80'
  • 90+10'
    To tyle! Dziękujemy za uwagę. Kończymy naszą relację live zapraszając do lektury pomeczowych materiałów, które niebawem pojawią się na stronach serwisu Legia.Net
  • 90+8'
    Kibice Legii wspólnie z piłkarzami świętują zwycięstwo. "Ole, ole, ole ola i tylko Legia, Legia Warszawa" - zostaje zaśpiewane na dwa głosy.
  • 90+7'
    Piłkarze Legii ruszają pod Żyletę podziękować kibicom za żywiołowy doping.
  • 90+6'
    Gracze gości podchodzą do grupki kibiców z Łęcznej dziękując im za doping.
  • 90+4'
    Koniec! Legia wygrywa zdecydowanie 5:0, po koncertowej drugiej połowie. Humory w zespole Legii na pewno dużo lepsze!
  • 90+3'
    Orlando Sa w genialnej sytuacji! Chaotyczne przyjęcie, ani on ani Rodic nie wiedzieli gdzie jest piłka. Gdy Portugalczyk już się zorientował, było za późno, by skierować ją do pustej bramki, gdyż ta zdążyła opuścić boisko.
  • 90+2'
    Bereszyński otrzymał świetne podanie od "Radko". Poradził sobie z Mrazem, jednak niecelnie podawał w kluczowym momencie.
  • 90+2'
    Jodłowiec uderza z dystansu, futbolówka przelatuje nad poprzeczką bramki Rodicia.
  • 90'
    Orlando Sa faulowany na 25. metrze od bramki gości. Szansa na kolejną bramkę.
  • 90'
    Brzyski uderzał w tej sytuacji ze stojącej piłki, jednak niecelnie.
  • 90'
    Trzy minuty dolicza główny arbiter.
  • 89'
    Dalekie dośrodkowanie z rzutu wolnego. Do piłki dochodzi Hasani, lecz jego strzałz łatwością wyłapuje Jałocha.
  • 88'
    Podopieczni trenera Berga spokojnie budują swoje kolejne ataki. Niezła akcja w wykonaniu Ryczkowskiego, Radovicia i Sa, jednak ten ostatni źle przyjmuje sobie piłkę i ta wychodzi za linię końcową.
  • 87'
    Bonin łatwo mija Dosse Juniora, podaje do Hasaniego, jednak na szczęście Legii dobrze interweniuje Jałocha. Piłka dla legionistów.
  • 85'
    Szałachowski próbował swoich sił strzałem z dystansu, piłka trafia w obrońców Legii i wychodzi na rzut rożny.
  • 85'
    "Bereś" wybija piłkę na aut. Goście przy piłce.
  • 84'
    Ponowne nieporozumienie Sa i Ryczkowskiego. Od bramki wznawia grę Rodic.
  • 83'
    Kolejna akcja Legii. Niestety Ryczkowski minimalnie za mocno w kierunku Sa.
  • 81'
    Dużo szczęścia miał Portugalczyk w tej sytuacji, ale któryś z kolei jego strzał trafia w słupek i wpada do bramki przeciwnika. Co za skuteczność zawodników Legii!
  • 80'
    5:0! Manita! Orlando Sa!
  • 79'
    Trzecia zmiana w zespole Górnika Łęczna. Cernycha zastępuje były zawodnik Legii Warszawa - Sebastian Szałachowski. Kibice gospodarzy mile witają na boisku eks-legionistę.
  • 78'
    Legioniści nie spieszą się już, spokojnie rozgrywają piłkę między sobą.
  • 76'
    Dośrodkowanie Mraza blokuje Vrdoljak. Górnik od autu.
  • 76'
    Nikitović wstrzeliwuje piłkę w pole karne Legii, lecz trafia ona prosto w ręce Jałochy.
  • 75'
    Strzał Patrika Mraza z 18. metrów broni Jałocha. Znów rzut rożny dla Górnika, tym razem z drugiej strony boiska.
  • 75'
    Piłka wybita przed pole karne, do niej dochodzi Radović, który jest faulowany.
  • 74'
    Nieprzyjemny dla bramkarzy, kozłujący strzał Dudy, ale Rodic paruje piłkę na bok.
  • 74'
    Rzut rożny dla gości, piłkę będzie wrzuał Tomasz Nowak.
  • 73'
    Dobrze grającego dziś Kubę Koseckiego zastępuje młody Adam Ryczkowski.
  • 72'
    Diametralnie inną grę zawodników warszawskiej drużyny oglądamy w drugiej połowie.
  • 71'
    Orlando Sa wykorzystuje precyzyjne dośrodkowanie z lewej strony od Tomasza Brzyskiego i pakuje piłkę do siatki strzałem z głowy.
  • 70'
    Brzyski walczy w rogu boiska z Mierzejewskim. Piłka trafia do Dudy, potem do Radovicia, jednak nie udaje się zagrozić bramce Rodicia.
  • 70'
    4:0!
  • 68'
    Naładowany pozytywnie jest dziś nasz kapitan. Świetny odbiór wślizgiem i przerwany kontratak gości.
  • 68'
    Duda brzydko fauluje Tomasza Nowaka. Tym razem obchodzi się bez kartki.
  • 66'
    Orlando Sa gotowy do wejścia na boisko.
  • 66'
    Portugalczyk zastępuje Marka Saganowskiego.
  • 65'
    3:0! Ależ pewne uderzenie Chorwata z jedenastu metrów!
  • 64'
    Karny dla Legii! Czerwona kartka dla Bozicia!
  • 64'
    Faulowany w polu karnym Radovic. Do piłki podchodzi Ivica Vrdoljak...
  • 63'
    Szansa Cenrycha, ale piłka po jego strzale mija bramkę Jałochy.
  • 62'
    Ondrej Duda zmienia Helio Pinto. Także Jurji Szatałow przeprowadza zmianę. Nikitovic pojawia się w miejsce Kaźmierczaka.
  • 61'
    Znów Bereszyński w akcji. Długie podanie w jego kierunku było zdecydowanie za mocne. Obrońca stołecznej drużyny pognał za nią o sił w nogach i zamiast wznowienia od bramki wywalczył rzut rożny przy samej linii końcowej boiska.
  • 60'
    Dośrodkowanie "Beresia" w pole karne gości zablokowane przez Kaźmierczaka.
  • 59'
    Kontratak Legii! Radović strzelał na bramkę w odległości około 10. metrów od bramki Rodicia, jednak piłka trafia prosto w obrońcę z Łęcznej.
  • 59'
    Była szansa przed Legią, ale Tomasz Brzyski uderza z rzutu wolnego prosto w mur.
  • 58'
    Miroslava Bozoka zastępuje Shpetim Hasani.
  • 57'
    W obiecującej akcji goście. Bonin uderza na bramkę Legii, Jałocha odbija ją przed siebie, trafia jeszcze jednego zawodnika w głowę, ale mija w bezpiecznej odległości bramkę gospodarzy.
  • 55'
    Bozok z Boninem starali się rozmontować defensywę Legii, ale jedno, zbyt mocne podanie zweryfikowało brutalnie ich plany. Od bramki Jałocha.
  • 54'
    Świetnie przejęcie Jodłowca, który pognał po odbiorze piłki na bramkę przeciwnika, jednak sędzia dopatrzył się w tej sytuacji faulu.
  • 53'
    Rezerwowy bramkarz gości Sergiusz Prusak ukarany żółtą kartką za zbyt agresywne protesty.
  • 53'
    Faul na Bozoku, piłkę z rzutu wolnego wznawia Mraz.
  • 52'
    Mogło być 3:0! Strzał Marka Saganowskiego z około 20. metrów przelatuje minimalnie obok słupka bramki przeciwnika.
  • 51'
    Vrdoljak przejmuje niecelne podanie Kaźmierczaka, posyła natychmiastową piłkę na prawe skrzydło do Radovicia. Serb płasko dośrodkowuje na dalszy słupek bramki, tam znajduje się Kosecki, który dopełnia formalności.
  • 50'
    2:0! Legia w ataku!
  • 49'
    Niedokładne podanie Pinto do Jodłowca i od bramki Rodic.
  • 47'
    Dośrodkowanie Brzyskiego z rzutu rożnego. Piłka trafia do Ivicy Vrdoljaka, a kapitan Legii nie ma problemu z umieszczeniem piłki w siatce przeciwnika. Mocny początek, oby tak dalej!
  • 46'
    Druga połowa rozpoczęta. Bez zmian w obu zespołach. "Do boju Legio marsz!" - śpiewa Żyleta
  • 46'
    1:0 dla Legii! Co za początek!
  • 45+1'
    Pierwsza połowa nie zostaje przedłużona ani o chwilę. Do przerwy, po mało ciekawym widowisku, Legia remisuje bezbramkowo z Górnikiem Łęczna 0:0.
  • 44'
    Znów Dossa Junior w bliźniaczej sytuacji jak przed kilkoma minutami. Jego strzał jest jednak niecelny, od bramki Rodic.
  • 43'
    Rzeźniczak wygrywa ważne starcie główkowe z Bozokiem, przy piłce legijni defensorzy.
  • 42'
    Chwilę później było groźnie pod bramką Jałochy. W odpowiednim momencie piłka zatrzymała się na ciele Dossy Juniora i udało się zażegnać niebezpieczeństwo.
  • 41'
    Świetny moment Rado! Jego podanie do "Sagana" pozwala wyjść napastnikowi na czystą pozycję, jednak pojedynek Rodic - Saganowski wygrywa ten pierwszy.
  • 39'
    Ajj! Była teraz sytuacja na strzelenie gola. Po dośrodkowaniu "Brzytwy" głową uderzał Dossa Junior, ale dobrze bronił w tej sytuacji Rodic.
  • 39'
    Chwilę później w indywidualnej akcji Kosecki, lecz jego strzał zatrzymał się na bloku obronnym zawodników z Łęcznej.
  • 37'
    Kolejne dośrodkowanie Bereszyńskiego w pole karne gości zablokowane. Rzut rożny dla Legii.
  • 36'
    Grzegorz Bonin leży na boisku po starciu w powietrzu z Rzeźniczakiem. Zawodnik po chwili wstaje o własnych siłach.
  • 35'
    Akcja Cernycha i Bozoka. Ten pierwszy uderza na bramkę bezrobotnego do tej pory Jałochy, lecz nie trafia nawet w światło bramki.
  • 34'
    Radovic zdaniem sędziego dopuszcza się przewinienia w ofensywie. Serb wyraźnie ma inne zdanie, mocne protesty z jego strony
  • 32'
    Niedokładne podanie Vrdoljaka, Górnik szybko rozpoczyna swój kontratak, jednak na pozycji spalonej znalazł się Cernych.
  • 32'
    Brzyski dopuszcza się faulu w ataku, piłkę wykopuje Rodic.
  • 31'
    "Bereś" niezłym rajdem minął kilku rywali. Goście szybko przerywają atak, rzut wolny. Dośrodkowuje Brzyski, lecz piąstkowanie Rodicia pozwala oddalić zagrożenie.
  • 29'
    Dośrodkowanie Brzyskiego z rzutu wolnego w pole karne Górnika zostaje wybite na rzut rożny. Stały fragment gry też trafia na głowę jednego z graczy gości i od bramki wybiciem piłki rozpocznie grę Silvio Rodic.
  • 28'
    Spotkanie zdecydowanie nie porywa w porównaniu do ostatnich meczów warszawskiego zespołu w europejskich pucharach.
  • 26'
    Płaskie dośrodkowanie Bonina do Bozoka, ale pierwszy przy piłce jest Rzeźniczak i wybija piłkę do przodu.
  • 25'
    Vrdoljak wybija Boninowi piłkę spod nóg na aut, po tym jak zawodnik gości rozpoczął dobrze zapowiadający się kontratak.
  • 23'
    Piłkarze obu drużyn zwiększyli trochę tempo gry w ostatnich minutach. Kontratak zawodników z Łęcznej a chwila potem odpowiedź legionistów, jednak nadal na stadionie Pepsi Arena wynik meczu brzmi 0:0.
  • 22'
    Piłka po dośrodkowaniu Brzyskiego trafia wprost na głowę Tomasza Nowaka. Futbolówka wraca jednak szybko w pole karne po akcji Vrdoljaka z Radoviciem, jednak ten drugi nie dochodzi do zbyt mocnego podania kolegi.
  • 21'
    Po chwili podobna sytuacja, Bozok blokuje jednak w ostatnim momencie dośrodkowanie "Beresia" i mamy rzut rożny dla gospodarzy.
  • 20'
    Pojedynek Bereszyńskiego i Bozoka, od autu legioniści.
  • 19'
    Zawodnicy Górnika ostatnie kilkadziesiąt sekund w posiadaniu piłki. Wywalczyli aut na wysokości pola karnego Legii.
  • 18'
    Vrdoljak na wysokości środka boiska zatrzymuje faulem akcję zawodników z Łęcznej.
  • 16'
    Kosecki dograł ładnie do schodzącego na lewą stronę Pinto. Portugalczyk płasko dośrodkował w pole karne gości, lecz piłka nie trafiła do żadnego z legionistów.
  • 15'
    Groźnie zapowiadał się kontratak Górnika po nonszalanckim wybiciu Jałochy. Na miejscu był na szczęście Vrdoljak i zablokował strzał z dystansu.
  • 14'
    Stały fragment gry w wykonaniu gości był zaledwie poprawny. Świetnie wybił piłkę Vrdoljak.
  • 13'
    Bereszyński ofiarnie, "szczupakiem" wybija na rzut rożny dośrodkowanie Patrika Mraza
  • 12'
    Stały fragment gry rozegrany na krótko. Potem w zamieszaniu dobre podanie górą do niekrytego w polu karnym gości Radovicia. Tym razem Serb myli się i przenosi piłkę wysoko nad poprzeczką bramki Rodicia.
  • 11'
    Ładnie Radović rozszerzył akcje do "Beresia". Obrońca Legii zbyt słabo dośrodkował, piłka odbiła się od nogi przeciwnika i mamy rzut rożny.
  • 10'
    Pierwsze, konkretne zagrożenie bramki Rodicia. Saganowski ładnym podaniem za plecy obrońców uruchomił Koseckiego, jednak strzał skrzydłowego minął bramkę przeciwnika.
  • 8'
    Saganowski w indywidualnej akcji starał się ograć Bozicia, lecz tym razem górą był obrońca Górnika.
  • 7'
    Starcie Bonina z Brzyskim. Od autu zawodnicy z Łęcznej.
  • 6'
    Ładnie zaczęła się akcja Legii. Bereszyński wraz z Radoviciem starali się przedrzeć podaniami przez blok defensywny Górnika, lecz obrońcy w zielonych koszulkach poradzili sobie tym razem z legionistami.
  • 6'
    Długa piłka od Brzyskiego do Saganowskiego, ale napastnik Legii nie zdołał jej opanować.
  • 4'
    Faul Bozicia i Brzyski z szansą na dośrodkowanie i zagrożenie bramce Rodicia.
  • 4'
    Piłka dotarła do Dossy Juniora, następnie do Rzeźniczaka, który zgrał ją na 8. metr, jednak goście oddalają zagrożenie.
  • 3'
    Czysty odbiór Jodłowca i gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę od tyłu.
  • 2'
    Faul Bozoka na Bereszyńskim. Legia przy piłce, szybka, długa piłka w kierunku Koseckiego, ale delikatnie za mocna.
  • 1'
    Można odczuć żywiołowy doping ze strony warszawskich kibiców.
  • 0
    Zaczynamy!
  • 0
    Przywitanie kapitanów z sędziami. Lada moment zaczynamy czwarty mecz ligowy z udziałem Legii Warszawa w tym sezonie.
  • 0
    Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę. Kibice Legii śpiewają -"Mistrzem Polski jest Legia...".
  • 0
    "Sen o Warszawie" rozbrzmiewa na stadionie Pepsi Arena.
  • 0
    "Sebastian Szałachowski" - krzyczą kibice Legii Warszawa na cześć byłego legionisty, który dziś zasiądzie na ławce rezerwowych gości.
  • 0
    Cały zespół Legii już na rozgrzewce. Ciepłe powitanie warszawskiej drużyny przez kibiców zgromadzonych dziś na "Żylecie".
  • 0
    Bramkarze obu zespołów rozgrzewają się na murawie stadionu. W obliczu absencji Dusana Kuciaka jego miejsce w bramce zajmie Konrad Jałocha.
  • 0
    Na ławce rezerwowych usiądą: Budziłek, Astiz, Moneta, Ryczkowski, Ojamaa, Duda i Orlando Sa.
  • 0
    Stołeczny zespół wystąpi dziś w składzie: Jałocha - Bereszyński, Dossa Junior, Rzeźniczak, Brzyski - Radović, Jodłowiec, Pinto, Vrdoljak, Kosecki - Saganowski.
  • 0
    Witamy! Dziś przy ul. Łazienkowskiej zespół Legii Warszawa zmierzy się z beniaminkiem - drużyną Górnika Łęczna. Legioniści po raz pierwszy dziś pojawią się na boisku po ostatnich zawirowaniach, które były związane z występami w eliminacjach Ligi Mistrzów.
Legia WarszawaGórnik Łęczna
52'

52' Sergiusz Prusak

64' Ivica Vrdoljak (k.)