogi zakręcić piłkę, ale na szczęście nad bramką
  • 42'
    Ładna akcja Legii, która dłużej była w polu karnym Ajaxu. Duże zamieszanie, najpierw sędzia sygnalizował spalonego Sa, ale główny uznał inaczej - akcja toczyła się dalej, strzał Masłowskiego jednak niecelny
  • 41'
    Chwilę później z dystansu strzelał Classen. Nad bramką Legii
  • 40'
    Świetnie z akcją w przewadze wyszedł Ajax. Bazoer do El Ghaziego, ale zablokowany przez Dossę
  • 39'
    Za mocne podanie do El Ghaziego
  • 38'
    Znów niekończąca się akcja Ajaxu w ataku pozycyjnym. Rywale czekają na błąd
  • 38'
    Jodłowiec przedzierał się środkiem, ale za mocno zagrywał do Sa
  • 36'
    Ajax długo rozgrywał piłkę w ataku pozycyjnym. Milik otrzymał podanie na 18. metr, miał troszkę swobody i podkręconym strzałem na dalszy słupek pokonał Kuciaka
  • 36'
    Żółta kartka dla Jodłowca, który przerwał kontrę Bazoera
  • 35'
    Bramka dla Ajaxu. Arkadiusz Milik
  • 34'
    Kapitalna prostopadła piłka Classena do Milika, ale świetnie odnalazł się Dossa. Uff...
  • 32'
    Teraz podobna szansa, tyle, że z drugiej strony - Boilesen w pole karne, strzelał Milik, ale nieczysty strzał Polaka bronił Kuciak
  • 31'
    Za krótkie dośrodkowanie Guilherme, piłka jednak wróciła do Żyry, ten odwrócił się z piłką i strzelał z 16 metrów. Bez kłopotów Cillessen
  • 30'
    Faulowany Masłowski na 40. metrze boiska. Będzie pewnie dośrodkowanie w pole karne Ajaxu. Pierwsza okazja, gdzie naszych graczy w polu karnym rywala jest więcej niż trzech
  • 29'
    Van Rhijn atakował Kucharczyka, ten zagrał do tyłu i Legia wypchnięta z połowy rywala
  • 28'
    Zamieszanie w polu karnym, Milik znalazł się pod presją trzech graczy Legii i stracił piłkę. Niepokojąco wyglądają jednak pojedynki El Ghaziego z Guilherme. Nasz zawodnik nie za bardzo wie co się dzieje...
  • 28'
    Aut dla Legii
  • 26'
    Znowu El Ghazi ogrywa Guilherme, dorzucał w pole karne w kierunku Serero, który jednak starał się przyjąć piłkę piętką i ostatecznie stracił futbolówkę
  • 26'
    Znowu na błąd czaił się Orlando...
  • 25'
    Ładny przerzut Vrdoljaka do Kucharczyka, ale tym razem wysoko ustawiona defensywa Ajaxu nie dała się oszukać
  • 24'
    Ajj, Orlando Sa bliski przejęcia piłki po nonszalanckim zagraniu obrońców Ajaxu. Holendrzy jednak szybko przedostali się pod pole karne Legii, Boilesen strzelał jednak niecelnie
  • 23'
    Dużo strat Jodłowca i Żyry
  • 22'
    Dośrodkowanie Żyry, głową wybija Viergever, natychmiast szybkie do napastników Ajaxu, ale tym razem Rzeźniczak przerywa akcję
  • 20'
    Nareszcie Legia potrafiła dłużej utrzymać się przy piłce. Niestety, nagła strata Żyry, szybkie podanie do Milika, ale na posterunku Dossa, który wybił przerwał akcję
  • 19'
    Niezła kontra Legii, Jodłowiec do Gui, ten do "Kuchego", który na lewej stronie złamał akcję do środka i mocno strzelił na bramkę Ajaxu, jednak został zablokowany
  • 18'
    Fatalna strata Jodłowca na 25. metrze, ale na szczęście Milik bardzo źle zagrywał do Boilesena
  • 17'
    Pierwszy strzał Legii. Broź przerzuca piłkę do Kucharczyka, ten oddał strzał z boku pola karnego. Cillessen bez trudu łapie
  • 16'
    Legia przetrwała pierwszy kwadrans, ale nie pokazała nawet ani jednej kontry
  • 15'
    Ufff, dużo szczęścia miała Legia. El Ghazi łatwo ograł Gui, dośrodkował, piłka odbita od Jodłowca trafiła prosto pod nogi Bazoera, który miał dużo miejsca na 16. metrze, ale jego strzał minimalnie minął bramkę Kuciaka
  • 14'
    Holendrzy wciąż na 30. metrze Legii
  • 13'
    Teraz Ajax rozgrywał dłużej piłkę tuż przy polu karnym Legii, najpierw Van Rhijn zablokowany przez Rzeźniczaka, chwilę później Broź zatrzymuje Khishne
  • 12'
    Dossa do Sa, ale ten traci piłkę pod presją kilku rywali
  • 11'
    Kontra Legii, Masłowski odbiera piłkę, zagrywa do Żyry, ten długo zbierał się z piłką i został powalony przez nadbiegającego obrońcę, sędzia jednak nie odgwizdał faulu
  • 10'
    Legia dobrze ustawiona, Holendrzy raczej nie potrafią przebić pod naszą bramkę
  • 9'
    Żyro fauluje Boilesena
  • 8'
    Teraz naciskają Legioniści, ale ładnie z opałów wyszli gospodarze
  • 7'
    Podobna akcja jak przed chwilą El Ghaziego, tym razem z tego samego miejsca strzelał Bazoer. Kuciak nie musiał jednak interweniować
  • 7'
    Masłowski miał sporo miejsca, ale źle zagrał do "Kuchego"
  • 6'
    Orlando Sa pociągnął prawym skrzydłem, chciał nabić rywala, ale stracił piłkę
  • 5'
    Ładnie Milik uwalnia się obrońcom Legii, zagrywa do tyłu do Classena, któremu zaś piłkę wybija Kucharczyk
  • 5'
    Kishna do El Gazhiego, który złamał akcję do środka i strzelił z 18. metra. Kuciak bronił na raty, ale ostatecznie złapał piłkę
  • 4'
    Legia szczelnie zabezpiecza własną połowę
  • 3'
    Boilesen szybko lewą stroną boiska, ale za krótkie jego dośrodkowanie wybija Rzeźniczak
  • 2'
    Jodłowiec odbiera piłkę, od razu w kierunku Żyry, który był faulowany
  • 2'
    Złe wybicie piłki przez Dossę Juniora, przy piłce gospodarze
  • 1'
    Gramy! Przy piłce Ajax
  • 1'
    Gospodarze rozgrywają piłkę na własnej połowie
  • 0
    Piłkarze wychodzą na boisko. Za moment hymn Ligi Europy i początek spotkania. Do boju Legio!
  • 0
    20;06 - Dużym zaskoczeniem jest brak Miroslava Radovicia w kadrze na dzisiejsze spotkanie.
  • 0
    20:05 - Na ławce rezerwowych pozostają: Malarz, Astiz, Bereszyński, Brzyski, Pinto, Kosecki i Saganowski.
  • 0
    20:04 - Znamy już skład, w którym legioniści rozpoczną mecz z Ajaksem: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Dossa Junior, Guilherme - Vrdoljak, Jodłowiec - Żyro, Masłowski, Kucharczyk - Sa.
  • 0
    20:01 - Witamy serdecznie! Już tylko trochę ponad 60 minut dzieli nas od rozpoczęcia długo oczekiwanego spotkania pomiędzy Ajaksem Amsterdam a Legią Warszawa.
Ajax AmsterdamLegia Warszawa

35' Arkadiusz Milik

35'

46' Riechedly Bazoer