Ajjj, Orlando Sa świetnie się urwał i mógł grać do Kucharczyka, który stał zupełnie niepilnowany. Portugalczyk postanowił iść sam i został zablokowany...
    Mocno bite dośrodkowanie Golańskiego, na szczęście nikt z Korony nie przeciął zagrania
    Kosecki nie zdołał opanować piłki. Jeszcze dwie minuty potrwa ten mecz
  • 90+3'
    Sędzia przerwana, zagotowało się tam pomiędzy Dejmkiem a Bereszyńskim
  • 90+2'
    Faulowany Luis Carlos przez Bartosza Bereszyńskiego. Będzie okazja na dośrodkowanie
  • 90'
    Sylwestrzał zgrywał piłkę w pole karne do Trytki, piłka spadła w polu karnym, Astiz bardzo nonszalancko wybijał piłkę, miał dużo szczęścia, bo mogło skończyć się to gorzej
  • 89'
    Golański wysoko zawiesił piłkę w polu karnym Dejmek odbił ją w kierunku Trytki, jednak najszybszy w całej akcji Malarz
  • 88'
    Masłowski do Koseckiego, ten jednak zbyt długo zwlekał z dośrodkowaniem i nic z tego
  • 86'
    W ostatnich minutach na boisku zamelduje się jeszcze Orlando Sa. Zmienia Saganowskiego
  • 85'
    Aankour strzelał prosto w ręce Malarza
  • 85'
    Furman z rzutu wolnego w pole karne, piąstkuje Cerniauskas
  • 84'
    Świetnie Lewczuk zagrywał do Koseckiego, ale ten nie opanował dość trudnego zagrania, mimo, że miał dużo miejsca
  • 83'
    Jovanović znalazł się na 17. metrze i oddał minimalnie niecelny strzał. Mimo wszystko Malarz kontrolował jednak tor loty piłki
  • 82'
    Aankour dośrodkowywał prosto w ręce Malarza. Nasz bramkarz od razu wyskoczył z bramki, by szybko rozpocząć grę, nie miał komu grać...
  • 81'
    Fertovs zmienia Klemenza
  • 80'
    Furman oddał niesygnalizowany strzał, ale Cerniauskas nie musiał nawet interweniować
  • 79'
    Bereszyński na jeden kontakt z Koseckim, ale brakuje dokładności
  • 77'
    Ładnie Jovanović minął dwóch legionistów, zagrał do Aankoura, ten wrzucał w kierunku Trytki, piłkę wybił Lewczuk, ta trafiła jeszcze do Pilipczuka, którego w ostatnim momencie przed strzałem powstrzymał Furman
  • 76'
    Aut dla Legii
  • 74'
    Legia po okresie aktywności teraz znowu głębiej na własnej połowie
  • 73'
    Opuszcza boisk Kiełb, w jego miejsce Aankour
  • 72'
    Próba urchomienia Koseckiego przez Pinto, nieskutecznie
  • 69'
    Carlos urwał się Brzyskiemu i dośrodkował w pole karne, piłkę musnął jeszcze Astiz dzięki czemu Trytko nie znalazł się w sytuacji strzeleckiej
  • 69'
    Osamotniony Saganowski strzelał z ostrego kąta. Broni Cerniauskas
  • 67'
    Ale kapitalna okazja dla Legii! Dwójkowa akcja Masłowski-Pinto, ten drugi znalazł się na 9. metrze, był pod presją obrońców, strzał jednak obronił Cerniauskas. Warto zwrócić uwagę na świetny odbiór Furmana - od tego wszystko się zaczęło
  • 65'
    Doskonale Masłowski wypuścił Koseckiego, ten dośrodkował w pole karne, Saganowski był bliski dojścia do piłki (i prawdopodobnie strzelenia bramki)
  • 64'
    Kosecki wpadł w pole karne, mocno dośrodkował. W szesnastce Korony było kilku piłkarzy Legii, ale żaden nie zdołał skierować jej do siatki. Szkoda
  • 63'
    Mecz się trochę otworzył. Carlos w pojedynku w polu karnym z Brzyskim. Zawodnik Korony się poślizgnął, sędzia dobrze to zauważył
  • 61'
    Dziwna akcja, bo najpierw piłkę przejął Furman, była szansa na znakomitą kontrę, jednak Jovanović wygrał przebitkę z "Furmim" i piłka nagle trafiła w pole karne Legii. Tam źle do Golańskiego zagrywał Trytko
  • 58'
    Kucharczyk dośrodkował na głowę Saganowskiego, piłka po interwencji Malarczyka trafiła jednak do Brzyskiego, ten wrzucał w pole karne, a piłka zatrzymała się na dłoni Carlosa. Sędzia jednak uznał, że należy grać dalej
  • 57'
    Zablokowane dośrodkowanie Brzyskiego. Legia wysoko na połowie rywala
  • 57'
    Berszyński za mocno zagrywał do Koseckiego, ale ten jeszcze zdołał wywalczyć rzut rożny
  • 56'
    Pierwsza akcja nowych graczy, Kucharczyk łądnie zgrał do Masłowskiego, ten chciał wypuścić Koseckiego, ale dobrze broni Cerniauskas
  • 54'
    Krwią teraz zalał się Mateusz Swoch. To efekt pojedynku z Klemenzem
  • 54'
    Masłowski za Szwocha. Nie było to jednak zmiana podyktowana kontuzją
  • 54'
    Kucharczyk za Misiaka
  • 51'
    Bereszyński chciał wybić piłkę i uratować przed rzutem rożnym, niestety piłka została wybita tak niefortunnie, że trafiła w pole karne. Furman pod presją rywali jednak wybił futbolówkę na aut
  • 51'
    Bereszyński dynamicznie przedarł się przez zawodników Korony, ale od razu później spowolnił akcję
  • 49'
    Kosecki starał się minąć Golańskiego, ale doświadczony obrońca nabił jeszcze piłką naszego gracza i wywalczył aut
  • 48'
    Brzyski zabiera piłkę Carlosowi, nasi piłkarze wywalczyli jeszcze aut
  • 47'
    Kosecki na spalonym
  • 46'
    Legia dłużej utrzymuje się przy piłce, jednak nie potrafią się przebić przez drugą linię Korony
  • 45+19'
    Początek drugiej połowy spotkania
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Ciężko ogląda się to spotkanie. Nie zazdrościmy dziennikarzom, którzy muszą stworzyć skrót pierwszych 45 minut
  • 45+1'
    Lewczuk długim podaniem chciał uruchomić Koseckiego, ale zbyt czytelne było to zagranie
  • 45+1'
    Furman chciał wypuścić Saganowskiego, ale Klemenz przeczytał to zagranie
  • 45'
    Sędzia doliczył dwie minuty
  • 43'
    Kapitalnie urwał się Furman, zagrał na bok do Misiaka, ale w tym samym momencie był faulowany przez Pilipczuka
  • 43'
    Korner dla Legii. Dobra wrzutka Brzyskiego, strzlał Lewczuk tyłem głowy, obok bramki
  • 42'
    Furman stara się rzucać piłki za linię obrony Korony i jest to jedyny dobry pomysł w ofensywnej grze Legii
  • 41'
    Macie podobnie?
  • 41'
    Było groźnie pod bramką Legii. Strata w środku, piłkę przejął Carlos, zagrał na bok do Trytki, ten płasko wrzucił do Kiełba, który nie sięgnął piłki. Dużo szczęścia
  • 37'
    Nieporozumienie Brzyskiego z Koseckim, aut dla Korony
  • 37'
    Obie drużyny "stworzyły" tę samą liczbę stuprocentowych sytuacji - ZERO
  • 37'
    Teraz ryzykownie z piłką w polu karnym Malarz, ale szczęśliwie ją złapał
  • 36'
    Malarz asekurował linię obrony poza polem karnym
  • 35'
    Kolejna wrzutka w pole karne Brzyskiego, ale podobnie jak tydzień temu z Jagą - za krótko
  • 34'
    Żywiej teraz Legia - mocna wrzutka Brzyskiego wybita przez Dejmka
  • 33'
    Kosa poza boiskiem. Furman z rzutu wolnego
  • 33'
    Dobry, zaskakujący strzał Furmana, broni Cerniauskas
  • 32'
    Kosecki urwał się Golańskiemu, ten za wysoko podnosił nogę i kopnął "Kosę" w głowę. Żółta kartka
  • 31'
    Legia gra dość wolno, Korona nie ma żadnych problemów z rozbijaniem przewidywalnych ataków Wojskowych
  • 30'
    Kosecki liczył na porozumienie w szeregach defensywnych Korony, ale piłkę ostatecznie ma Cerniauskas
  • 29'
    Golański prosto na głowę Furmana. Legia szła z kontrą, ale sędzia przerwał grę i cofnął ją do momentu faulu
  • 28'
    Mało gry, dużo fauli. Teraz Kosecki złamał przepis. Znowu rzut wolny dla Korony. Szansa na dośrodkowanie
  • 27'
    Carlos do Golańskiego, ten popędził kilkanaście metrów aż natrafił na Brzyskiego. Aut
  • 27'
    Golański w angielskim stylu dośrodkowuje piłkę z autu, strzelać głową starał się Trytko - niecelnie
  • 26'
    Teraz w pojedynku z Trytką ucierpiał Kosecki
  • 25'
    Trytko niebezpiecznie faulował Furmana i zdziwił się, że sędzia odgwizdał faul
  • 25'
    Dobra wrzutka Furmana, bliski przecięcia piłki był Lewczuk. Ostatecznie piłka u bramkarza Korony
  • 24'
    Brzyski do Pinty z autu, ten chciał piętką wycofać do tyłu, ale ostatecznie niecelnie
  • 22'
    Dobre, długie podanie Furmana do Saganowskiego - spalony
  • 21'
    Świetnie Bereszyński zatrzymuje dośrodkowującego Pilipczuka
  • 21'
    Jovanović pomagał sobie w akcji ręką
  • 20'
    Z dużej odległości strzelał Misiak, nieporozumienie między Malarczykiem a Cerniaskausem. Rzut rożny
  • 20'
    Carlos wychodził z kontrą i został sfaulowany przez Astiza
  • 18'
    Filipczuk w pole karne Legii, pewnie łapie Malarz. Legioniści szybko przeszli na połowę rywala, ale Kosecki zatrzymany przez Jovanovicia
  • 17'
    Na boisku leży Bereszyński, który dostał piłką w bok głowy
  • 16'
    Golański znowu w pole karne, Pinto źle wybił piłkę, ta po chwili trafiła do Kiełba. Jego strzał z dystansu sprawił dużo kłopotów Malarzowi, ale nasz bramkarz ostatecznie broni
  • 14'
    Zła wrzutka Golańskiego, później faulowany Kosecki. Przy piłce Legia
  • 13'
    Korner dla Korony
  • 12'
    Dwójkowa akcja Szowcha i Misiaka, ten drugi traci piłkę, dopadł do niej jeszce Furman, ale zamiast strzelać - podawał do Misiaka, a ten znowu stracił piłkę
  • 9'
    Wrzutka Golańskiego, piłkę odbił Furman, dopadł do niej jeszcze Carlos, ale jego strzał głową broni Malarz
  • 8'
    Kiełb zabrał piłkę Brzyskiemu i przedzierał się w stronę bramki Legii. Akcję przerwał Pinto
  • 7'
    Dobre długie podanie Furmana do Saganowskiego, niewiele brakowało, by znalazł się w sytuacji sam na sam
  • 6'
    Krótko wybity rzut rożny, strzał Furmana zablokowany
  • 5'
    Mecz toczy się w powolnym tempie
  • 5'
    Ładnie Kosecki wszedł między Carlosa i Golańskiego, starał się dośrodkować, ale został zablokowany. Korner
  • 3'
    Kosecki przewracany przez Golańskiego. Będzie miał ciężko dziś "Kosa". Rzut wolny dla Legii
  • 3'
    Brzyski krótko do Pinto, ten miękko w pole karne, ale wybijają Koroniarze
  • 2'
    Furman odzyskuje piłkę, teraz Legia powoli buduje atak na własnej połowie
  • 1'
  • 0
    Witamy Państwa! Piłkarze obu ekip skończyli już rozgrzewki. Za nieco ponad dziesięć minut początek spotkania Korona-Legia!
  • 0
    Legia wybiegnie w składzie: Malarz - Bereszyński, Lewczuk, Astiz, Brzyski - Kosecki, Pinto, Furman, Szwoch, Misiak - Saganowski
  • 0
    O godzinie 18. piłkarze Legii zmierzą się w Kielcach z Koroną. Zapraszamy na nasze relacje z meczu.
Korona KielceLegia Warszawa

33' Paweł Golański

33'

44' Sergiej Pilipczuk