58'
66'
89'
  • 90+9'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na pomeczowe materiały - wideo z dopingiem, wypowiedzi trenerów i zawodników oraz zdjęcia
  • 90+7'
    Koniec! Legia pokonała 2:0 Piasta Gliwice
  • 90+7'
    Po jednym trafieniu dla "Wojskowych" zdobyli Michał Kucharczyk oraz Orlando Sa
  • 90+7'
    Kolejny mecz już w środę. Legioniści zmierzą się z Podbeskidziem w rewanżowym meczu 1/ 2 finału Pucharu Polski
  • 90+3'
    Długie podanie do "Sagana", ale Rusov szybciej dobiega do piłki
  • 90+2'
    Marek Saganowski na ostatnie minuty zastępuje Orlanda Sa
  • 90+2'
    Żółta kartka dla Kuciaka za opóźnianie gry
  • 90+1'
    Końcówka należy do rywali. Dla warszawiaków to już właściwie trening gry w defensywie, alej jak widać, skuteczny. Piast przecież gola nie strzelił
  • 90+1'
    Sędzia dolicza cztery minuty
  • 90'
    Kolejna przerwa w grze
  • 88'
    Zivec próbował wymusić faul przed polem karnym wobec nietrafionego wślizgu Bereszyńskiego, ale sędzia nie dał się nabrać
  • 87'
    Znowu atakują rywale - zablokowane dośrodkowanie Badii
  • 85'
    W miejsce Podgórskiego wchodzi Bartosz Szeliga
  • 84'
    Z kolei na boisku w ostatnich momentach cześciej atakują goście, których dośrodkowania rzadko dochodzą jednak do celu
  • 83'
    Na trybunach trwa wymiana uprzejmości między kibicami obu zespołów
  • 82'
    Zivec znowu stworzył sobie groźną sytuację, lecz piłka poleciała nad bramką
  • 81'
    58:42% - tyle obecnie wynosi stosunek posiadania piłki. Oczywiście na korzyść warszawiaków
  • 80'
    Klepczyński w pole karne, ale lepiej zachowali się warszawscy defensorzy
  • 79'
    Badia próbował kopnąć piłkę w pole karne, ale nie trafił w piłkę. Podobno nogi szukano na trybunach ;-)
  • 78'
    Kucharczyk groźnie i płasko w pole karne, ale w porę w sytuacji zorientowali się obrońcy Piasta i wybili futbolówkę
  • 77'
    Roszada również w Piaście: Badia wchodzi za Murawskiego
  • 77'
    Do gry jest już gotowy Kucharczyk, któremu pomogli legijni medycy
  • 76'
    Pomocy medycznej potrzebuje Michał Kucharczyk. Lekarze już do niego biegną
  • 76'
    W miejsce Guilherme na boisku melduje się Jakub Kosecki
  • 75'
    Piast rozgrywa teraz piłkę w polu karnym Legii. Groźnie zza pola karnego uderzał Vassiljev, futbolówka odbiła się od jednego z miejscowych i gliwiczanie mają róg
  • 74'
    Korzystając z braku ciekawych wydarzeń na boisku... Był Kuchy chrzestny, to teraz to...
  • 73'
  • 72'
    Po rzucie rożnym od bramki zaczyna Kuciak
  • 72'
    Masłowski na lewe skrzydło do Kucharczyka, ale niestety wywrócili się Guilherme oraz Sa w polu karnym i nie doszli do piłki
  • 71'
    Zivc wpadł w pole karne i uderzył na bramkę Kuciaka, ale ten w niesamowity sposób zdołał uchronić warszawiaków od straty gola
  • 70'
    Drugi gol dał legionistom dodatkowe zasoby pewności
  • 68'
    A może nie ;-)?
  • 67'
    Duda opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Michał Masłowski
  • 66'
    Guilherme kapitalnie wypuścił Orlando Sa, a ten był sam na sam z bramkarzem i nie zmarnował takiej okazji pewnie umieszczając piłkę w siatce
  • 65'
    Guilherme w groźnej sytuacji wybił spod własnej bramki piłkę głową, przez co Zivec nie mógł dojść do piłki
  • 65'
    2:0!!! Orlando Sa!!!
  • 64'
    Jodłowiec strzelał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jednak Rusov był na posterunku
  • 62'
    Warto zauważyć, że na "Żylecie" w rękach kibiców znajdują się dwie duże flagi na kijach z podobiznami Lucjana Brychczego i Kazimierza Deyny
  • 60'
    Duda przejął piłkę przed polem karnym i uderzył w Rusova, który tym razem pewnie złapał futbolówkę
  • 59'
    Nudno na boisku, oj nudno...
  • 59'
    Pierwsza zmiana w Piaście. W miejsce Moskwika wchodzi Estończyk Konstantin Vassiljev
  • 57'
    Podgórski dograł piłkę w pole karne, ale obrońcy wybili piłkę
  • 57'
    Po chwili faulowany Vrdoljak, a żółtą kartkę obejrzał Paweł Moskwik
  • 55'
    Piłka wyszła poza boisko i od autu z własnej połowy grę wznawiają goście
  • 53'
    Bardzo rwana jest gra. Obie drużyny mają kłopoty z wymianą kilku podań z rzędu
  • 52'
    Czegoś takiego jeszcze nie było ;-))
  • 50'
    Horvath fauluje 35 metrów od bramki Dudę i zostaje za to ukarany żółtą kartką
  • 49'
    Murawski napędzał akcję Piasta lecz źle podał piłkę i od autu zaczynają legioniści
  • 48'
    Faulowany w środku pola Guilherme
  • 47'
    Dokładnie ;-)
  • 46'
    Rozpoczęła się druga połowa
  • 46'
    Legioniści spokojnie rozgrywają futbolówkę
  • 45'
    Podanie okazuje się za mocne i od bramki grę wznowi Kuciak
  • 45'
    Pierwsza połowa dobiegła końca. Wynik brzmi 1:0 dla Legii
  • 44'
    Bereszyński fauluje zawodnika Piasta. Będzie okazja na dośrodkowanie dla zespołu gości
  • 43'
    Bliski przechwytu był Jodłowiec, lecz z autu zaczynają rywale
  • 43'
    Wilczek ponownie uderzał z pola karnego, ale piłka poszybowała nad bramką
  • 42'
    Daje radę Orlando - asystent ;)
  • 41'
    I wraca dyskusja o bramkarzach ;). Jakie jest wasze zdanie?
  • 40'
    Rusov wybija piłkę na aut. Moment przestoju w grze obu zespołów
  • 39'
    Z daleka Murawski i od bramki Kuciak
  • 38'
    Kucharczyk znowu namieszał w polu karnym! Legionista świetnie wbiegł w pole karne, oddał strzał, a Rusov znowu popełnił błąd odbijając futbolówkę przed siebie. Tam biegł Sa, ale był na tyle rozpędzony, że tylko wykopał piłkę na aut bramkowy
  • 37'
    Kuciak uprzedza rywala w polu karnym i łapie piłkę
  • 35'
    Vrdoljak do Sa, a ten pomysłowo próbował piętką lecz rywale przechwycili piłkę
  • 35'
    Za mocne podanie Dudy do Bereszyńskiego i ten traci piłkę na prawej stronie na wysokości pola akrnego
  • 35'
    Sa wpadł w pole karne po podaniu Jodłowca, ale Klepczyński wypchnął go na ostry kąt i Portugalczyk uderzył obok bramki
  • 34'
    Duda na prawym skrzydle popchnięty przez Klepczyńskiego i innej decyzji jak rzut wolny dla Legii nie mogło być
  • 34'
    "Ole ole, ole ola i tylko Legia, Legia Warszawa!!!"
  • 33'
    Piast stara się teraz nie ograniczać do obrony i zaczął agresywniej atakować
  • 31'
    Dla odmiany groźnie pod naszą bramką. Podgórski dośrodkował w pole karne, piłkę uderzył Wilczek, ale znowu świetnie spisał się Kuciak odbijając strzał
  • 31'
    Kucharczyk do Dudy, ale Słowak nie zdołał przyjąć futbolówki
  • 29'
    Chyba nie mogło być inaczej. 4 gol w ostatnich 5 meczach
  • 28'
    Podgórski dośrodkował piłkę w pole karne, ale tak, że futbolówka uderzyła jedynie w górną siatkę bramki strzeżonej przez Kuciaka
  • 27'
    Kucharczyk dostał piłkę na lewej flance od Orlando Sa, ściął do pola karnego i czubkiem buta posłał piłkę w kierunku bramki. Błąd popełnił Dobrvoj Rusov, a #KuchyKing mógł się cieszyć z trafienia. Brawo!
  • 26'
    1:0!!! Michał Kucharczyk!!!
  • 25'
    Aut dla Piasta na wysokości pola karnego. Piłkę wybił jednak Rzeźniczak
  • 23'
    Warszawiacy starają się na spokojnie zbudować atak, choć Sa po chwili fauluje Murawskiego w środku pola
  • 22'
    Warto zauważyć, że Piast nie broni się wyżej niż na 30 metrze od własnej bramki. Nie ma też mowy o żadnym mocnym pressingu
  • 22'
    Rzut wolny dla Piasta, ale po chwili grę od bramki wznawia Kuciak
  • 21'
    Wiele działo się teraz w polu karnym. Legioniści ze trzy razy wrzucali piłkę, próbowali uderzać. Strzał Rzeźniczaka został wybity przez obrońcę trzy metry przed linią bramkową. Szkoda niewykorzystanych okazji, ale na pewno będą kolejne :)
  • 19'
    Duda w dobrym stylu minął dwóch rywali i wywalczył rzut rożny
  • 18'
    Grę od bramki po za mocnym podaniu Heberta rozpoczyna Kuciak
  • 18'
    I piłka ląduje poza linią boczną...
  • 18'
    Murawski bardzo mocno uderzył z około 25 metrów, ale w bramce czujny był Kuciak, który pewnie odbił strzał Polaka
  • 17'
    Absurd
  • 16'
    Nabity "Gui" i od bramki zaczyna bramkarz rywali
  • 14'
    Tym razem Sa wpadł w pole karne, lecz jego uderzenie zostało zablokowane
  • 14'
    Płaskie dośrodkowanie Bereszyńskiego wybite przez Klepczyńskiego z pola karnego
  • 13'
    Guilherme zakręcił przed i w polu karnym. Obrońców Piasta mogła rozboleć głowa od samby Brazylijczyka, który ostatecznie podał wzdłuż "szesnastki", a strzał prosto w Rusova oddał Kucharczyk
  • 11'
    Sa poszarpał się trochę walcząc o pozycję z Osyrą i ostatecznie zdobył rzut rożny
  • 11'
    Brzyski z narożnika i... powtórka po wybiciu Klepczyńskiego
  • 11'
    Rzeźniczak po dograniu z rzutu rożnego próbował posłać futbolówkę w środek pola karnego, ale ponownie pewnie do piłki doszedł Rusov
  • 10'
    Legioniści atakowali bramkę Piasta, strzelać próbował Bereszyński, ale golkiper rywali złapał piłkę
  • 9'
    Frekwencja w Wielką Sobotę nie jest najwyższa. Niektóre sektory świecą pustkami
  • 9'
    Na Łazienkowskiej pojawiło się około 150 fanów Piasta
  • 8'
    Piłka Brzyskiego do Jodłowca, ale odrobinę za mocna. Od bramki rozpocznie Rusov
  • 6'
    Guilherme przejął piłkę w środku pola i dynamicznie ruszył w kierunku bramki, ale faulem został powstrzymany przez Wilczka
  • 6'
    Kolejne nie najlepsze dośrodkowanie, ale w posiadaniu futbolówki nadal są legioniści
  • 5'
    Kucharczyk po pojedynku z Mokwą wywalczył rzut rożny
  • 5'
    Rzut rożny wykonywany przez Brzyskiego wybili z pola karnego obrońcy Piasta
  • 3'
    Dośrodkowanie Zivca w pole karne Legii. Stołeczni obrońcy trochę się pogubili, ale ostatecznie Bereszyński wyjaśnił sytuację
  • 2'
    Brzyski dośrodkowuje, ale rywale wybijają piłkę. Powtórka spada z kolei na głowę Jodłowca na skraju pola karnego, ale jego zagranie wychodzi poza boisko
  • 1'
    :)
  • 1'
    Rzut wolny dla Legii na 30 metrze od bramki Rusova
  • 0
    Zaczynamy!
  • 0
    Legioniści są już po rozgrzewce, zeszli do szatni na ostatnie przygotowania przed meczem
  • 0
    Przed meczem pamiątkową koszulkę z okazji jubileuszu wręczono Jakubowi Rzeźniczakowi
  • 0
    W rezerwie pozostają: Jałocha, Saganowski, Pinto, Masłowski, Astiz, Kosecki, Żyro
  • 0
    Legioniści rozpoczną ten mecz w następującym składzie: Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski - Jodłowiec, Vrdoljak - Guilherme, Duda, Kucharczyk - Sa