67'
86'
87'
  • 90+9'
    Nasza relacja powoli dobiega końca. Legionistów czeka teraz wyjazdowa potyczka w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów. Zapraszamy do lektury pomeczowych wypowiedzi trenerów oraz zawodników a także do obejrzenia zdjęć z meczu. To wszystko na stronach serwisu Legia.Net.
  • 90+6'
    Legioniści niepocieszeni schodzą powoli z boiska. Trybuny dziękują swoim piłkarzom za wysiłek włożony w dzisiejsze spotkanie.
  • 90+5'
    Koniec spotkania! Mecz kończy się remisem 1:1.
  • 90+4'
    Długie podanie od Monety do Piecha okazuje się być zbyt mocne
  • 90+3'
    Kosecki wyskakuje najwyżej do dośrodkowania. Piłka po jego strzale mija bramkę gości.
  • 90+2'
    Jodłowiec niecelnie podaje do Bereszyńskiego poirytowany biernością kolegów.
  • 90+1'
    Kuciak wybija dośrodkowanie z rzutu rożnego. Przy piłce nadal Górnik Zabrze, a cenne sekundy uciekają.
  • 90'
    Moneta fauluje Gergela przy prawej linii bocznej. Dośrodkowanie wybija za krótko Jodłowiec, do piłki podbiega Gwaze i z pierwszej piłki uderza na bramkę Kuciaka. Słowak wybija piłkę na rzut rożny.
  • 90'
    Druga połowa przedłużona o cztery minuty.
  • 88'
    Kontratak gości szybko przemienia się w atak pozycyjny. Piłka trafia do Roberta Jeża, który nabija Helio Pinto i mamy rzut rożny dla Górnika.
  • 86'
    Bereszyński ukarany przez sędziego żółtą kartką za zbyt gwałtowne protesty.
  • 86'
    Danch fauluje rozpędzającego się Jodłowca i także ogląda żółtą kartkę.
  • 84'
    Groźny kontratak Górnika, po tym jak Gwaze przebiega kilkadziesiąt metrów w kierunku bramki Kuciaka, jednak strzał jednego z piłkarzy gości bardzo niecelny.
  • 83'
    Zmiana w drużynie gości. Z boiska schodzi Rafał Kosznik, a zastępuje go Maciej Mańka.
  • 82'
    Strzał z dystansu Jodłowca przelatuje nad poprzeczką bramki gości.
  • 82'
    Długie podanie do Saganowskiego minimalnie za mocne i napastnika Legii ubiega w tej sytuacji Steinbors.
  • 81'
    Podopieczni Henninga Berga nie ustają w atakach. Liczne dośrodkowania i strzały nie prowadzą jednak do siatki Górnika Zabrze.
  • 80'
    Kosecki wypuszczony na wolne pole, lecz długie podanie okazało się za mocne nawet dla dynamicznego skrzydłowego Legii.
  • 78'
    Indywidualna akcja Marka Saganowskiego, którzy szukał swojej setnej bramki ligowej. Dobrze poradził sobie z obrońcami gości jednak strzał był za słaby w sile i wylądował w rękach Steinborsa.
  • 78'
    Na trybunach pojawiło się dziś 12 349 widzów.
  • 77'
    Nieporozumienie Gwaze i Łuczaka, przy piłce legioniści.
  • 76'
    Dośrodkowanie Gancarczyka mija wszystkich zawodników, którzy zgromadzili się w polu karnym Kuciaka i od bramki zaczyna Słowak.
  • 75'
    Łuczak dośrodkowując trafia prosto w plecy Dossy Juniora i piłka wychodzi na rzut rożny.
  • 73'
    Łukasz Madej opuszcza boisko. W jego miejsce Dzikamai Gwaze.
  • 72'
    Dośrodkowanie Pinto wybija na rzut rożny Danch
  • 71'
    Długa piłka od Jodłowca do Bereszyńskiego, legionista wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.
  • 69'
    W międzyczasie Łuczak zastąpił Zacharę.
  • 68'
    Legia kontynuuje swoje ataki. Faul Sadzawickiego na Koseckim kończy się żółtą kartką dla obrońcy Górnika.
  • 67'
    Świetne podanie Ivicy Vrdoljaka w pole karne Górnika Zabrze. Napastnik urywa się obrońcom gości i zdobywa swoją 99. ligową bramkę.
  • 66'
    GOOOOL! Marek Saganowski! 1:1!
  • 64'
    Były zawodnik Zawiszy wraca szybko na boisko, gospodarze przy piłce.
  • 63'
    Sytuacja za sytuacją, jednak Legia nadal przegrywa. Tym razem w świetnej okazji Piech, lecz jego uderzenie mija słupek bramki gości.
  • 63'
    Lewczuk opatrywany jest przez legijnych lekarzy poza boiskiem.
  • 62'
    Trwa napór Legii Warszawa. Zabrzanie mają sporo pracy w obronie.
  • 61'
    Fantastyczne podanie Helio Pinto do Marka Saganowskiego. Napastnik Legii szukał lepiej ustawionego kolegi i Górnik zdołał wybić piłkę na rzut rożny.
  • 60'
    Kolejna okazja dla gospodarzy! Ofensywne wejście Bereszyńskiego, płaskie podanie wzdłuż linii bramkowej, jednak żaden z legionistów nie zdobywa bramki.
  • 60'
    Chwilę później podobne zamieszanie, ale ani Kosecki, ani Saganowski nie są w stanie pokonać Steinborsa.
  • 58'
    Zamieszanie w polu karnym legionistów, na szczęście dla nich niegroźny strzał oddaje Robert Jeż.
  • 57'
    Szykuje się potrójna zmiana w ekipie Legii. Jodłowiec, Vrdoljak i debiutujący w spotkaniu ligowym Łukasz Moneta pojawiają się na boisku. Schodzą Brzyski, Kalinkowski i Ojamaa.
  • 55'
    W żółtych kartkach mamy wynik remisowy. Kosecki ukarany przez głównego arbitra.
  • 54'
    Żółta kartka dla Gancarczyka, po tym jak ten fauluje Marka Saganowskiego.
  • 52'
    Jakub Kosecki na pozycji spalonej.
  • 51'
    Kuciak bardzo niepewnie, "na raty" interweniuje po dośrodkowaniu Kosznika. Koledzy z obrony błyskawicznie oddalają zagrożenie.
  • 48'
    Najpierw kąśliwe dośrodkowanie Koseckiego, potem strzał głową Saganowskiego i rzut rożny dla Legii.
  • 48'
    Ajj! Kolejna okazja, tym razem Dossa Junior, który uderza piłkę głową, a ta minimalnie chybia celu.
  • 46'
    Zaczynamy! "Legia Warszawa to nasza duma i sława" - intonuje "Żyleta"
  • 46'
    Zachara nieprzepisowo powstrzymuje Bereszyńskiego. Przy piłce legioniści.
  • 45+17'
    Oba zespoły już na boisku. Lada moment zaczynamy drugą połowę spotkania.
  • 45+3'
    Bereszyński fauluje Kosznika, a sędzia gwiżdże po raz ostatni w pierwszej połowie. Legia Warszawa przegrywa póki co z Górnikiem Zabrze w stosunku 0:1.
  • 45'
    "Sagan" przed świetną szansą, jednak legionista za lekko trąca piłkę głową i ta nie trafia w światło bramki Górnika.
  • 45'
    Pierwsza połowa meczu przedłużona o dwie minuty. Legia wykonuje rzut rożny.
  • 43'
    Jeż dośrodkowuje na piąty metr, lecz faulowany jest jeden z piłkarzy gospodarzy. Legia przy piłce.
  • 42'
    "Bereś" przerywa kontratak gości. Rzut rożny dla Górnika.
  • 41'
    Szykowała się klarowna szansa na bramkę dla Piecha. Sędzia liniowy podnosi chorągiewkę i główny arbiter odgwizduje spalonego.
  • 40'
    Z atakiem ruszają goście. Madej dośrodkowuje do Zachary, który przenosi piłkę nad poprzeczką Kuciaka po strzale bez przyjęcia.
  • 40'
    Brzyski opatrywany przez lekarzy Legii. Obrońca szybko wraca na boisko.
  • 39'
    Piech faulowany na środku boiska, kontratak Legii zostaje przerwany.
  • 38'
    Kolejna świetna okazja dla Legii. Prostopadle podanie do "Sagana". Bramkę gości opuszcza Steinbors, stara się wykorzystać to Saganowski, który dośrodkowuje do Piecha. Zawodnik z numerem w trudnej sytuacji nie jest w stanie skierować piłki głową do pustej bramki..
  • 35'
    Strzał z przewrotki Piecha. Napastnik był w tej sytuacji na spalonym.
  • 33'
    Helio Pinto niecelnie uderza z rzutu wolnego, wynik nadal brzmi 0:1.
  • 32'
    Kosznik fauluje Ojamę przed samym polem karnym Górnika. Szansa na wyrównanie rezultatu dla Legii.
  • 31'
    Ostre starcie Augustyna z Koseckim, lecz w tej sytuacji arbiter nie dopatrzył się faulu.
  • 30'
    Goście źle wykonują stały fragment gry i piłka jest w posiadaniu legionistów.
  • 29'
    Łukasz Madej groźnie dośrodkował w pole karne. Bereszyński wybija piłkę na rzut rożny.
  • 28'
    Portugalczyk z cypryjskim paszportem wraca na boisko
  • 27'
    Dossa Junior ucierpiał w pojedynku z Kuciakiem, jest opatrywany poza boiskiem
  • 26'
    Jeż dośrodkował w punkt centralny pola karnego Kuciaka. Nieporozumienie Dossy Juniora i Dusana Kuciaka wykorzystuje Adam Danch i piłka powoli wpada do pustej bramki Legii
  • 25'
    0:1... Górnik zdobywa bramkę
  • 24'
    Rzut wolny dla Górnika Zabrze z lewej strony boiska. Do piłki podchodzi Robert Jeż
  • 23'
    Ależ okazja! Perfekcyjne dośrodkowanie Tomasza Brzyskiego prosto na głowę Arkadiusza Piecha. Nowy nabytek Legii strzela minimalnie niecelnie.
  • 22'
    Kontratak Górnika przerwany z powodu pozycji spalonej Mariusza Zachary
  • 21'
    Mogło być groźnie. Łukasz Madej próbował z strzału z woleja w polu karnym Legii jednak nieczysto trafił w piłkę i Kuciak nie miał problemu z wyłapaniem strzału.
  • 20'
    Piech jest faulowany na połowie rywala. Rozegranie rzutu wolnego w tej sytuacji nie było najlepsze, od bramki Steinbors
  • 17'
    Gancarczyk uderza prosto w Kuciaka. Ten szybko wznawia grę, piłka trafia do Koseckiego, który momentalnie jest faulowany.
  • 16'
    Bartłomiej Kalinkowski starał się uruchomić "Beresia". Prawemu obrońcy niewiele brakuje do opanowania piłki. Od bramki Steinbors
  • 16'
    Lewczuk fauluje Zacharę i Górnik przed dobrą okazją na strzelenie bramki. Około 30 metrów do bramki Kuciaka
  • 14'
    Kosecki w kolejnej, przebojowej akcji na lewym skrzydle. Piłka trafia do Piecha, który tyłem do bramki strzela płasko, ale niecelnie.
  • 14'
    Błażej Augustyn nieporadnie wybija piłkę i aut dla Legii na wysokości pola karnego przeciwnika
  • 12'
    Kosznik fauluje Bereszyńskiego, piłka dla gospodarzy
  • 11'
    Dobry odbiór Kalinkowskiego, który podawał do Koseckiego, jednak nie doczekał się celnego odegrania
  • 9'
    Dobrze zapowiadał się kontratak Legii, jednak ostatnie podanie Piecha do Saganowskiego było zbyt mocne
  • 8'
    Jakub Kosecki jest w formie! Skrzydłowy Legii pognał lewą stroną, minął kilku zawodników Górnika, jednak jego strzał był za lekki i nie zaskoczył Steinborsa
  • 7'
    Ojamaa w indywidualnej akcji, fauluje go jeden z piłkarzy gości
  • 6'
    Nieudane dośrodkowanie Madeja, piłka w rękach Kuciaka
  • 5'
    Na spalonym Ojamaa po zagraniu Saganowskiego
  • 4'
    Strzał Gancarczyka trafia prosto w mur, od autu goście
  • 3'
    Faulowany Łukasz Madej w okolicach środka pola, piłka dla "Górników"
  • 2'
    Długa piłka do Zachary, ubiega go Kuciak
  • 1'
    Kosecki przed świetną szansą, ale Steinbors okazuje się lepszy w sytuacji sam na sam.
  • 0
    Cały stadion po minucie ciszy odśpiewał Hymn Polski
  • 0
    Zaczynamy!
  • 0
    Legioniści wystąpią dziś w specjalnych opaskach upamiętniających 70. rocznicę Powstania Warszaskiego
  • 0
    Oba zespoły wychodzą już na boisko, trybuny śpiewają "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 0
    Kibice Legii Warszawa śpiewają "Sen o Warszawie"
  • 0
    Koszulkę wręczają dyrektor Jacek Mazurek oraz szef skautingu Michał Żewłakow
  • 0
    Marek Saganowski odbiera pamiątkową koszulkę z numerem 100, z okazji setnego występu ligowego w barwach Legii Warszawa
  • 0
    Kibice witają bohaterów Powstania Warszawskiego, którzy przyszli na mecz z Górnikiem w ramach specjalnego zaproszenia ze strony klubu
  • 0
    Zespół Górnika Zabrze także jest już w pełnym składzie na murawie stadionu
  • 0
    Cały warszawski zespół już w komplecie przygotowuje się do spotkania
  • 0
    Na rozgrzewce pojawili się Dusan Kuciak, Konrad Jałocha i trener Krzysztof Dowhań
  • 0
    Legia zacznie dziś mecz z Górnikiem w składzie: Kuciak - Bereszyński, Lewczuk, Dossa, Brzyski - Kalinkowski, Pinto - Ojamaa, Saganowski, Kosecki - Piech. Na ławce usiądą: Jałocha, Jodłowiec, Wieteska, Vrdoljak, Ryczkowski, Orlando, Moneta. Początek o 20:30
Legia WarszawaGórnik Zabrze
26'
54'

54' Seweryn Gancarczyk

67'

67' Dominik Sadzawicki