Koniec meczu! Legia wygrała 2:1 i zagra w finale Deyna Cup
  • 90+5'
    Rzut wolny dla Partizana, prawie wszyscy rywale w polu karnym
  • 90+5'
    Bravo wybija piłkę z szesnastki i mamy kontrę. Dwaliszwili podał piłkę w pole karne do Bereszyńskiego, który trafił w bramkarza
  • 90+4'
    Radović podaje do Augusto na połowie rywali. Ten przedarł się pomiędzy dwoma rywalami i prawie zaliczył asystę, gdyż Kucharczyk był bliski dojścia do dośrodkowania
  • 90+3'
    Augusto traci piłkę, po chwili to samo robi Radović
  • 90+3'
    A kibice śpiewają "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 90+2'
    Według arbitra Dwaliszwili fauluje Ivanova
  • 90+1'
    Sędzia doliczył pięć minut. Jakoś dużo...
  • 90+1'
    Legioniści już się bronią i mają kłopoty z wyjściem z własnej połowy
  • 90'
    Niewiele zabrakło, a Ivanov trafiłby głowa do siatki z pięciu metrów. Na szczęście piłka poszybowała nad bramką
  • 89'
    Kucharczyk próbował prostopadle zagrać do Dwaliszwilego, ale piłkę w ostatniej chwuli zatrzymał Aksentijević
  • 89'
    Rzut rożny dla Partizana
  • 87'
    W miejsce Jojicia wchodzi Petrović
  • 86'
    Starcie Juniora z jednym z rywali przy próbie wybicia piłki. Obaj leżą teraz w polu karnym i są opatrywani przez lekarzy
  • 85'
    Znowu Bravo nie zdążył do piłki. Hiszpan rozgrywa słaby mecz na lewej obronie
  • 85'
    Kuciak łapie uderzenie Jojicia
  • 84'
    Dwaliszwiliprawie przejął podanie Markovicia, ale ostatecznie futbolówka trafiła do jednego z rywali
  • 83'
    Brasanac zastąpił Predraga Lukę w zespole Partizana
  • 83'
    Kuciak daleko wykopuje piłkę, która spada przed Dwaliszwilim. Gruzin był jednak na spalonym
  • 82'
    Jojić pobiegł lewą stroną boiska pod pole karne Legii, podał do Siepovicia, który precyzyjnie strzelił do bramki Kuciaka
  • 82'
    Zmiana w Legii. W miejsce Pinto wchodzi Kopczyński
  • 80'
    2:1 Marko Siepović
  • 79'
    Radović dośrodkował w pole karne, gdzie świetnie do piłki wyskoczył Michał Kucharczyk, który skierował futbolówkę w stronę dalszego słupka. Legia prowadzi 2:0
  • 78'
    2:0!!! Michał Kucharczyk!
  • 77'
    Kucharczyk uderzał ze skraju pola karnego, ale piłka po rykoszecie wpadła w rękawice bramkarza
  • 76'
    Pinto chciał efektownie minąć rywala, ale ten tylko stanął, zabrał mu piłkę i nawet nie spojrzał w stronę byłego piłkarza APOEL-u
  • 75'
    Kuciak zaczął się kiwać z Mitroviciem pod własną bramką, na szczęście obyło się bez większych kłopotów
  • 74'
    Raphael Augusto wchodzi w miejsce Marka Saganowskiego, którego imię skanduje "Żyleta"
  • 73'
    Radović traci piłkę na rzecz Markovicia, który z łatwością minął naszych zawodników, lecz zatrzymał się na Juniorze
  • 73'
    Za moment na boisko wejdzie Augusto
  • 71'
    Junior fauluje Mitrovicia i Serbowie mają dobra okazję do bramki z rzutu wolnego
  • 71'
    Piłka ugrzęzła w murze i mamy kontrę. Dwaliszwili prawie minął bramkarza, który wyszedł przed pole karne, ale ostatecznie nie udało się dogonić piłki Gruzinowi
  • 69'
    W miejsce Ilicia wchodzi Filia Malbasić
  • 68'
    Radović został zastopowany w polu karnym przez Vokova zasłoną znaną z parkietów NBA. Takie zagrania na boisku dozwolone jednak nie sa. Rywal leży dodatkowo na murawie i zwija się z bólu
  • 67'
    Radović prosto w twarz nabija piłką Ilicia i mamy róg
  • 67'
    Wrzutka zablokowana, ale nadal mamy piłkę
  • 66'
    Dusan Kuciak świetnie zatrzymał Siepovicia przed polem karnym, w ostatniej chwili zabierając mu piłkę
  • 65'
    Pinto wreszcie dobrze podał w pole karne, gdzie uprzedzony został jednak Dwaliszwili
  • 64'
    Vrdoljak na skrzydło podał do Radovicia, który znalazł w polu karnym Saganowskiego. Uderzenie napastnika zostało zablokowane
  • 63'
    Róg dla Legii po tym, jak piłkę z głowy zdjął Dwaliszwilemu Ivanov
  • 63'
    Bramkarz wypiąstkował dośrodkowanie z kornera. Po chwili zakotłowało się w polu kanrym, bliski trafienia był Junior, ale od autu na wysokości pola akrnego rozpoczęli legioniści
  • 62'
    Ilić uciekły Bereszyńskiemu, który go dogonił i czyściutko zabrał piłkę
  • 61'
    Bereszyński wszedł w Ilicia i mamy rzut wolny dla Partizanu z 30 metrów
  • 61'
    Siepović uderzył lekko i prosto w Kuciaka
  • 60'
    Jojić zagrał w pole karne, gdzie był niepilnowany Siepović, który podawał w stronę bramki, lecz piłkę na raty wybili Junior i Bravo
  • 60'
    Strzał z dystansu Ilicia pewnie wyłapał Dusan kuciak
  • 59'
    Dwie zmiany w Partizanie. Za Ninkovicia wchodzi Siepović, a w miejse Kojicia melduje się Mitrović
  • 58'
    Radović dobrze podaje do Saganowskiego, który zagrywa Kucharczykowi. Michał odegrał piłkę "Saganowi" przed pole karne, ale doświadczony napastnik uderzył równie mocno jak i niecelnie
  • 56'
    Na boisku ponownie leży Junior i od razu zaopiekował się nim szwagier Pinto. Dossie się od razu poprawiło :-)
  • 55'
    Kucharczyk przełożył sobie piłkę na prawą nogę, zszedł do środka i huknął na bramkę Lukaca, który byłby bezradny gdyby futbolówka leciała w światło bramki
  • 55'
    Dossa Junior świetnie przecina podanie Ilicia i rozpoczyna akcję Legii
  • 54'
    Luka wpadł w pole karne i dogrywał piłkę kolegom, lecz podanie nie bło celne i wyszło za bramkę
  • 53'
    "Bereś" wygrywa główkę z Volkovem i zgrywa pikę do Radovicia, który ostatecznie źle zagrywa do tyłu, co obywa się jednak bez konsekwencji
  • 52'
    Bereszyński skutecznie przecina podanie Markovicia
  • 51'
    Strzał Ninkovicia zza pola karnego poszybował wysoko nad bramką
  • 50'
    Pinto pociagnął piłkę, aż wreszcie podał na lewe skrzydło do Kucharczyka. Jego dośrodkowanie próbował skończyć Saganowski, ale piłka była zbyt wysoka
  • 49'
    Bravo dobrze zaasekurował Jodłowca i wybił piłkę z pola karnego po rajdzie Kojicia
  • 47'
    Marković faulowany na środku boiska przez Dwaliszwilego
  • 46'
    Zaczęła się druga połowa
  • 46'
    Po przerwie zeszli Wawrzyniak i Kosecki. W ich miejsce Bravo i Kucharczyk. Hiszpan po raz pierwszy zagra w Legii na lewej obronie
  • 45+3'
    Na boisku leży jeszce przy bocznej linii Jakub Kosecki
  • 45+3'
    Kosa z pomocą Wojciecha Frukacza schodzi do szatni kulejąc
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 1:0 po bramce do szatni Marka Saganowskiego
  • 45+1'
    1:0!!! Marek Saganowski!
  • 45+1'
    Bereszyński świetnie dośrodkował w pole karne, gdzie Saganowski idealnie w tempo doszedł do piłki i głową skierował futbolówkę do siatki obok bezradnego Lukaca
  • 45'
    Piłka szybko wędruje na lewe skrzydło, skąd wykopuje ją Wawrzyniak
  • 45'
    Bereszyński nabił Volkova i od autu szybko zaczynają legioniści. Po chwili Pinto zagrywa w pole karne, ale futbolówka szybko została wybita
  • 44'
    Od rbamki zaczyna Lukac, ale po chwili an wysokości środka boiska aut mają piłkarze Partizanu
  • 44'
    Rzut rożny dla rywali
  • 42'
    Dobra piłka do Saganowskiego, ale tego uprzedził w polu karnym Aksentijević, a dodatkowo napastnik był na spalonym
  • 39'
    Radović poszedł środkiem pola i za koszulkę pociągał go Jojić, który obejrzał żółta kartkę
  • 38'
    Wrzutka wybita z pola karnego i legioniści tworzą atak pozycyjny
  • 37'
    Kosecki prawie zrewanżował się rywalowi, ale całę szczęście, że nie trafił w neigo wślizgiem, bo legionisty już pewnie nie byłobyna boisku. Z kolei Junior faulował Markovicia, ale to Portugalczyk leżał na boisku, ale już z nim w porzadku
  • 36'
    Pinto delikatną podcinką zagrywa do Dwaliszwilego, któy źle przyjął piłkę, a w konsekwencji ją stracił
  • 34'
    Kosecki świetnie minął Aksentijevica, który ostro sfaulował skrzydłowego naszego klubu, który teraz zwija się z bólu. Serb obejrzał żółtą kartkę
  • 33'
    Jojić podaje na środek boiska do Ostojicia, ale rywale tracą piłkę
  • 31'
    Bereszyński dostał piłkę od Radovicia na prawym skrzydle, ale zagranie było zbyt mocne dla prawego obrońcy Legii
  • 30'
    Dwaliszwili wymienił piłkę z Wawrzyniakiem, ale potem zagubił się w dryblingu w polu karnym i sam wybiegł z futbolówką za linię końcową
  • 28'
    Kosecki bezpardonowo zatrzymany w polu karnym Partizana, lecz o faulu nie ma mowy
  • 27'
    Vrdoljak przchwycił piłkę i zagrał do Pinto, który próbował długiego podania do Saganowskiego, lecz piłka zatrzymała się na Ivanovie
  • 25'
    Aksentijević przyjął piłkę na klatkę i walczył o nią z Kosecki, aż do naszego pola karnego, w którym legionista był faulowany
  • 22'
    Radović dobrze zabiera piłkę Ninkoviciovi i zagrywa do Koseckiego, który gubi futbolówkę i od autu zaczynają rywale
  • 21'
    Legioniści od obrony starają się coś zdziałać. Helio Pinto na razie nie bierze na siebie odpowiedzialności i piłkę oddaje na ogół do najbliższego partnera z drużyny
  • 19'
    Ilić wpadł w pole karne, wziął na zamach Bereszyńskiego i zdecydował się na strzał ze skraju "szesnastki", ale uderzenie poszybowało obok bramki
  • 18'
    Jojić kapitalnie ograł Juniora i Wawrzyniaka, wyłożył piłkę w pole karne Predragowi Luka, lecz ten uderzył lekko i wprost w Kuciaka
  • 17'
    Volkov z autu zagrywa do Ninkovicia, ale ten był gorszy w pojedynku bark w bark z Bereszyńskim
  • 16'
    Faulowany na rpawym skrzydle Bereszyńskim i mamy szybko wykonany rzut wolny. Od razu piłkę w polu karnym dostał Radović, który źle podał do kolegów
  • 15'
    Zagranie w pole karne spokojnie złapał Lukac
  • 15'
    Na spalonym Nemanja Kojić
  • 13'
    Marković świetnie zabrał piłkę Saganowskiemu. Serb dodatkowo świetnie podał do kolegi z defensywy
  • 12'
    Kosecki schodził ze lewej strony w pole karne, zagrał piłkę wzdłuż bramki i Ivanov prawie pokonał swojego bramkarza, ale ostatecznie ten odbił zagranie, a Ostojiź wykopał piłkę jak najdalej od własnego pola karnego
  • 11'
    Predrag Luka dopadł do piłki na lewym skrzydle, ale źle wrzucił futbolówkę i mamy kontrę
  • 9'
    Kosecki zagrywa prosto pod nogi Ninkovicia, który jednak neicelnie podaje do Ilicia i przejmujemy futbolówkę
  • 8'
    Dosa Junior dostał piłkę i naciskany przez rywala , wykopał futbolówkę jak najdalej od własnej bramki
  • 8'
    A na trybunach "Niepokonane miasto, niepokonany klub"
  • 8'
    A na trybunie wschodniej zawisła flaga "Kazimierz Deyna Legii legenda, cała Warszawa o tobie pamięta"
  • 6'
    Dośrodkowanie Pinto zostaje wybite z pola karnego. Po chwile piłka prawie wróciła w "szesnastkę", ale Ostojić ponownie oddalił zagrożenie
  • 5'
    Legioniści przez chwilę, "poklepali" rywali, ale piłkę dostał wreszcie Junior, który zdecydował się na przerzut na prawą stronę boiska, gdzie piłkę przeciął Volkov
  • 5'
    Bereszyński nabija Volkova i mamy rzut rożny
  • 3'
    Z lewego skrzydła piłkę wrzucał Volkov. Dośrodkowanie kończył Kojić, ale uderzył głową obok bramki
  • 2'
    Pinto na skrzydło do Koseckiego, który zwalnia akcję oddając piłkę do Wawrzyniaka, który przerzuca ciężar gry na drugą flankę
  • 2'
    Kojić uciekał Juniorowi, ale był na spalonym
  • 2'
    Ninković strzela, ale wprost w plecy Bereszyńskiego
  • 0
    Gramy! Od środka rozpoczęli piłkarze Partizana
  • 0
    Serb przybił piątki z piłkarzami obu drużyn oraz z sędziami. "Vuko" otrzymał też od Sasy Ilicia koszulkę Partizana. Za moment rozpoczęcie meczu
  • 0
    Na boisko wyszedł też Aleksandar Vuković, który otrzymuje od prezesa Leśnodorskiego oraz kibiców pamiątkową paterę
  • 0
    17:57 - "Legia na tronie, Legia w podwójnej koronie" przypominają kibice, którzy mniej więcej w 1/5 zapełnili "Żyletę"
  • 0
    Obie drużyny wychodzą na boisko
  • 0
    17:55 - Kibice śpiewają "Sen o Warszawie"
  • 0
    17:46 - Wiadomo, że do finału awansowało Fluminense. W meczu o trzecie miejsce wystąpi z kolei Austria, która 0:1 uległa Brazylijczykom
  • 0
    17:45 - Przed meczem zaprezentowano kibicom drużynę, a także powitano żonę Kazimierza Deyny - Mariolę
  • 0
    17:40 - Trybuny trochę się zapełniły od czasu spotkania Austrii Wiedeń z Fluminense. Żyleta nie jest pełna nawet w połowie. Wiadomo, że doping poprowadzi "Staruch"
  • 0
    17:35 - Mecz będzie sędziował Marcin Borski, którego na liniach wspomogą Rafał Rostkowski i Piotr Sadczuk
  • 0
    17:20 - Legioniści wyszli na rozgrzewkę
  • 0
    16:41 - Legia rozpocznie mecz z Partizanem w następującym składzie: Kuciak - Bereszyński, Junior, Jodłowiec, Wawrzyniak - Vrdoljak, Pinto - Radović, Dwaliszwili, Kosecki - Saganowski.
  • 0
    O godzinie 18. piłkarze Legii zagrają z Partizanem Belgrad w pierwszym meczu Generali Deyna Cup. Zapraszamy na naszą relację na żywo.
Legia WarszawaPartizan Belgrad
33'

33' Nikola Aksentijević